Віктор Медведчук допомагав Закарпаттю не словом, а ділом

листопада 27 / 2016
Жителі краю не забули, його добрих справ.

Віктор Медведчук допомагав Закарпаттю не словом, а ділом


Великий російський письменник Федір Достоєвський колись дуже слушно зауважив: «Дуже легко любити весь світ, але дуже важко любити одну людину». На жаль, наше сьогодення може надати чимало прикладів, що цілком підтверджують правоту класика. Навіть в особистому житті мабуть чи не кожному з нас неодноразово доводилося стикатися з проявами людської байдужості, бездушності, жорстокості. Про суспільство годі й казати – від початку 90-х років минулого століття воно живе за майже узаконеним принципом «людина людині вовк». Абсолютна більшість так званих пересічних українців давно вже звикли до того, що у власній державі вони зі своїми проблемами нікому не потрібні – ані можновладцям з київських пагорбів, ані ненажерливим олігархам, ані місцевій владі. За відомим висловом, «порятунок потопаючих – справа рук самих потопаючих», отож і вимушені наші співгромадяни долати свої незгоди здебільшого поодинці.

Проте навіть у найважчі часи завжди знаходилися люди які не могли стояти осторонь, залишатися байдужими до чужої біди й скрути. Саме про таких старовинна народна мудрість говорить – світ не без добрих людей. Як справжні посланці добра, вони при першій же нагоді приходили на допомогу до знайомого або незнайомого, завжди проявляли живе людське співчуття до чужої біди, причому не на словах, а на ділі. Один з таких людей – Віктор Медведчук.

Чимало добрих справ зробив Віктор Володимирович для закарпатців, зокрема для іршавчан, під час своєї роботи у Верховній Раді України. Про деякі з них ми вже розповідали нашим читачам. Проте багато чого ще варто пригадати, адже безліч проблем нашого краю свого часу пройшла перед очима Медведчука, вельми насиченою та різноманітною була копітка щоденна праця народного депутата і його команди, спрямована на вирішення цих проблем, передусім – на надання реальної допомоги мешканцям Закарпаття.

Напевно, ні в чому іншому не проявляються з такою повнотою кращі людські якості політичного діяча, як у його ставленні до дітей. Люди середнього й похилого віку ще пам’ятають прекрасне гасло давніх років «Усе краще – дітям!». І слід зауважити, це були не лише тільки слова. Що б сьогодні не казали про радянські часи, але тоді турбота про підростаюче покоління була одним з принципів державної політики. На жаль, за останню чверть століття діти в Україні перетворилися на одну із найбільш соціально незахищених верств населення. А між тим діти – це наше майбутнє, саме їм належить визначати завтрашній день країни, від того, якими вони виростуть, багато в чому залежить доля держави.

Все це добре розумів Віктор Медведчук. Як далекоглядний політик та й просто як чуйна, небайдужа людина, він визначив турботу про маленьких мешканців Закарпаття як один з найважливіших пріоритетів своєї депутатської діяльності.

З чого починається формування майбутньої особистості? Зрозуміло, з дошкільного виховання та подальшого навчання у середній школі. Відповідно до чинної Конституції, право на освіту має

кожен. Проте наскільки вагомою є користь від такого декларативного права, якщо його неможливо реалізувати в належних умовах? Питання риторичне. Ось чому за часів своєї депутатської каденції Віктор Медведчук робив все, аби допомога школам і дитячим садкам була постійною. Щороку всі школи і садочки отримували матеріали для поточних ремонтів. Фарби для підлоги, стін та вікон ще нікому не видалися зайвими, адже і вчителям, і дітям приємно починати навчальний рік у відремонтованих, чистих і затишних приміщеннях. За ініціативою народного обранця було профінансовано поточні ремонти в усіх 56 дитячих садках Іршавського району.

