Віктор Медведчук допомагав Закарпаттю не словом, а ділом

листопада 27 / 2016
Жителі краю не забули, його добрих справ.

Віктор Медведчук допомагав Закарпаттю не словом, а ділом


Великий російський письменник Федір Достоєвський колись дуже слушно зауважив: «Дуже легко любити весь світ, але дуже важко любити одну людину». На жаль, наше сьогодення може надати чимало прикладів, що цілком підтверджують правоту класика. Навіть в особистому житті мабуть чи не кожному з нас неодноразово доводилося стикатися з проявами людської байдужості, бездушності, жорстокості. Про суспільство годі й казати – від початку 90-х років минулого століття воно живе за майже узаконеним принципом «людина людині вовк». Абсолютна більшість так званих пересічних українців давно вже звикли до того, що у власній державі вони зі своїми проблемами нікому не потрібні – ані можновладцям з київських пагорбів, ані ненажерливим олігархам, ані місцевій владі. За відомим висловом, «порятунок потопаючих – справа рук самих потопаючих», отож і вимушені наші співгромадяни долати свої незгоди здебільшого поодинці.

Проте навіть у найважчі часи завжди знаходилися люди які не могли стояти осторонь, залишатися байдужими до чужої біди й скрути. Саме про таких старовинна народна мудрість говорить – світ не без добрих людей. Як справжні посланці добра, вони при першій же нагоді приходили на допомогу до знайомого або незнайомого, завжди проявляли живе людське співчуття до чужої біди, причому не на словах, а на ділі. Один з таких людей – Віктор Медведчук.

Чимало добрих справ зробив Віктор Володимирович для закарпатців, зокрема для іршавчан, під час своєї роботи у Верховній Раді України. Про деякі з них ми вже розповідали нашим читачам. Проте багато чого ще варто пригадати, адже безліч проблем нашого краю свого часу пройшла перед очима Медведчука, вельми насиченою та різноманітною була копітка щоденна праця народного депутата і його команди, спрямована на вирішення цих проблем, передусім – на надання реальної допомоги мешканцям Закарпаття.

Напевно, ні в чому іншому не проявляються з такою повнотою кращі людські якості політичного діяча, як у його ставленні до дітей. Люди середнього й похилого віку ще пам’ятають прекрасне гасло давніх років «Усе краще – дітям!». І слід зауважити, це були не лише тільки слова. Що б сьогодні не казали про радянські часи, але тоді турбота про підростаюче покоління була одним з принципів державної політики. На жаль, за останню чверть століття діти в Україні перетворилися на одну із найбільш соціально незахищених верств населення. А між тим діти – це наше майбутнє, саме їм належить визначати завтрашній день країни, від того, якими вони виростуть, багато в чому залежить доля держави.

Все це добре розумів Віктор Медведчук. Як далекоглядний політик та й просто як чуйна, небайдужа людина, він визначив турботу про маленьких мешканців Закарпаття як один з найважливіших пріоритетів своєї депутатської діяльності.

З чого починається формування майбутньої особистості? Зрозуміло, з дошкільного виховання та подальшого навчання у середній школі. Відповідно до чинної Конституції, право на освіту має

кожен. Проте наскільки вагомою є користь від такого декларативного права, якщо його неможливо реалізувати в належних умовах? Питання риторичне. Ось чому за часів своєї депутатської каденції Віктор Медведчук робив все, аби допомога школам і дитячим садкам була постійною. Щороку всі школи і садочки отримували матеріали для поточних ремонтів. Фарби для підлоги, стін та вікон ще нікому не видалися зайвими, адже і вчителям, і дітям приємно починати навчальний рік у відремонтованих, чистих і затишних приміщеннях. За ініціативою народного обранця було профінансовано поточні ремонти в усіх 56 дитячих садках Іршавського району.

Імстичівська школа-інтернат у Віктора Медведчука була на особливому рахунку. Сюди він передавав усю свою депутатську зарплату та належні до неї виплати. Така допомога дала змогу завершити перебудову їдальні у школі, взятися за будівництво кімнати гігієни, душових, туалетів.

Подарунки для дошкільнят і школярів молодших класів швидко стали явищем традиційним, а отже, звичайним. Діти з великим задоволенням отримували на свята справжні гори солодощів. Можна, звісно, багато говорити, що цукерки не головне, але зазирніть у щасливі оченята дитини, яка тримає у руках різнокольорову коробочку із смачними скарбами. У дитячій радості потонуть будь-які аргументи.

