Головні Новини:
На Закарпатті мікроавтобус «Mercedes-Benz Sprinter» наїхав на пішохода   |    В Рахівському районі сталася ДТП зі смертельними наслідками   |    Закарпатець намагався себе вбити   |    Подробиці резонансного вбивства у Хусті (ВІДЕО)   |    Управління ДСНС України у Закарпатській області інформує   |    Закарпатка вишуковує гроші між сміттям   |    На Закарпатті триває весняний паводок   |    Протягом кільком хвилин в Рахові сталося "парочку" ДТП (Фото)   |   

В Ужгороді на площі Народній взамін прапору ЄС вивішено русинський (оновлено)

31-12-2016, 16:57; Переглядів: 6643; Коментарів: 26
В Ужгороді на площі Народній взамін прапору ЄС вивішено русинський (оновлено)

Сьогодні, в Ужгороді на площі Народній взамін прапору ЄС вивішено русинський. За неофіційною інформацією ініціатором цієї акції є народний «губернатор» та русин Іван Данацко.

Правоохоронці миттєво зреагували на цю акцію, але за відсутністю ключа зразу прапор зняти не змогли.

На проведене акцію зреагував керівник військово-патріотичної організації "Карпатська Січ" Тарас Деяк.

"Я виїхав з міста. Пролунав дзвінок від краянки, що місцеві петухи сепари вивісили прапор так званої "подкарпатскої русі", прапор так званих меншин, що фінансуються безпосередньо з москви, перед ОДА. Виступають за автономію Закарпаття і вважають, що Україна окупант по відношенню до області.
Під новий рік хотіли тишком провокацію влаштувати? Так от - ВАМ ПІЗДА. Ми не допустимо дестабілізації краю та поширення сепарської пропаганди. 2017 рік - рік вашого фіаско, ми "потурбуємось" про вас. Група наших бійців вже підїжає" - повідомив він на своїй сторінці у Фейсбук..

В Ужгороді на площі Народній взамін прапору ЄС вивішено русинський (оновлено)


В Ужгороді на площі Народній взамін прапору ЄС вивішено русинський (оновлено)


За інформацією "Новини Закарпаття" СБУ затримало Івана Данацка, наразі провівши з ним роз'яснюючу бесіду відпустило.Новини Закарпаття.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

Опубліковано в категорії: Закарпаття / Голос Народа


написав: Нерусин
Ключ треба було попросити у Івана Данацко.

написав: ДаЦко
И хто ся занимат таков хирньов? Лем администрация. Дебилы.данацко дрянь

написав: справедливый
ПАСКУДА ТЫ ДАНАЦКО !!! НАРОД ТОБИ ЩИ ПРИПОМНИТ ... З НОВЫМ РОКОМ ВСИХ ПОДКАРПАТСЬКЫХ РУСИНУ !!! ЩАСТЯ ВАМ , ДОБРА И ДОСТАТКУ !!!

написав: Русин
Справедливому: дякуеме и Вам тоже здоров'я , миру и благополучч в Новим роци.

написав: хуст
справедливому -из новым тя годом поздоровляю-здоровля и всих земных благ

написав: свуй
Тарасику (Деяку), яка пісда, яка група буйцю???
Дружи з головов та може тя у АТО узьмут!!!

написав: Краянин
тьі "тарасику",

тот сьінок, котрого лярва заперевальна на кальварії усрала та лишилила обьіхсь іздох, а лярві не повезло, бо вто, што вна усрала тай усцяла, ужило, бо го прохожі пудобрпали.

дякуєме СПРАВЕДЛИВОМУ, желаєме Вам щасливого Нового года - щастя, зоровля, миру Вам і ушиткьім РУСИНАМ - автохтонному народу Пудкарпаськой Руси !!!

Іван Данацко і Петро Іванович Гецко наші герої - Герої незалежной Республікьі Подкарпатска Русь - субьєкта межинародного ПРАВА !!!!

написав: хуст
краянину--з новым годом и всих истинных русину краю поздоровляю

написав: деяк із поляни
у нас не сякі Деяки а сись деляк ба відки

написав: 45618
фамилия деяк-велятино хустськый район -половина села мае таку фамилию и бороняво хустськый район э таки фамилии и фактично в тячевському райони -э но исторична правда -------з приходои советськои власти они переписалися на деяк а фактично то мадярська фамилиа---деак так само як тегзе вси переписалися на тегза -вакару на вакаров и так даллее

написав: Краянин
Ушиткьіх Краян - русинув, мадярув, румунув, словакув, русских, циган, тай иншаку путьову чилядь поздоровляю із Новьім 2017 годом !!!! Щастя, зоровля, миру Вам !!!!!

