Ціни на газ почнуть зростати з першого кварталу цього року

січня 05 / 2015
Ціни на газ почнуть зростати з першого кварталу цього року

Ціни на газ для споживачів буде переглянуто у бік збільшення уже в першому кварталі 2015 року, йдеться в перехідних положеннях до Закону про державний бюджет на 2015 рік, опублікованому в газеті «Голос України».

Перегляд здійснить Національна комісія з регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг для зменшення дефіциту НАК «Нафтогаз України».

«Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, у першому кварталі 2015 здійснити перегляд цін на природний газ для споживачів з метою зменшення дефіциту публічного акціонерного товариства «Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» і забезпечення Кабінетом міністрів України фінансування у повному обсязі пільг та субсидій для населення», йдеться в документі.

За даними уряду, в 2014 році дефіцит НАК «Нафтогаз України» становив 110 млрд грн, пише УНІАН.

Раніше міністр соціальної політики Павло Розенко заявив, що ціни на енергоносії в Україні зростатимуть до 2017 року. Тоді вони повинні досягти ринкового рівня.
Категорія : Україна
Патріот
5 січня 2015 20:40

Це правильно!
Потрібно щоб ціни зростали і не тільки на газ, а і на пальне, на ліки та електроенергію яка виробляється в Росії, на вугілля яке Вільна Українська держава купляє у загарбника, відповідно населення не матиме змоги платити такі великі кошти і газові компанії будуть відключати людей, від газу, відповідно Україна менше куплятиме газу у агрессораі платитиме менше коштів Путлєру!!!
І взагалі українцям газ непотрібен!
Слава Богу що вже з 1 січня українці мають змогу їздити в Євросоюз без віз і українці всі переїдуть в європу і там грітимуться дешевшим європейським газом який видобувають у Прибалтійських республіках!
Я одне не розумію, це вже Перемога чи Житипоновому?
Головне що майдан переміг!!!
Головне щоб Ані Лорак не співала солов'їною мовою.
І тоді ми всі будемо Пжити По Новому насправді!!!!
Правда друзі?


Dirge2010
6 січня 2015 11:55

До патрioта.
Правда, брате. Будемо скакати i тим грiтись на зло мацкалям. В Еуропi нас так чекають, так чекають. Нiяких вiз не треба тiльки зробiть закордоннi бiометричнi роспорти якi ще не почали видавати. На роботу усiх зразу вiзьмуть. Своix мiлioни безробiтних похерять а наберуть наших! . За подвiйне громадянство будемо за ногу на дерево вiшати а депутатiв за шею!!!! Яйценюк, Парашенко та Беня з депутатами скинуться i ми так гарно заживемо. Всi дiтей навчимо стрiляти та вiдправим на фронт. Головне щоб дiти олiгархiв вижили. Слава Украiнi!!!!!


Залишити Коментар