В іграх і в навчанні дітей можна і треба заохочувати. Цінні подарунки для учнів – переможців районних і обласних шкільних олімпіад, дипломантів Шевченківських читань, фінансова допомога для проведення молодіжних конкурсних програм – фонд Медведчука займався і такими питаннями.

Як відомо, міські мешканці здавна мали певні переваги в навчанні перед своїми однолітками із сільської місцевості, зокрема, через наявність в міських учбових закладах більш сучасного обладнання. Добре відчуваючи певну несправедливість такого стану речей, Віктор Медведчук намагався сприяти покращенню умов для навчання дітей із сільських родин. Школи сіл Чорний Потік, Кушниця, Осій, Великий Раковець, школа-інтернат села Ільниця отримали від нього у подарунок комп’ютерні класи. Також за сприяння Віктора Медведчука було побудовано та відкрито школи у селах Арданово та Великий Раковець.

Та не лише дитячими потребами опікувався народний обранець. Доброзичливе, чуйне ставлення до кожної людини, сприяння у вирішенні будь-яких серйозних проблем – таким було й залишилося життєве кредо Медведчука. Не можна не згадати ще один приклад його благодійної діяльності – рентген-апарат, подарований Іршавській районній лікарні. Нібито дрібниця на тлі інших численних добрих справ, що Віктор Володимирович зробив для закарпатців. Але ж скільком мешканцям краю допомогла зберегти здоров’я ця «дрібниця»!

Дуже уважним було ставлення Медведчука до потреб віруючих усіх конфесій. Зокрема, у 1997 році ним було закуплено та передано на будівництво 18 культових споруд Іршавщини 180 тонн цементу. Приборжавський та Свято-Серафиміський жіночі монастирі отримали від нього у подарунок автобуси. Також ним було виділено кошти кошти на будівництво православних храмів в Іршаві, Лисичові, Лукові, Осої, Локоті, Заріччі, Хмільнику, Горбку, Івашковиці, Дешковиці, Чорному Потоці, Крайній Мартинці, Великому Раковці, Вільхівці, Кобилеці і Климовиці, греко-католицького та римо-католицького

храмів у Довгому, греко-католицького в Імстичові, Хмільнику, жіночого монастиря у Дубрівці, православного монастиря у Кушниці.

Великих зусиль докладав Медведчук, аби дозвілля мешканців Іршавини було цікавим й різноманітним. За його сприяння проведено ремонт Іршавського районного центру культури та дозвілля, Іршавської дитячої школи мистецтв, дитячих музичних шкіл у Великому Раковці, Довгому, Сільці, Ільниці, Кушниці, будинку культури та бібліотеки у селах Чорний Потік, Луково, Довге, Будинку культури у Приборжавському, Сільці, клубу-бібліотеки у Дешковиці, Арданові, Дунковиці, Івашковиці, Климовиці, Богаревиці, Осої, Сухій, Малому Раковці, Колодному, Мідяниці, бібліотеки у Доробратові та Смологовиці, клубу у Броді, Вільгівці, Греблі та Локоті.

Віддавна казали, що у здоровому тілі здоровий дух. Тож Медведчук всіляко дбав про спортивне виховання закарпатської молоді. Саме за його ініціативи було виділено кошти для ремонту та впорядкування стадіону у місті Іршава, надано фінансову допомогу ФК «Бужора» (Іршава), придбано спортивний інвентар та форму футбольним командам округу – «Едельвейс» (Кушниця), «Будівельник» (Приборжавське), «Боржава» (Довге), «Бужора» (Іршава), «Брунцвік» (Білки).

Всіляко сприяв Медведчук підтримці української культури й народної творчості та її поширенню за межи нашої держави. Зокрема, ним було надано кошти для поїздки фольклорного народного ансамблю «Іршава» на фестиваль до Італії, а також для проведення міжнародного фестивалю.

Можна ще й ще згадувати добрі справи, зроблені Медведчуком для нашого краю. Але ж, вважаю, й того, про що вже було сказано, досить, щоб зрозуміти – закарпатцям є за що бути вдячними Віктору Володимировичу. Варто пам’ятати – добро завжди повертається сторицею до тих, хто його робив. Цілком залуженою нагородою для таких людей є наша щира повага та любов.