Імстичівська школа-інтернат у Віктора Медведчука була на особливому рахунку. Сюди він передавав усю свою депутатську зарплату та належні до неї виплати. Така допомога дала змогу завершити перебудову їдальні у школі, взятися за будівництво кімнати гігієни, душових, туалетів.

Подарунки для дошкільнят і школярів молодших класів швидко стали явищем традиційним, а отже, звичайним. Діти з великим задоволенням отримували на свята справжні гори солодощів. Можна, звісно, багато говорити, що цукерки не головне, але зазирніть у щасливі оченята дитини, яка тримає у руках різнокольорову коробочку із смачними скарбами. У дитячій радості потонуть будь-які аргументи.

В іграх і в навчанні дітей можна і треба заохочувати. Цінні подарунки для учнів – переможців районних і обласних шкільних олімпіад, дипломантів Шевченківських читань, фінансова допомога для проведення молодіжних конкурсних програм – фонд Медведчука займався і такими питаннями.

Як відомо, міські мешканці здавна мали певні переваги в навчанні перед своїми однолітками із сільської місцевості, зокрема, через наявність в міських учбових закладах більш сучасного обладнання. Добре відчуваючи певну несправедливість такого стану речей, Віктор Медведчук намагався сприяти покращенню умов для навчання дітей із сільських родин. Школи сіл Чорний Потік, Кушниця, Осій, Великий Раковець, школа-інтернат села Ільниця отримали від нього у подарунок комп’ютерні класи. Також за сприяння Віктора Медведчука було побудовано та відкрито школи у селах Арданово та Великий Раковець.

Та не лише дитячими потребами опікувався народний обранець. Доброзичливе, чуйне ставлення до кожної людини, сприяння у вирішенні будь-яких серйозних проблем – таким було й залишилося життєве кредо Медведчука. Не можна не згадати ще один приклад його благодійної діяльності – рентген-апарат, подарований Іршавській районній лікарні. Нібито дрібниця на тлі інших численних добрих справ, що Віктор Володимирович зробив для закарпатців. Але ж скільком мешканцям краю допомогла зберегти здоров’я ця «дрібниця»!

Дуже уважним було ставлення Медведчука до потреб віруючих усіх конфесій. Зокрема, у 1997 році ним було закуплено та передано на будівництво 18 культових споруд Іршавщини 180 тонн цементу. Приборжавський та Свято-Серафиміський жіночі монастирі отримали від нього у подарунок автобуси. Також ним було виділено кошти кошти на будівництво православних храмів в Іршаві, Лисичові, Лукові, Осої, Локоті, Заріччі, Хмільнику, Горбку, Івашковиці, Дешковиці, Чорному Потоці, Крайній Мартинці, Великому Раковці, Вільхівці, Кобилеці і Климовиці, греко-католицького та римо-католицького

храмів у Довгому, греко-католицького в Імстичові, Хмільнику, жіночого монастиря у Дубрівці, православного монастиря у Кушниці.

Великих зусиль докладав Медведчук, аби дозвілля мешканців Іршавини було цікавим й різноманітним. За його сприяння проведено ремонт Іршавського районного центру культури та дозвілля, Іршавської дитячої школи мистецтв, дитячих музичних шкіл у Великому Раковці, Довгому, Сільці, Ільниці, Кушниці, будинку культури та бібліотеки у селах Чорний Потік, Луково, Довге, Будинку культури у Приборжавському, Сільці, клубу-бібліотеки у Дешковиці, Арданові, Дунковиці, Івашковиці, Климовиці, Богаревиці, Осої, Сухій, Малому Раковці, Колодному, Мідяниці, бібліотеки у Доробратові та Смологовиці, клубу у Броді, Вільгівці, Греблі та Локоті.

Віддавна казали, що у здоровому тілі здоровий дух. Тож Медведчук всіляко дбав про спортивне виховання закарпатської молоді. Саме за його ініціативи було виділено кошти для ремонту та впорядкування стадіону у місті Іршава, надано фінансову допомогу ФК «Бужора» (Іршава), придбано спортивний інвентар та форму футбольним командам округу – «Едельвейс» (Кушниця), «Будівельник» (Приборжавське), «Боржава» (Довге), «Бужора» (Іршава), «Брунцвік» (Білки).

