Скандальна сесія Підвиноградівської сільської ради (відео)

лютого 24 / 2017
Скандальна сесія Підвиноградівської сільської ради (відео)

Сьогодні , з третьої спроби депутати Підвиноградівської сільської ради затвердили технічну документацію, для 63 новобудов у мікрорайоні «Севлюш». Фактично два роки дебатів та судової тяганини, було потрібно, щоб узаконити рішення попереднього складу сільської ради. Законність якого підтвердив Львівський апеляційний суд,який зобов’язав своїм рішенням депутатів вмотивовано проголосувати за, або проти.

Фактично законної та вмотивованої причини депутатам не виконати дану постанову суду не було, але противники цього рішення (8 депутатів) зробили вибіркове опитування на своїх округах і мотивуючись цим голосували проти.

За словами депутатів та членів громади за небажанням частини депутатів голосувати за це рішення стоїть депутат Виноградівської районної ради, від партії «Єдиний Центр» Гвоздьо Володимир Михайлович. До речі слова для виступу громада села депутату не дала і під крики «ганьба», йому прийшлося сісти на свої місце.

Скандальна сесія Підвиноградівської сільської ради (відео)Пропонуємо, вам відео частини роботи сесії:

Новини Закарпаття
Категорія : Голос Народа
мешканка села
24 лютого 2017 22:08

ну що, на кінець правда в селі восторжествувала. Досить було людям що виготовили проекти нерви портити. А районний депутат після цього хай думає, як людей між собою сварити та натравлювати одне не одне. А то роботи з нього не було весь цей час. За все на тому світі прийдеться відповісти. Таким людям шкода до церкви ходити.


djon
24 лютого 2017 22:45

Чому непоказали цілу зйомку сесії.Ганьба тим людям які ззаду викрикувалі свою культуру.Деяк А.В та Палінчак Н.І. вам несоромно за свої дії .,чи гроші для вас едина мета.Заради грошей ви втратили свою гідність.

У кожної палки е два кінці і не все так добре буде як ви собі думаете.


Мешканець села
25 лютого 2017 16:35

Шкода,що дії певних людей села Підвиноградів посварили між собою жителів,зробили ворожнечу між братами,сусідами...Зрозуміло,що при спорі єдиним органом,що вирішить і розставить все по поличках є СУД!Але, на жаль,як показує практика не всі депутати розуміють значення законодавчої влади,не шанують і не дотримують законів.Саме розподіл 13-ти перших ділянок і помста попередній владі зумовила діючу владу протистояти затверджено ділянок,тим самим вони зробили шкоду іншим людям,які до політики відношення не мали і не матимуть!Купа нервів,часу,втрачених фінансів,розбрат і злість суспільна-все це результат ЖАБИ,яка не дала людській совісті вирішити і зробити правильно.Шановна діюча влада,у підпорядкуванні сільської ради є ще землі,які можна приватизувати,то ж покажіть і ви свою роботу,пройдіть той складний шлях розподілу і затвердження і побачимо чи буде вам так легко!


житель села.
25 лютого 2017 20:56

Слава Богу що розрулили. Но і тепер можна буде бачити через декілька місяців що у кого і скільки є Участків.


Свідомий
25 лютого 2017 22:38

Купа негативу,ворожнеча,розбрат та непорозуміння між односельчанами та сусідами...та що там між сусідами?!... - між родичами пішли чвари!!! За що?
За те що комусь так вигідно- щоб люди замість того щоб об'єднатися та робити на благо села та розвивати його - краще сварилися і обливали один одного брудом!!!
Це називається - для досягнення цілей не гребувати нічим!!!
Депутати молодці- закрили найбільшу проблему в селі!!!


Мешканка
26 лютого 2017 01:23

Не легко видалось і голові села.Закінчувати розпочате попередньою владою на чварах і неприємно, і важко.Шана тій купі депутатів,які поклали кінець непорозумінням.Скільки б всього не було,людям й так мало.Не зрозуміло від кого жаліють землю-від односільчан,від молодих сімей?На сході хлопці помирають захищаючи нашу землю від ворога!Люди схаменіться!Невже ми одне одному вороги?


мешканець
26 лютого 2017 18:15

Закрилася болюча тема села.Тож давайте дальше вмісті працювати на розвиток села.Окрема подяка Мар'ян І.В.він поступив розумно

[quote=мешканець]Закрилася болюча тема села.Тож давайте дальше вмісті працювати на розвиток села


Залишити Коментар