Новини Закарпаття
Категорія : Голос Народа
Обана
14 грудня 2016 20:37

Якщо Сталін чистив країну від 5 колони у вигляді сіоно-троцкістів брутальними методами, то Путін робить це мяко. Дійде черга і до "істиного арійця" Медведєва та інших олігархів.


А до Лаврова дійде
14 грудня 2016 20:40

Семья министра иностранных дел С.Лаврова

Единственная дочка министра иностранных дел Сергея Лаврова Екатерина живет и учится в США.
Сейчас оканчивает Колумбийский университет в Нью-Йорке и планирует остается жить в США на постоянной основе.


Обана
14 грудня 2016 20:48

Таких сильних міністрів, як Лавров, ні в РФ, ні в СРСР давно не було.


А доньки Путіна не патріоти
14 грудня 2016 20:52

Семья президента В.Путина

По семье президента известно крайне мало с учетом закрытого образа жизни семьи.Был женат,разведен.
В начале 90-х Путин вернувшийся в Ленинград,отправил дочек обратно в Германию учится в престижную немецкую гимназию «Peterschule».
В середине 90-х они вернулись в Россию и в 1996 году переехали в Москву.
Но и тут дочери не оставили немецкую стезю. Их «Немецкая школа Москвы» и сейчас находится в «посольском городке» на проспекте Вернадского, окольцованная забором с видеокамерами, повсюду надписи «Achtung!»
В начале 2000-х обе дочери Путина официально были зарегистрированы как учащиеся Санкт-Петербургского гос.университета,но там их никто не видел.
Известно что младшая дочь Екатерина живет на постоянной основе в Германии,в городе Мюнхене.
В 2013 году состоялась свадьба Катерины Путиной и Юн Джун Воном(корейцем) и прошла в одном из отелей Марокко в 2013 году и была грандиозной по своему размаху.
Старшая — Мария живет в Голландии, в городке Ворсхоотен, недалеко от Гааги, и живёт не одна, а с 33-летним голландцем Йорритом Фаассеном.
Известен и конкретный район проживания пары — KrimwijkHeet.Мария Путина живёт в элитном доме, где занимает пентхаус на последнем этаже.
Дочери Путина нередко бывают в Италии по приглашениям Сильвио Берлускони, с которым Путин дружит семьями.


555
14 грудня 2016 22:12

Кришталево чистий, безвинний, Яценюк- Герой Майдауну, зараз проживає в США, передає всiм щирий привiт в боротьбi за свiтле i багате майбутнє. Своє майбутнє вiн забезпечив, жiнку i дiтей пристроїв коло себе, ну чого йому не хватає? I хто вiн тепер для вас шановнi? дезертир, сикло, чи Герой Майдауну який заварив пiдгорiвшу кашу i пробує вас нею нагодувати.


дмитро
15 грудня 2016 06:30

для 555: чесно справедливо й докінця на маямі:))))))))))))ги-ги красава щто може то може:)))))))))))ги-ги


Мигаль
17 грудня 2016 13:53

Памнятаву у 1999 году проводили газ у селах Нижньый Шард и Олагово Иршавськый район). Продали ушотку технику колгозу "Дружба" (тракторы, комбайны, машины, сувенирни цехы), а гроше было мало. Збирали у житилюв сих диривинь три раз по 50 доларув, бо трубы постоянно дорожали. Коли провели газ, то вшотка слава досталася господину куму руського царя. Хоть вун ни дав на тото дило ни копийкы из свого жеба. Такый быв у нас файный дипутат. Благодитель вонячый!


мигальови
17 грудня 2016 14:31

По Мигальови уходить што му мали завести газ и проплатити його, але чому Мигаль не требує аби му Яценюк заплатив газ из свого, ци президент не купив му феррарi??? Мигалю не мош бути таким наглим.


Свояк
17 грудня 2016 15:58

Мигалю, колгозну техніку (теперь би ся здала)не Медведчук відправляв за границю. Не мож бути таким наглим.


