Віктор Медведчук допомагав Закарпаттю не словом, а ділом

листопада 27 / 2016
Жителі краю не забули, його добрих справ.

Віктор Медведчук допомагав Закарпаттю не словом, а ділом


Великий російський письменник Федір Достоєвський колись дуже слушно зауважив: «Дуже легко любити весь світ, але дуже важко любити одну людину». На жаль, наше сьогодення може надати чимало прикладів, що цілком підтверджують правоту класика. Навіть в особистому житті мабуть чи не кожному з нас неодноразово доводилося стикатися з проявами людської байдужості, бездушності, жорстокості. Про суспільство годі й казати – від початку 90-х років минулого століття воно живе за майже узаконеним принципом «людина людині вовк». Абсолютна більшість так званих пересічних українців давно вже звикли до того, що у власній державі вони зі своїми проблемами нікому не потрібні – ані можновладцям з київських пагорбів, ані ненажерливим олігархам, ані місцевій владі. За відомим висловом, «порятунок потопаючих – справа рук самих потопаючих», отож і вимушені наші співгромадяни долати свої незгоди здебільшого поодинці.

Проте навіть у найважчі часи завжди знаходилися люди які не могли стояти осторонь, залишатися байдужими до чужої біди й скрути. Саме про таких старовинна народна мудрість говорить – світ не без добрих людей. Як справжні посланці добра, вони при першій же нагоді приходили на допомогу до знайомого або незнайомого, завжди проявляли живе людське співчуття до чужої біди, причому не на словах, а на ділі. Один з таких людей – Віктор Медведчук.

Чимало добрих справ зробив Віктор Володимирович для закарпатців, зокрема для іршавчан, під час своєї роботи у Верховній Раді України. Про деякі з них ми вже розповідали нашим читачам. Проте багато чого ще варто пригадати, адже безліч проблем нашого краю свого часу пройшла перед очима Медведчука, вельми насиченою та різноманітною була копітка щоденна праця народного депутата і його команди, спрямована на вирішення цих проблем, передусім – на надання реальної допомоги мешканцям Закарпаття.

Напевно, ні в чому іншому не проявляються з такою повнотою кращі людські якості політичного діяча, як у його ставленні до дітей. Люди середнього й похилого віку ще пам’ятають прекрасне гасло давніх років «Усе краще – дітям!». І слід зауважити, це були не лише тільки слова. Що б сьогодні не казали про радянські часи, але тоді турбота про підростаюче покоління була одним з принципів державної політики. На жаль, за останню чверть століття діти в Україні перетворилися на одну із найбільш соціально незахищених верств населення. А між тим діти – це наше майбутнє, саме їм належить визначати завтрашній день країни, від того, якими вони виростуть, багато в чому залежить доля держави.

Все це добре розумів Віктор Медведчук. Як далекоглядний політик та й просто як чуйна, небайдужа людина, він визначив турботу про маленьких мешканців Закарпаття як один з найважливіших пріоритетів своєї депутатської діяльності.

З чого починається формування майбутньої особистості? Зрозуміло, з дошкільного виховання та подальшого навчання у середній школі. Відповідно до чинної Конституції, право на освіту має

кожен. Проте наскільки вагомою є користь від такого декларативного права, якщо його неможливо реалізувати в належних умовах? Питання риторичне. Ось чому за часів своєї депутатської каденції Віктор Медведчук робив все, аби допомога школам і дитячим садкам була постійною. Щороку всі школи і садочки отримували матеріали для поточних ремонтів. Фарби для підлоги, стін та вікон ще нікому не видалися зайвими, адже і вчителям, і дітям приємно починати навчальний рік у відремонтованих, чистих і затишних приміщеннях. За ініціативою народного обранця було профінансовано поточні ремонти в усіх 56 дитячих садках Іршавського району.