Всіляко сприяв Медведчук підтримці української культури й народної творчості та її поширенню за межи нашої держави. Зокрема, ним було надано кошти для поїздки фольклорного народного ансамблю «Іршава» на фестиваль до Італії, а також для проведення міжнародного фестивалю.

Можна ще й ще згадувати добрі справи, зроблені Медведчуком для нашого краю. Але ж, вважаю, й того, про що вже було сказано, досить, щоб зрозуміти – закарпатцям є за що бути вдячними Віктору Володимировичу. Варто пам’ятати – добро завжди повертається сторицею до тих, хто його робив. Цілком залуженою нагородою для таких людей є наша щира повага та любов.

Новини Закарпаття
Категорія : Голос Народа
дмитро
6 грудня 2016 23:05

порошенко нич ни крав йому його утиць усьо пудогнав бо робив главним по інвештиціях у україну із 91 года,так што туйки сисі руки нич ни крали ни катит усьо закунно,гоба може який габарь ондеки син дав утцю за ліпецьк аби налив інвешторам еуропийцьким дись примерно так :))))))))))))ги-ги


Колі
10 грудня 2016 14:06

А ти Коля цюлюй в гузицю Купявлоб і іже з ним


просто Марыя
10 грудня 2016 21:28

Дуже соромно за АДМіН - чого такі безглузді і дурні коментарі не видаляєте? Невже ви розраховуєте тільки на отаку публіку? До того ж це можуть читати і діти. ВКРАЙ СОРОМНО І НЕПРИЄМНО

Мені дуже соромно за АДМІН: невже вам цікаві отакі дурні і безглузді коментарі. з такою ненормальною лексикою?
Невже це ваш електорат і ніякого іншого ви не шануєте? Таке треба одразу видаляти! Адже читати це можуть і діти.
Дуже неприємно і за вас соромно.
Сподіваюся. не мені одній


дмитро
11 грудня 2016 09:18

так адмін заганьбився розумієш гий кобила коли вюз переверне:))))))))ги-ги


888
11 грудня 2016 17:07

Вповічте на розум, єврогеймайдаун, котрий розвалив Україну, організував Медведчук ци дако інший?


Дако інший
11 грудня 2016 17:29

Кобила , може, ся й не заганьбит, айбо адмін, кіть начне ся ганьбити та не інтересно буде жити.


дмитро
11 грудня 2016 17:42

адміну ганьбитися ни положено по уштаву:)))))))))))ги-ги


888
11 грудня 2016 18:29

Ци годен дако внятно отвітити на простий вопрос: єврогеймайдаун, котрий розвалив Україну, організував Медведчук ци дако інший?


наталія
13 грудня 2016 12:25

ЗАПРОДАНЕЦЬ МАСКАЛЬСЬКИЙ Стукач тодішньої влади,здавав КГБ кого тільки міг,навіть свого тестя,,ненавидів людей , пролізти в у владу можна тільки через подачки виборцям..


888
13 грудня 2016 20:05

Для особливо обдарованих "наталь" повторюю просте і вельми доступне питання: Ци годен дако внятно отвітити на простий вопрос: єврогеймайдаун, котрий розвалив Україну, організував Медведчук ци дако інший?


дмитро
13 грудня 2016 20:20

для трьох вюсімкових:но ай тко організував кой военнопленними, лем ун відітелі настара договарюєся тай міняє гий валютчик валюту на базарі военноплєннийх)))))))))ги-ги


777
13 грудня 2016 22:09

Для особливо обдарованих "888" повторюю просте і вельми доступне питання:Ци годен дако внятно отвітити на простий вопрос:
ДОЧКА ПУТІНА В РОСІЇ ЖИВЕ?


