За опитуваннями авто ремонтників та водіїв краще паливо в Закарпатті на АЗС торговельної марки «Маркет»

березня 12 / 2017
За опитуваннями авто ремонтників та водіїв краще паливо в Закарпатті на АЗС торговельної марки «Маркет»

Багато закарпатських водіїв, особливо власників автомобілів іноземного виробництва ратують на поганий бензин та дизпаливо. Автор цих рядків, теж потрапив у таку халепу заправивши свій автомобіль на одній із розрекламованих заправок. На панелі автомобіля буквально за декілька кілометрів спрацював комп’ютерний датчик, який показав проблему з двигуном. Звернувшись у сервісний центр комп’ютерна діагностика вказала на погане паливо. Щоб більше не мати таких проблем аторемонтники, запропонували мені заправлятися, тільки на АЗС торговельної марки «Маркет».

«Спокійно можете, там заправлятися 92-м бензином, який вироблений в Білорусії і ніяких проблем з двигуном,більше мати не будете» - одноголосно заявили мені механіки.

Під’їхавши на заправну станцію, я почав розпитувати водіїв, чому вони саме, тут роблять заправку.
Виявляється, тут вироблене в Європі паливо продають за українськими цінами, всі поставки дизпалива та 95-го бензину йдуть з сусідньої Угорщини, а 92 –й вироблений в Білорусії.

Вже більше місяця заправляюся саме на цих АЗС і проблем з двигуном, більше не маю! Шановні читачі повірте, це не реклама АЗС, а реальна підказка, як уникнути проблем з автомобілем. Перевірте і не пошкодуєте!

Мирослав Палюх.

Такого листа отримала редакція на нашу електронну пошту , думаємо варто перевірити тому, що дійсно проблема, ця досить актуальна.

Новини Закарпаття
Категорія : Голос Народа
Шофер
12 березня 2017 17:57

Підтримую се правда!


Бувалий
17 березня 2017 22:24

Навчилися заграниця робити сурагати на 95 та возять на Україну, для лохiв, а в Бiлорусiї працює ще ГОСТ СССР який додержується, тому не дивно, що така велика рiзниця. Людей не обманеш, один раз обдурив, а другого раза вже не буде. Голосую за АЗС торгiвельної марки «Маркет»!


555
19 березня 2017 18:23

маркет сила


Залишити Коментар