Укров не упоминаву, вто заперевальні, немьіті паскудьі. Тоті і на Донбасі ся розуму не набрали, такьім і гробова дошка ниґда не поможе.

Слава Пудкарпаськой Руси !!!

написав: хуст
краянину-стопудово тя пуддержую

написав: Верховинець
Подкарпатя наша зимля, русины фурт туй жили ибудут жити, и тко прийде до нас из мечом од меча и здохне!

написав: mukachevo54
До днышнього дня Україна НЕ достала!!! безвізовий режим од EU. Єднов з причин є то, ош окрем джігадистів з Азії (Сірія, Ірак атд.) и північної Африки, примитивных Чінгісханськых дикунів, як є
Тарас Деак, європейці не хотять матив цівілізован?й Европі. Русинськый прапор з Путіним, Москвов чи сепаратизмом не має нич общого. Створеня прапорів славянськых народів Габсбурської монархії с фарбами в різных варіаціях синя, біла, червена має своє початки од року 1848 - Першого Славянського конгресу в Празі. Зато не лем русини, ай словаки, чехи, серби, хорвати, словинці мавуть прапори с фарбами синя, біла, червена. Правда ай много других держав мавуть препори с такими фарбами, як наприклад Голандія, чи США. Русинськый прапор, як державний препор Подкарпатської Русі, за Чехословацької републіки бов офіціально принятий в 1920-х роках. Офіціально, історичний Русинськый прапор бов пудтвердженый на 9. Світовом конгресі в 2007 році, в Мармарош Сігет, Румуніа (Sighetul-Marmatiei, Rоmаnіа). Ініціатором обновленя історичного Русинського прапора на 9. Світовом конресі бола делегація Русинів США, яка виступала и виступає за суверенітет и цілістність України. Се - пуддержка суверенітету и цілістності України- боло тлумачене представителями Русинських організацій США на недавній встрічі с представителями State Department, USA (Міністерство заграничя, США). (читай Голос Карпат, 2016)

написав: ..............
Деяк сам петух, но галичанського пошиву. Як який смолавий муж деак не може розказувати усiм русинам кого любити. Маленький фyрер деак напрошуєся на пиздюлей. Просто той героїзм зразу пропаде як запахне смаженим. Русини люблять Україну не меньше, Pусини люблять бiльше Україну, але без деакiв. А прапор мiг повiсити и сам деак аби розвязати який конфлiкт, такi вже були розумнi, правда деак не iнтересовався як скончили утi "розумнi" котрi пiшли проти народу.

написав: дмитро
а што гуцький прапор шлабо увішити,гий відею уштавити про бабий,а триндіти йо:))))))))ги-ги і вообще гія било на усі три флагштоки увісити,данацьу рецпект і уважуха,а то есбеушники розумієш розшлабилися відітелі ай най побігавут мало ай а тото ле никавут у штакан тко тото би їм налив на новий гюд:))))))))ги-ги

з новим 2017 годом11111111111

написав: Одинадцять
Най Вам дасть Бог здоров'я, натхнення, боагополуччя , мицних сил на сьому сайти!!!все веселого настрою и любови до життя!!!

написав: хуст
дмитру -и на машини и на хыжи частнуй у мене русинськый прапор майорие уже годы вот типир ня и вычислиш де жию гия -тячово

з новым годом усих писарю сайта

написав: Читатель
Демонстрація прапора Світової ради карпатських русинів, котрий був прапором історичної Подкарпатської Русі в складі Чехословаччини, це нагадування українській владі про русинів, котрих українізують з 1946 р. і не визнає незалежна Україна вже 25 років, порушуючи Конституцію, закони, ігноруючи історичні факти, рекомендації ООН. Але в ЗМІ «ультрапатріоти» говорять, пишуть, що винна не влада, а русини. Хай би СБУ зайнялася деяк-ами та подібними за заклики до «полювання на русинів».

написав: Богар
Деяк ото галичанська фамілія?

написав: дмитро
гуцькому ;но пай ай такой біжутя учисляти лем дупю погар паленки і нараз учислютя:))))))))ги-ги сугубо по прапору, можиш і не лем русинцький а готь і тот што довкола церкви носят нахрам церкви завішити:)))))))))))ги-ги прапороносиць гуцкий розумієш:)))))))))))ги-ги

написав: Краянин
Ніяка Академія Наук, зокрема та, яку очолює галицький ультра-націоналст Костянтин Кульчицький і ніяка СБУ, чи кримінальне пара-мілітиризоване бандитське угрупівання "карпатська січ", на діяльність якої та ж сама СБУ закриває очі, не вправі порушувати права громадян на самовизначення. Це є норми передбачені як Конституцією України так і Уставами ООН.

