Закарпаття не проходило репресії 30-тих років минулого століття але ми туди повернулися

березня 17 / 2017
Закарпаття не проходило репресії 30-тих років минулого століття але ми туди повернулися

За твердженнями багатьох істориків – історія,як колесо має властивості «крутитися». Закарпаття не проходило репресії 30-тих років минулого століття в часи сталінізму, але ми туди знову повернулися. За пост з фейкової сторінки у Фейсбук проти екс – мера Ужгорода Сергія Ратушняка, СБУ відкрила кримінальне провадження.

«Як результат мого звернення, СБУ відкрила кримінальне провадження щодо Ратушняка за зневажливі вислови про українську мову» - повідомила депутат Верховної ради України від партії «Самопоміч» Ірина Подоляк.

Складається досить парадоксальна ситуація, пройшовши Майдан та Революцію Гідності Україна, опинилася в часах, коли кожного громадянина можна, без проблем запровадити за грати. Достатньо комусь відкрити, його фейкову сторінку в соціальних мережах. Написавши там якісь антиукраїнські гасла, або, як в даному випадку «обідити» українську мову і ти стаєш ворог народу.
Дана ситуація в один в один нагадує часи Сталіна, який схожим методом знищив мільйони жителів тодішнього Радянського Союзу.

Доказати в суді СБУ, що користувач «Сергій Ратушняк» є громадянином Сергієм Ратушняком, під наглядом незалежних ЗМІ та можливості дане рішення оскаржити в Європейському суді, буде практично не можливо.

Все ж чекаємо подальший розвиток подій.

Закарпаття не проходило репресії 30-тих років минулого століття але ми туди повернулися
Категорія : Голос Народа
axabnrg
20 березня 2017 17:32

Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада втілює суттєві зміни у розвиток інфраструктури:
http://pvisti.info/index.php/politics/2993-i-navedut-poriadok


Сергій Ратушняк»
25 березня 2017 23:19

Зкарпаття не проходило репресії 30-тих років минулого століття БО було у складі Ч ЕХОСДОВАКІЇ


Залишити Коментар