Імстичівська школа-інтернат у Віктора Медведчука була на особливому рахунку. Сюди він передавав усю свою депутатську зарплату та належні до неї виплати. Така допомога дала змогу завершити перебудову їдальні у школі, взятися за будівництво кімнати гігієни, душових, туалетів.

Подарунки для дошкільнят і школярів молодших класів швидко стали явищем традиційним, а отже, звичайним. Діти з великим задоволенням отримували на свята справжні гори солодощів. Можна, звісно, багато говорити, що цукерки не головне, але зазирніть у щасливі оченята дитини, яка тримає у руках різнокольорову коробочку із смачними скарбами. У дитячій радості потонуть будь-які аргументи.

В іграх і в навчанні дітей можна і треба заохочувати. Цінні подарунки для учнів – переможців районних і обласних шкільних олімпіад, дипломантів Шевченківських читань, фінансова допомога для проведення молодіжних конкурсних програм – фонд Медведчука займався і такими питаннями.

Як відомо, міські мешканці здавна мали певні переваги в навчанні перед своїми однолітками із сільської місцевості, зокрема, через наявність в міських учбових закладах більш сучасного обладнання. Добре відчуваючи певну несправедливість такого стану речей, Віктор Медведчук намагався сприяти покращенню умов для навчання дітей із сільських родин. Школи сіл Чорний Потік, Кушниця, Осій, Великий Раковець, школа-інтернат села Ільниця отримали від нього у подарунок комп’ютерні класи. Також за сприяння Віктора Медведчука було побудовано та відкрито школи у селах Арданово та Великий Раковець.

Та не лише дитячими потребами опікувався народний обранець. Доброзичливе, чуйне ставлення до кожної людини, сприяння у вирішенні будь-яких серйозних проблем – таким було й залишилося життєве кредо Медведчука. Не можна не згадати ще один приклад його благодійної діяльності – рентген-апарат, подарований Іршавській районній лікарні. Нібито дрібниця на тлі інших численних добрих справ, що Віктор Володимирович зробив для закарпатців. Але ж скільком мешканцям краю допомогла зберегти здоров’я ця «дрібниця»!

Дуже уважним було ставлення Медведчука до потреб віруючих усіх конфесій. Зокрема, у 1997 році ним було закуплено та передано на будівництво 18 культових споруд Іршавщини 180 тонн цементу. Приборжавський та Свято-Серафиміський жіночі монастирі отримали від нього у подарунок автобуси. Також ним було виділено кошти кошти на будівництво православних храмів в Іршаві, Лисичові, Лукові, Осої, Локоті, Заріччі, Хмільнику, Горбку, Івашковиці, Дешковиці, Чорному Потоці, Крайній Мартинці, Великому Раковці, Вільхівці, Кобилеці і Климовиці, греко-католицького та римо-католицького

храмів у Довгому, греко-католицького в Імстичові, Хмільнику, жіночого монастиря у Дубрівці, православного монастиря у Кушниці.

Великих зусиль докладав Медведчук, аби дозвілля мешканців Іршавини було цікавим й різноманітним. За його сприяння проведено ремонт Іршавського районного центру культури та дозвілля, Іршавської дитячої школи мистецтв, дитячих музичних шкіл у Великому Раковці, Довгому, Сільці, Ільниці, Кушниці, будинку культури та бібліотеки у селах Чорний Потік, Луково, Довге, Будинку культури у Приборжавському, Сільці, клубу-бібліотеки у Дешковиці, Арданові, Дунковиці, Івашковиці, Климовиці, Богаревиці, Осої, Сухій, Малому Раковці, Колодному, Мідяниці, бібліотеки у Доробратові та Смологовиці, клубу у Броді, Вільгівці, Греблі та Локоті.

Віддавна казали, що у здоровому тілі здоровий дух. Тож Медведчук всіляко дбав про спортивне виховання закарпатської молоді. Саме за його ініціативи було виділено кошти для ремонту та впорядкування стадіону у місті Іршава, надано фінансову допомогу ФК «Бужора» (Іршава), придбано спортивний інвентар та форму футбольним командам округу – «Едельвейс» (Кушниця), «Будівельник» (Приборжавське), «Боржава» (Довге), «Бужора» (Іршава), «Брунцвік» (Білки).