СБУ повинна виконувати свої обовязки, викривати і знищувати різні кримінальні угрупування, чи то збройні - "карпатська січ", чи то мафія контрабанди сигаретних та спиртних напоїв, або контрабанда мігрантів, тощо.

написав: краянину
Думаю, неборе, колись украінcький народ назвавись "заперевальні, немьіті паскудьі" СБУ тобов уже занялася.

написав: С праздником Нового года
Поздравляю всех с Новым годом!
Желаю всем в 2017-м удачи, успехов, здоровья, радости.Пусть он будет легким, ярким,принесет добро и мир!

Подумаешь прапор русинский повесили,ну и что, повесели так повесили,имеют право.Почему у деяка не было озабоченности,когда посол США вручал выпускникам Академии СБУ дипломы.Почему у деяка не было озабоченности,когда на здании СБУ висел флаг США?Флаг США на здании СБУ-сепаратизм или оккупация?Почему у деяка нет озабоченности на другие флаги,которые висят в районах,например флаги Румынии,Венгрии.Или у деяка озабоченность только на флаг русинов.деяку лучше надо учить историю,историю нашего Края,как и когда Закарпатье стало частью Украины.Русины в советское время были принудительно отнесены к украинцам, а их национальная идентичность подавлялась.В Словакии, Польше, Венгрии, Чехии и Сербии ,русины официально признаны национальным меньшинством.Такие как псевдопатриот,деяк, сами умышленно людей провоцируют и создают конфликт.Отставьте русинов уже в покое,надоели с своими провокациями.Когда псевдопатриоты ,ура-патриоты,шовенисты-нацюки кричат: мадьяр на ножи,мадьяре вон из Закарпатья,смерть мадьярам и русинам смерть,русинов нет и т.д. никто из политбомонда и журнокуртизанские массмедиа не озаботились на это,только на русинский флаг озабоченность у них.Двуличные лицемеры такие как ,деяк и сам ,деяк.Шлёндра,деяк пускай идет и работает,то машины блокирует,то в кино левом снимается,бездельник и провокатор,деяк.

написав: Русин
Фото де і яка в студію. Щоб видно было куды ушмарити.

написав: Недругам русинов
В Україні подкарпатські русини мають статус українців як її громадяни, але як етнос вони не українці, а окремий народ - русини. Це знає увесь світ. В 2006 р. Комітет ООН з ліквідації расової дискримінації писав для української влади: «Комітет занепокоєний відсутністю офіційного визнання меншини русинів, незважаючи на їх явні етнічні особливості.
Комітет рекомендує державі-учасниці (Україні) розглянути питання про визнання русинів як національної меншини». Аналогічну рекомендацію Україні в 2008 р. дала й Рада ООН з прав людини. Недруги русинів, заспокойтеся!

Добавление комментария

За сприяння Владіслава Поляка Виноградів отримав 4,5 млн гривень на розвиток інфраструктури

24 фев
Коментарів: 13
За сприяння Владіслава Поляка Виноградів отримав 4,5 млн гривень на розвиток інфраструктури

Водночас 3,5 мільйони гривень отримає Виноградів для ремонту місцевого футбольного поля стандартного розміру зі штучним покриттям
За сприяння Владіслава Поляка Виноградів отримав 4,5 млн гривень на розвиток інфраструктури

Водночас 3,5 мільйони гривень отримає Виноградів для ремонту місцевого футбольного поля стандартного розміру зі штучним покриттям

Москаль прокоментував факт затримання на хабарі депутата облради від «Єдиного центру»

23 фев
Коментарів: 15
Москаль прокоментував факт затримання на хабарі депутата облради від «Єдиного центру»

Особисто мене цей факт не дивує, бо представники «ЄЦ» давно відомі своїм кримінальним шлейфом
Москаль прокоментував факт затримання на хабарі депутата облради від «Єдиного центру»

Особисто мене цей факт не дивує, бо представники «ЄЦ» давно відомі своїм кримінальним шлейфом

Ремонт котельні та відкриття нового спортивного майданчика: Віталій Любка з Владіславом Поляком відвідали міські школи Виноградова