ЦІМБОР : правду пише Мигаль
17 грудня 2016 16:12

Айно так бьіло ги пише Мигаль , из люди збирали гроші , а першу комфорку на камерьі запальовали піарщикьі , депутатьі и обласноє начальство , медведчук , и Іван Різак


Питання
17 грудня 2016 19:26

Хіба Медведчук замутив майдаун, що розвалив Україну, чи жидо-америкоси?


Мигалю
17 грудня 2016 20:39

Котрий уто таких Мигалiв начинив? Пак Мигалю ти голосовав аби за всьо ся платило, а з тебе лiзе ош тобi треба задерь. Ти Мигалю заробляй грошi а не халяву глядай, та плати за всьо як ти и хотiв. Не треба ти дешевий газ, купи собi дорогий, та не скабри ги послiднiй цуравий жебрак. А тiть немаєш, то цiмбор ти позичить пуд проценти.


Надія
19 грудня 2016 11:45

Господи!Храни і помилуй Україну і Закарпаття від Медвечука! Це він перший почав підкупні вибори. До сих пір пам,ятаю ті дипломати з грошима для підкупу.Мразь нехарна він! і ті, хто його хоче підтримувати. Точно без його грошей на їх підкуп не обійшлось. Не вірте , що він хоче чогось доброго.


хуст
19 грудня 2016 13:48

надии-нет мы повириме твоюй писанини -добре-ото што было дись колись дись колись и баба дивков была мы тото и сами знаеме без твоюйи дурнои головы ко бов медведчук и кым э типир -приведи пример политика конкректно фамилию ко што хоче доброго народу


Надія
19 грудня 2016 14:00

Хусту. Гірше Медведчука немає не політика, ні людини.Можливо я і грішу, що так думаю, все-таки допоміг хлопців визволити з полону, але він запроданець.


ЦІМБОР
19 грудня 2016 14:12

Ко тобі марго дав право жону ни зашто
ображати , Надія написала ПРАВДУ !
она нибрала на себе обовязок характеризовати другьіх політикuв , она сьому промаскальському х..ви , дала характеристику .
Нічого Надія він не допомагав .
То класичний трюк рекетирів , один робить людині проблеми , а інший начебто хороший бере ся їх вирішувати .
Бандити , путін і медведчук працюють в звязці.
Все ви Надія написали правду , і ніде ви ни грішите .
И ни творіться на маскальнутого бота !
Він вас буде ображати ,і всіх на світі , тільки тому що ваша думка не збігається з московською .
З святом Вас !


хуст
19 грудня 2016 15:23

цимбор-наоборот-што китьоше пробудивись ся учорась усяку белеберду нюс та и ныни продовжаеш у тому духови што сь накурив


дмитро
19 грудня 2016 15:37

гуцькому:цімбор аж і повхкат та піпу,а ти шлинавцю гуцький іди та відию здойми про бабий а не воздух ганяй,та помали порти:))))))))))))ги-ги як бись усьо готів знати, цівидиштися який любопитний ондеки гуцький:)))))))))))))))))))))))))))))ги-ги


Надія
19 грудня 2016 18:51

Дякую за підтримку.


лоци
19 грудня 2016 19:10

не лиш до наді авсетаки ко е липший


Грунт
19 грудня 2016 20:17

Майдануті видохлися разом з Обамою. Чим чорт не жартує, може Медведчук на дашто здатний? Принаймні в майданутій обоймі не видно жодного достойного лідера.


дмитро
20 грудня 2016 17:16

для наді: сись гуцький є провокатор і бригач казав што відию про бабий має із черленого поля 39года ,тай дотипирь ни уклав на власть шпишує каже што щимлятго,нипонятно тко тай за што,видать ни у україні сиротка а у мацкалях та привижатмуся :)))))))))))))) ги-ги


Надія
21 грудня 2016 18:46

Для Дмитра. Ти сам зрозумів, що написав? Для Лоці.Іноді краще той, хто менше зла робить.


ви всі заєбали
30 грудня 2016 21:06

а на хуя ця стаття я не поняв


Треш
13 січня 2017 19:23

Розумні люди ще в 2013 році говорили, що майданута "революція гідності" до добра не доведе. Більщість громадян це вже зрозуміла. Окрім упоротих дебілів, які ще намагаються тут щось вякати.


Ольгинской п..здоте
13 січня 2017 22:25

Треш, можеш без халата и тапочек и не обязательно строевым шагом! Иди нахуй кацап блинолопатный!


Залишити Коментар