Чорний піар як елемент передвиборчої кампанії знаходить своє застосування в Іршаві

березня 10 / 2017
Чорний піар як елемент передвиборчої кампанії знаходить своє застосування в Іршаві

Насамперед,хочу проінформувати, що депутати одноголосно підтримали звернення до ВР, Кабміну та Президента про недопустимість торгівлі на крові, що є ініціативою Самопомочі . Учасники АТО висловили свою одноголосну підтримку, хоча без дебатів не обійшлося))
Як обіцяв, сьогодні на сесії розібралися із спірними питаннями, що останніми днями викликали жваву дискусії в нашій групі.

Факти такі:

1. Зрубані дерева, котрі отримали резонанс аж до Ужгорода - вирубані за проханням керівників установ, біля яких росли, так як несли небезпеку,деревина оприходувана, направлена у дитсадки у якості дров, залишки - на складі Поповича В.В.
2. Знамениті іршавські віники - помилка бухгалтера Тепломіста, хоча на другому листку, який також мав пан Сухан - написана розшифровка коштів, де її зразу видно, проте він не був опублікований.
Висновки:
1.Чорний піар як елемент передвиборчої кампанії знаходить своє застосування.
2. Документи, котрі надаються у відповідь на запити і звернення - мають бути грамотно складені, про що і наголосив меру.

П.С.
Так як в залі був присутній діючий мер та два потенційні кандидати, а може і три) - запропонував укласти джентельменську угоду про невикористання таких брудних прийомів, свідками яких ми стали останнім часом. Вибори - закінчаться, життя - продовжиться!

Повідомив на своїй сторінці у Фейсбук - Віталій Собко.‎

Новини Закарпаття
Категорія : Голос Народа
іршавський
11 березня 2017 01:29

а шо має зарічанин до виборів у Іршаві


укр
11 березня 2017 09:13

куди сись лох іде?


Казка
12 березня 2017 11:01

Хто би сомнiвався що галицькi проститутки из самопочi iршавського вiддiлення борються за Україну без українцiв. Слуги дьявола не брезгувуть нiчим аби утвердити свою гегемонiю. Вводячи в оману виборця, розпускаючи слухи та видумки по соцiальним мережам планують утвердитися як влада. Це гра така, спочатку народний фронт виконав свою мiсiю навiшав на громадян не пiдйомнi тарифи, чим заробив собi не популярнiсть а самопомiч вiдсижувалася як резерв, а тепер час самопочi завершити справу по колонiзацiї України шляхом розпродажу земельних ресурсiв. Кажучи одне, а роблячи на дiлi зовсiм друге, їх нiколи не переймали iнтереси громадян, їх владика закордоном. Дати рiшучу вiдсiч цим паразитам i заперевал, там їх мiсце, най там газдувуть, там много смiття назбиралося, из таких як они. Чомусь блокаду експорту лiсу не роблять, а значить пiдтримують рубку Карпат до послiднього дерева.


ти точно казка
12 березня 2017 11:06

Самопоміч в Україні при власті?
НЕ РОЗКАЗУЙ ДУРНЮ КАЗКИ, БО ВИГЛЯДИШ ХВОРИМ НА ГОЛОВУ.


Казка
12 березня 2017 11:14

Казка буде потому, де ти дебiле прочитав що самопомiч при владi?? Написано У РЕЗЕРВI, того же "народного" фронту!


казка з тобов всьо ясно
12 березня 2017 11:30

По твому коменту видко, ош кось из Самопомічі ти дорогу перейшов. Теперь тя от злості просто жаба давит.


....у
12 березня 2017 19:15

Начальник генштаба Украины Виктор Муженко заявил, что депутат Рады от Самопомощи, основатель батальона «Донбасс» и один из организаторов блокады ДНР и ЛНР Семен Семенченко, выдал план выхода украинских силовиков из дебальцевского котла.


....у
14 березня 2017 23:25

Советник министра внутренних дел Украины Арсена Авакова Илья Кива заявил, что, если ему представится возможность, он обязательно подстрелит одного из организаторов блокады Донбасса, депутата Верховной рады Семена Семенченко.
«Если у меня будет возможность, я обязательно эту падлу подстрелю, потому что в данном случае я вижу, что по-другому мы справиться с этой ситуацией не можем», – заявил советник Авакова. Телеведущая, немного растерявшись, услышав тираду Кивы, напомнила ему, что интервью транслируется в прямом эфире.

«Я отвечаю за каждое сказанное слово. Я слишком хорошо знаю пана Семенченко, я знаю его аферистическую натуру. И понимаю, что где Семенченко, там пахнет деньгами. (...) Семенченко и патриотизм – это две противоположные ситуации», – заявил Кива.


https://youtu.be/sS4-2CTBWYk

где самопомощь там пахнет деньгами!!! Аферисты.


Залишити Коментар