Всіляко сприяв Медведчук підтримці української культури й народної творчості та її поширенню за межи нашої держави. Зокрема, ним було надано кошти для поїздки фольклорного народного ансамблю «Іршава» на фестиваль до Італії, а також для проведення міжнародного фестивалю.

Можна ще й ще згадувати добрі справи, зроблені Медведчуком для нашого краю. Але ж, вважаю, й того, про що вже було сказано, досить, щоб зрозуміти – закарпатцям є за що бути вдячними Віктору Володимировичу. Варто пам’ятати – добро завжди повертається сторицею до тих, хто його робив. Цілком залуженою нагородою для таких людей є наша щира повага та любов.

Новини Закарпаття
Категорія : Голос Народа
Janos
28 листопада 2016 21:17

,,Вам нико не добрий,лем тот котрий на шару шось дає ,вам не у Євросоюз а десь на Марс,де оокрім вас нікого нема!

Вам нико недобрий,тілько той котрий щось на шару дає,тільки я неможу здогадатися що таке зробив цей Медведчук для Закарпаття?Вам товарищи обо назад до москалів або на МАРС ДЕ НІКОГО КРІМ ВАС НЕМАЄ!Євросоюз не для вас!


прохожий
28 листопада 2016 21:34

Цікава стаття! Таке враження ож він ангел небесний який спустився на землю. Лем не треба забувати про його біографію із якою можна ознайомитися кідь пошукати у ВІКІПЕДІЇ, і після того кричати про те, що майдануті тай порошенки з яйценюками довели Україну до такого життя ож 65% населення хоче звідси втікати.


janosu
28 листопада 2016 21:43

24 листопада 2016р усе чесне панство України в черговий раз пересвiдчилося, Євросоюз не для нас. Заяви про рyбку пiд корiнь усiх лiсних масивiв України за їх подачку ввидi кредита 600млн евро в черговий раз пересвiдчило, Євросоюз не для нас. Так про який Марс ти голубе спiваєш, спустися на землю. Вони ся опредiлили, рождений повзати, лiтати не може. Ти хочеш на Украєнi первiсно-общиний лад?

A бажаючих тiкати з України в 2013р було максимум 15%, а по майдаунах аж 65%, рiзниця настiльки суттєва що тiльки повний iдiот може твердити що нiчого не сталося.


юлій
28 листопада 2016 22:02

короче, се сята людина. Як Балога, Янукович, Бойко, Блюк і ...А сволочами, з позиції автора, є люди, яких постріляли американські снайпери на майдані.


juliku
28 листопада 2016 23:40

Короче, Юлiй за кого ми маємо голосувати, називай кандидатуру, тепер або нараз, час убирати вже когось. Умова, обов'язковоє пояснення чому ми маємо за цю кандидатуру голосувати.

де той Юлiй? Де кандидатура? Називайте ....


справедливый
29 листопада 2016 03:03

голосуйте за ДМИТРА и всьо буде як в СКАЗЦИ... за ПОРОШЕНКА вжесьте проголосовали и як вун обицяв ош зажиеме ПОНОВОМУ та так и зробив... паскуда... НЕМА ЧОЛОВИЧЕ РЕАЛЬНЫХ КАНДИДАТИВ... ТРЕБА РОБОТА КЛАСТИ У РУЛЯ ...


За Дмитра
29 листопада 2016 04:44

Само собов голосуеме за Дмитра! Лем не знаеме його биографию, видки родом, чи мож ся з ним зустрити завтра у вароши и його ставлення до референдуму 1991 року.

Нащо нам Дмитровои биографии.? Вин безкомпромисний и самий розумний чоловик на сьому сайти! Такого би нам президента. Цимбор-прем'ер, читатель-министр, справедивий-голова ВР, но там е ще много достойних кандидатив!


