Генпрокурор Ярема подав у відставку: правда чи фейк?

лютого 08 / 2015
Генпрокурор Ярема подав у відставку: правда чи фейк?


Генеральний прокурор України Віталій Ярема все ж написав заяву про відставку. Виконуючим обов'язки генерального прокурора буде призначений перший заступник Яреми Віктор Шокін. Про це на умовах анонімності виданню «МИР» повідомило джерело в ГПУ.
«Ярема вирішив не чекати, коли депутати зберуть необхідну кількість голосів для його відставки, оскільки з урахуванням кількості накопичених претензій, це запитання максимум кількох тижнів» - говорить джерело.

В Адміністрації Президента України відставку Яреми поки публічно не коментують, але підтверджують, що Ярема на посту генерального прокурора зі своїми завданнями не впорався.

«Ми чекаємо, коли генеральний прокурор оприлюднить свою заяву про відставку. Не виключаємо, що це рішення Ярема прийняв після довгої бесіди з президентом, яка відбулася на цьому тижні »- повідомило джерело на Банковій.

У ГПУ також повідомили, що Віктор Шокін вже готує своє звернення до депутатів у Верховній Раді, оскільки не планує затримуватися в статусі виконуючого обов'язки, а хоче отримати повноцінну посаду.

Нагадаємо, Віталій Ярема був призначений Генеральним прокурором 19 червня 2014. Під проектом постанови ВРУ про відставку Яреми було зібрано 142 підписи за необхідних 150.
Категорія : Україна


загрузка...