333
13 грудня 2016 22:12

777-а кому какое дело что мы водку продаем


дiмочкiну
13 грудня 2016 22:16

Митре ти розумний чоловiк але часом якi конвульсiї проскакувуть, уто пiсля майдауний синдром, треба ти зайти до аптеки кажуть гуталакс май помагать, тулько на нiч. А типир Митре, ти не бов у шкурi военнопленного ))))ги-ги, тому и посудки про обмiн у тебе скривленi ги паралепiпед, а був би то кричав би на цiлий свiт мамко забириня утсiть, а било би ти паралельно ци помiнявуть тя як на базарi, ци пiдуть у твойому случаiї май сложним путьом через гуталакс, ци буде тя мiняти Медведчук, ци яка Ната. Заниматися обмiном мусить той хто має авторитет та довiру з йедного и другого боку, яка Ната не катить з двох бокiв, тому нараз одпадать ги сухоє листя. А Митрови проще всiх розстрiляти военноплених, аби потому на комашнях мiг поправлятися )))))))))ги-ги.
Авта професорша Ната ци наталія май би мала застучати май конкретно, не лем якогось тестя приплела, де, коли и за яких обставин. Медведчук у владi не був нейєднув, так шо треба яку вже мiру мати на втi брехнi. Чомусь її за Яценюка серце так не болить як за Медведчука, а знаєте чому, тому що вона годується з того што и Яценюк, тулько ранг поменьше и заробiтки вiд кiлькостi вилитих помий.


888
13 грудня 2016 22:26

До "наталі-дмитра" - істоти не ясної сексуальної орієнтації - ПРОСТЕ і ВНЯТНЕ питання: єврогеймайдаун, котрий розвалив Україну, організував Медведчук ци дако інший?


777
13 грудня 2016 22:28

До "888" - істоти не ясної сексуальної орієнтації - ПРОСТЕ і ВНЯТНЕ питання:

ДОЧКА ПУТІНА В РОСІЇ ЖИВЕ?


Тролейбус
13 грудня 2016 22:31

Думаю, шо дако інший. Не Медведчук се.


888
13 грудня 2016 22:36

До троля від "істиного арійця" Сороса "наталі-дмитра-777" - істоти не ясної сексуальної орієнтації - ПРОСТЕ і ВНЯТНЕ питання: єврогеймайдаун, котрий розвалив Україну, організував Медведчук ци дако інший?
Навіть дебіли здатні відповісти на це питання. Лише не останній коментатор, бо аргументів - ПОВНИЙ НУЛЬ!
Ци так панове дегенерати?!


777
13 грудня 2016 22:42

До самого тупорилого кремлядьського троля "888" - істоти не ясної сексуальної орієнтації - ПРОСТЕ і ВНЯТНЕ питання:

ДОЧКА ПУТІНА В РОСІЇ ЖИВЕ?

Навіть дебіли здатні відповісти на це питання. Лише не останній коментатор, бо "888" - ПОВНИЙ НУЛЬ і ДЕГЕНЕРАТНИЙ ПРОПАГАНДОН!
Ци так панове мацкалі?!


888
13 грудня 2016 22:50

Дегенерати гет ся потіряли. З самого початку статті йшлося про Медведчука, а не про щось інше. Потрібно витримувати тему (херово вас майданутих учили грантодавці).
Тому питання, відповідно до теми статті, залишається відкритим: єврогеймайдаун, котрий розвалив Україну, організував Медведчук ци дако інший?


777
13 грудня 2016 22:53

До самого тупорилого ПОТЄРЯНОГО маскальського тролля "888" - істоти не ясної сексуальної орієнтації - ПРОСТЕ і ВНЯТНЕ питання:

ДОЧКА ПУТІНА В РОСІЇ ЖИВЕ?


Троль
13 грудня 2016 23:01

Дочка Путина живе в Швейцарии?


