За якого Президента готові проголосувати закарпатці на наступних виборах

липня 19 / 2017
За якого Президента готові проголосувати закарпатці на наступних виборах

Проголосуйте за свого майбутнього Президента

Категорія : Голос Народа
мiсцевий
6 липня 2017 22:17

Голосую, за iншого кандидата!


Дюрі
6 липня 2017 22:55

Всі вони одного поля ягідки.


Ярило
7 липня 2017 20:36

Як кажуть, "Нє по Сєнькє шапка". Масонська по сутті, пропаганда з контрольованими "опитами громадської думки" пропонує вать обрізаних, вать голубих, вать просто злодіїв. Нормальний чесний слов"янський гетеросексуальний чоловік в цей "демократичний" список ніколи не потрапить.

Нехай підори роблять "опити", а у нормальних порядних людей своя гра...


.....................................
8 липня 2017 01:06

Чому Медведчука нема в цьому списку? всi запропоованi кандидати такi зачитанi книжки, що мiсця нема де поклати ГОДЕН. Як не дивно, а ще все находяться так виборцi якi пiдтримають цих полiтикiв якi фактично загнали нашу державу у тупiк.   


для ---------------------------
8 липня 2017 12:26

Чубирка, не бзди!!! Барин холопов просто так не сдает.


читач
10 липня 2017 15:27

Я б особисто проголосував за барона із будь-якого цігань табору Закарпаття. Напевно він би більше зробив добрих справ для народу, а ніж нинішній Президент. Цей нахалюга, коли балатувався на пост глави держави, обіцяв українському народу гори й доли. Зокрема, що долар буде по 5 гривень, українці заживуть по-новому і падаль жидівська покінчить із бізнесом. Жодну із обіцянок не виконав. Заклявбися такий гарант держави із своєю жидівською родиною


Игорь.
14 липня 2017 21:20

За Порошенко, он много для страны сделал. Тимошенко опять продаст свою дупу россии вместе с нами. 


славянин
19 липня 2017 13:02

Де жид, ТАМ ВІЙНА І БІДА!!! СААКАШВІЛІ МІШУ ТРЕБА ВИБРАТИ В ПРЕЗИДЕНТИ!!!


читач для Ігоря
19 липня 2017 14:18

Парашенко дуже багато зробив для України та її народу, а саме: розпочав братовбивчу війну, за рахунок якої збагачується кожен день. У цього іуди бізнес процвітає, а народ україни проживає в злиднях. Цей хряк має на меті знищити українську націю. Жоден із правителів держави, за роки її Незалежності, та й взагалі за весь час існування України, не дозволяв собі так цинічно знущатися з власного народу, як ця жидівська тварь. Оби ця скотина не дожила до ранку разом із своєю файтою. Напевно українці б зажили по-новому, як колись наголошував подонок Параша.


Залишити Коментар