дмитро
29 листопада 2016 07:15

у мене звездної болезні ниэ ни штарайтися,ані гроший на гречку машло і цукру плішнявих тоже ни маю абим учинив так гий нипричком типирішнії дипутати што роблят на них што людий ,а закун гнут так якби на них усья україна робила:))))))))))))ги-ги


Беженец
29 листопада 2016 22:23

Экс-глава правительства Украины Арсений Яценюк переехал в США вместе со своей семьей. Политик продал свой бизнес и недвижимость на Украине и приобрел дом в Вашингтоне. Об этом сообщают местные СМИ.
«В конце сентября Яценюк вывез своих дочерей в Вашингтон, где купил недвижимость, продав на Украине дом и несколько элитных квартир. Также Яценюк избавился от доли в украинских бизнес-проектах, в том числе от бизнеса, связанного с бориспольским аэропортом и обеспечением дьюти-фри», - об этом сообщили в издании «Новости Украины».
Жена Яценюка и сам бывший премьер-министр вынуждены по необходимости приезжать на Украину, однако, как отмечают журналисты, супруги тщательно скрывают свои приезды. Также журналисты подчеркнули, что Яценюк в 2016 году не подал декларацию о доходах, как должен был сделать это по закону. Как отмечают журналисты портала NewsNet, ранее из Украины сбежал близкий друг Яценюка олигарх Игорь Коломойский.


і
29 листопада 2016 22:49

Що за брєд?????


для дебіла Колі
30 листопада 2016 21:59

Ой, неборе, коля! Ще раз переконуюся, що тебе дебіл справив, а дебілка тя народила.Такі придурки, як ти, Медведчуку в лапті не годяться. Зарубай собі на носі, що я ніколи не симпатизував цій постаті, завжди його критикував. Та зараз переконаний, що він зробив та й продовжує робити, більше за нинішню владу на чолі із жидами та її лідером Вальцманом, яка до речі, розбазарила Україну та привела народ до бідності.


дмитро
3 грудня 2016 04:55

для грамотея: ни нинішня влада на чолі із жидами та її лідером Вальцманом,розбазарила гет усьо а кумунішти які 70 годю чинили тай розбазарили субі за 25 годю,так што умнічати ни треба,і ще гниди попирикрашувалися та своїх дітий-туніядцю понапхали до диржавних посад та лем мішавут нормалному народу робити,причому ушливці ні з ким ни считавутся даже на призидента умудрилися зека поклашти адь так вумніку што ни дибіл тя справив а не дибілкатя родила:)))))))))))ги-ги


Суркис
3 грудня 2016 11:48

Политического банкрота вынули из нафталина....


Чавес
3 грудня 2016 18:39

Хіба Медведчук організував майдануту революцію з усіма її наслідками?


хуст
3 грудня 2016 19:07

дмитру -а задиват тя помалы заживое нервишкы ниудержуют начався психопат потихы а ще нибыло штось похожое из тобов хомо-митре што уже пишеш вумникушто ни дибил тя справив -иди упий ни алкоголя а феназепама а ще липше диазепама 10 мг -аш дись найдеш та мало тя попустит дурновату голову-русские идут тоесть коммунисты-и выбросился с окна 16того етажа -бываэ


Вертеп
3 грудня 2016 21:41

Медведчук вас грабував і продовжує грабувати,він приніс війну в Україну.
автору - ганьба. бажаю, щоб хтось з його рідних на своїй шкірі спробував всі переваги рузького міра, який пропагує ця потвора - Медведчук.