888
13 грудня 2016 23:03

Дегенерати гет ся потіряли. З самого початку статті йшлося про Медведчука, а не про щось інше. Потрібно витримувати тему (херово вас майданутих учили грантодавці).
Тому питання, відповідно до теми статті, залишається відкритим: єврогеймайдаун, котрий розвалив Україну, організував Медведчук ци дако інший?


777
13 грудня 2016 23:06

До самого тупорилого ПОТЄРЯНОГО маскальського ПРОПАГАНДОНА "888" - істоти не ясної сексуальної орієнтації - СРАВ Я НА ТЕБЕ І НА ТВОЮ ТЕМУ!!!

ПРОСТЕ і ВНЯТНЕ питання:

ДОЧКА ПУТІНА В РОСІЇ ЖИВЕ?


555
13 грудня 2016 23:13

До самого тупорилого ПОТЄРЯНОГО майдаунного тролля "777" - істоти не ясної сексуальної орієнтації - ПРОСТЕ і ВНЯТНЕ питання

Де живе зараз Яценюк, i скiльки вiлл прикупив за такий малий час?


888
13 грудня 2016 23:42

Майдаун заістерив. Нічого дивного. Несвідомі "шістьорки" сатаністів Яценюк-Турчинов-Аваков-Порох виконали (чи спробували) те, що від них требували "співбраття" по "вірі" - поламати геть усі економічні зв"язки України і Росії та стравити росіян і українців. Потрібно зрозуміти, що територія України, з ЇХ точки зору, має бути зачищена для навали чужоземців, аби не відродився Слов"янський Світ.
Саме тому світові дегенерати ненавидять слов"ян, а їх шістки тіпа "777" тролять те, що в принципі не здатні подолати і "затролити".
Як би там не було, але все одно Перемога буде за нами!


дмитро
14 грудня 2016 06:51

для дiмочкiну: ти видать у плэнусь бив,кой гет усьо знаэш тай видко комашня ти файно йде га?????? особинно коли цімбору харониш адь йо????????????,авать пюп сь што радуєшся коли жмур є та дашто заробиш тай попоїш нашарка ,тай загалилойкаш "помилуйня боже.....":))))))ги-ги

обясняву для туподоходящих-военний ун і у плєну военний,а такі шаріки гий мидвидчук на пиздабольштві про плен має бабло і відітелі уваженіє общештва бо відітелі лем ун може обмен провешти,кюлько наших у плєн узяли тулько й мацкалю,так што тим ни журися што наші годувут мацкалю маннов небеснов у плену:))))))))))))ги-ги

тамки звідавутся де жиє донька пуціна у ес, а лаврова у амириці,нибуйся газ на ямалі ни добиват ані їсти вахтовикам у штоловуй ни варит:)))))))))))ги-ги


777
14 грудня 2016 13:52

Так донька Путіна в ГЕЙропі жиє, а син Лаврова - у Піндосії.

До самого тупорилого ПОТЄРЯНОГО маскальського тролля "888" - істоти не ясної сексуальної орієнтації - ПРОСТЕ і ВНЯТНЕ питання

А як же "Слов"янський і Світ і світові дегенерати ненавидять слов"ян"?


888
14 грудня 2016 20:20

Ближче до теми: єврогеймайдаун, котрий розвалив Україну, організував Медведчук ци дако інший?


Шалом Медведев
14 грудня 2016 20:24

Семья премьер-министра Д.А.Медведева

Медведев женат на еврейке Светланне Линник,которая приходится двоюродной сестрой Е.Васильевой--проходящей по делу "оборонсервиса".
Сама Васильева--дочь одного из преступных авторитетов Петербурга--Васильева.Президент Дмитрий Медведев в январе 2012 года наградил ее орденом Почета.
Медведев имеет сына--Илью Медведева.На данный момент он учится в России,но в публичном интервью сказал что продолжит обучение в Масачусетском университете США


Залишити Коментар