Москаль: «У нас проблеми не з угорською вакциною, яка давно розмитнена й майже вся використана..."

лютого 22 / 2018
Москаль: «У нас проблеми не з угорською вакциною, яка давно розмитнена й майже вся використана..."

Озвучена виконувачкою обов’язків міністра охорони здоров’я Уляною Супрун інформація, що на Закарпатті є проблеми з угорськими вакцинами від кору, які «…належним чином не розмитнили і вони ніби контрабанда, а тепер лікарі не хочуть їх використовувати», не відповідає дійсності.

– Це повна брехня, якщо називати речі своїми іменами, – обурюється Геннадій Москаль. – Вакцина, яку ми отримали з Угорщини як гуманітарну допомогу, була розмитнена ще 30 січня. Тоді ж її передали в райони й почали щепити дітей. Спеціально для пані Супрун публікуємо роздруківку електронної митної декларації, надану обласною організацією «Червоного Хреста».

Додатково пояснюю, що ще від 15 вересня минулого року, коли виникла загроза епідемії кору, Закарпатська ОДА щотижнево надсилає Міністерству охорони здоров’я звіти про наявну кількість і потребу у вакцинах. Останній такий звіт МОЗ отримало від нас минулої п’ятниці, 16 лютого. Там чорним по білому написано, що залишок із восьми тисяч доз, які ми отримали з Угорщини в кінці січня, становить 3900. Станом на сьогодні, 22 лютого, залишилося близько 1500 доз. А решту прищепили дітям по всій області.

Тому коли виконувачка обов’язків міністра охорони здоров’я на всю Україну поширює брехливу інформацію про «контрабанду» й «небажання лікарів використовувати вакцину», особисто мені хочеться спеціально для неї замовити вакцину від дрімучої некомпетентності, непрофесіоналізму й неадекватності, прищепити її, а потім відправити пані Супрун підводним човном реформувати медицину в Америку!
Москаль: «У нас проблеми не з угорською вакциною, яка давно розмитнена й майже вся використана..."
Категорія : Голос Народа
Иван
22 лютого 2018 14:10

Молодец Маскаль давно пора Супрун выслать в Канаду,она доктор смерть для Украины.


мiсцевий
22 лютого 2018 20:21

Вона була назначена мiнiстром охорони здоровя з метою захоплення ринку лiкiв на територiї України на користь iноземних фармацевтичних фiрм. Подивiться що продаєтья в аптеках, за якi цiни i все стане на свої мiста. Де дешевi лiки? Де наша фармацевтична промисловiсть? Чому у "агрессора" купують дешеве вугiлля, а дешевi лiки, якi виробленнi з врахуванням нашої специфiки, бойкотують. Це не мiнiстр, а доктор Смерть, час вiдправляти у вiдставку. У нас є свої висококвалiфiкованi кадри, якi розумiють медицинi бiльше чим ветеринар-коммерсант Супрун.


....у
4 березня 2018 13:33

УЛЯНА СУПРУН - "УЛЮБЛЕНИЦЯ МОСКАЛЯ", СКАНДАЛЬНІ ЗАКУПІВЛІ ТА МЕДИЧНА НЕДОРЕФОРМА

 

https://youtu.be/mvtc6IAGEjk


Гуцул
4 березня 2018 13:46

Правильно Москаль сказав бо інакше до Супрун і її колег недоходить.


Залишити Коментар