Медведчук
3 грудня 2016 22:07

Цитата: лоци
мене интересуе мненіе його про референдум 1991р

Лоці, ти тупе чмо


Цитата: лоци
мене интересуе мненіе його про референдум 1991р

Лоці, ти тупе чмо
вертепу
3 грудня 2016 23:36

Ми вже попровбували всi перемоги майдану, всiм полегшало, у дуже файнiв обгортцi из золотого папiру оказалася сама звичайна фiга. Но куда не ткнеся українець а йому нараз фiгу пiд носа. Роботи нема, зарплати нема, вiзи не дають, покращувачi нараз за тарифи ймилися i так покращили що вже дале нiкуди. Реформувуть так, щоб послiдньоє украсти та втечи закордон. Герой Яценюк вже там смiєся над дурними котрi бiгали на акцiю вставай Україна. Не з пустов тайстров увiн туда поїхав лишивши усiх з носом, з недостроєним забором та вiйною. У люди повинен бути вибiр за що голосувати, чим вiн бiльший тим краще. Медвечук всього одна з можностей, а що вибирати хай кожний вибере сам i не треба рiшати йсе якому смолавому майдауну що повин вибирати кожний. Якщо когось обокрали то вiн подає заяву у полiцiю яка розслiдує i передає в суд, а той виносить рiшення.


дмитро
4 грудня 2016 06:19

а ти гуцький раз бабий уклади тиг розумієш корі били свідками а не патиков журися ці они ондеки мавут дакое лекарштво:)))))))))ги-ги шлинавцю гуцький

медведчук думав субі настара на закарпаттю на пінзіїї подигати хуйним воздугом, а ни уйшло бо розумієш кум го пуцін пудшавив,та най типирь піздує у крашноярськ та там най мацкалю-зеку пуднимат:)))))))))))ги-ги


хуст
4 грудня 2016 08:55

дмитру-журитыся собов а не медведчуком тоби до ньго як до плутония


дмитро
4 грудня 2016 09:16

што нирвуєшся -у патику пуйди:)))))))))))ги-ги може по дорозі бабий увідиш та відейо здоймиш:)))))))))))ги-ги


іцукс
4 грудня 2016 09:52

напишіть статтю про всю партію СДПУ(о) про те які чудові люди брати Суркіси, сімя Балог, Нестор Літописець Шуфрич, Вони всі заслуговують "подяки" , а ви безсоромники хвалите тільки Медведчука. Шановна редакція скажіть хто замовив статтю. ви забули чий кум пан Медведчук . пахне Московією ,як би сказав Кисельов " СОВПАДЕНИЕ,- НЕ ДУМАЮ"


справедливый
4 грудня 2016 11:05

до ИЦУКС ... а Вы бы хотили обы пахло всягды ВАШИНГТОНОМ ИЛИ НЮЙОРКОМ?? а зря...


іцуксу
4 грудня 2016 11:58

А чем Вы хотите чтобы пахло на этом сайте? Сайт - только закарпатская прокладка по названию. Реальные кураторы из России.


лоци
4 грудня 2016 12:05

а може ти прокладка


товарищу лоцию
4 грудня 2016 12:32

Бывших стукачей КГБ (ныне ФСБ) не бывает. Кому - кому, а тебе товарищ это не надо объяснять. Неси службу и не "пались".


хуст
4 грудня 2016 13:38

ицику-а ты што туй загубив майданутое чмо

та ще й пишеш на иностранному языкови -нам нипонятному


Чавес
4 грудня 2016 19:06

Майдаун організували не "агенти КГБ-ФСБ", а пропіндосські підстилки.


Макс
5 грудня 2016 09:37

добре а звідки він взяв гроші на все це? не з ваших з нами кишень? маєток у 120 га у Жденієві з майбахом у гаражі---мініянукович. а насправді злодій який наживається на війні


максу
6 грудня 2016 20:50

А звiдки у Порошенко стiльки фабрик та заводiв, хочеш сказати не заробив? Чому iншi не можуть заробити у такий самий спосiб? Чи як, коли Порошенко то заробив, а коли хтось другий то звичайно украв? Двойнi стандарти! Наживаються на вiйнi тi хто виробляє зброю та отримує держзамовлення на забезпечення вiйськових, Медведчук до цiєї категорiї людей не вiдноситься.


Залишити Коментар