23 фев
Коментарів: 1
Ремонт котельні та відкриття нового спортивного майданчика: Віталій Любка з Владіславом Поляком відвідали міські школи Виноградова
Голова Виноградівської районної ради Віталій Любка з депутатом Закарпатської обласної ради Владіславом Поляком побували у міських школах у четвер, 23 лютого
Ремонт котельні та відкриття нового спортивного майданчика: Віталій Любка з Владіславом Поляком відвідали міські школи Виноградова
Голова Виноградівської районної ради Віталій Любка з депутатом Закарпатської обласної ради Владіславом Поляком побували у міських школах у четвер, 23 лютого

Надії екс-міністра часів Януковича Віктора Балоги про Майдан - 3 не виправдалися

23 фев
Коментарів: 3
Надії екс-міністра часів Януковича Віктора Балоги про Майдан - 3 не виправдалися
Партія «Єдиний Центр», була готова підтримати та взяти активну участь у проведенні чергового Майдану -3
Надії екс-міністра часів Януковича Віктора Балоги про Майдан - 3 не виправдалися
Партія «Єдиний Центр», була готова підтримати та взяти активну участь у проведенні чергового Майдану -3

Владіслав Поляк відремонтував три палати Виноградівської ЦРЛ (відео)

21 фев
Коментарів: 1
Владіслав Поляк відремонтував три палати Виноградівської ЦРЛ (відео)
Палати неврологічного відділення Виноградівської Центральної районної лікарні, були відремонтовані за європейськими стандартами
Владіслав Поляк відремонтував три палати Виноградівської ЦРЛ (відео)
Палати неврологічного відділення Виноградівської Центральної районної лікарні, були відремонтовані за європейськими стандартами

Он-лайн голосування нової емблеми ФК «Севлюша»

17 фев
Коментарів: 6
Он-лайн голосування нової емблеми ФК «Севлюша»

До уваги вболівальників Виноградівського "Севлюша" і всіх любителів футболу!
Он-лайн голосування нової емблеми ФК «Севлюша»

До уваги вболівальників Виноградівського "Севлюша" і всіх любителів футболу!

Скандальна сесія Підвиноградівської сільської ради (відео)

24 фев
Коментарів: 7
Скандальна сесія Підвиноградівської сільської ради (відео)

Два роки судової тяганини, було потрібно, щоб жителям села Підвиноградів затвердили технічну документацію на будівництво
Скандальна сесія Підвиноградівської сільської ради (відео)

Два роки судової тяганини, було потрібно, щоб жителям села Підвиноградів затвердили технічну документацію на будівництво

Адміністрація Воловецької ЦРЛ нараховувала собі премії в той час, як лікарі та медсестри зарплату й не бачили

20 фев
Коментарів: 23
Адміністрація Воловецької ЦРЛ нараховувала собі премії в той час, як лікарі та медсестри зарплату й не бачили

По десять посадових окладів – собі, хорошим, на «заслужені» премії
Адміністрація Воловецької ЦРЛ нараховувала собі премії в той час, як лікарі та медсестри зарплату й не бачили

По десять посадових окладів – собі, хорошим, на «заслужені» премії

На губернатора Закарпаття Геннадія Москаля народний «губернатор» подав дві заяви в поліцію

18 фев
Коментарів: 6
На губернатора Закарпаття Геннадія Москаля народний «губернатор» подав дві заяви в поліцію

Подав два повідомлення про адміністративне правопорушення на людину, яка системитично порушує ст.173 КУпАП
На губернатора Закарпаття Геннадія Москаля народний «губернатор» подав дві заяви в поліцію

Подав два повідомлення про адміністративне правопорушення на людину, яка системитично порушує ст.173 КУпАП

Госпітальних округів на Закарпатті не буде : Москаль

08 фев
Коментарів: 7
Госпітальних округів на Закарпатті не буде : Москаль

Закарпатська ОДА не збирається подавати до Києва ніяких пропозицій
Госпітальних округів на Закарпатті не буде : Москаль

Закарпатська ОДА не збирається подавати до Києва ніяких пропозицій

Останні Новини

Останні Коментарі

 • Импортозамещение в РФ-февраль 2017 27.02.2017
  Світ побачив унікальне сонячне ... (1)
  Импортозамещение в РФ-февраль 2017-фото
  27 февраля 2017 г. Февраль в России принёс большинство новостей с фронтов импортозамещения в двигателестроении и турбиностроении:

  1. На производственной площадке «РЭП Холдинга» Невском заводе в рамках реализации программы импортозамещения изготовлен головной образец одной из ключевы ...
 • губаль 27.02.2017
  В соціальних мережах закарпатц ... (12)
  губаль-фото
  Як файно пісню гей-гей. за себе написав гей-гей?! і нісні всі знають і співають і по піснях себе кличуть.. знає як в дутку дудіти.ду-ду-ду-ду.
 • Майдаунада 27.02.2017
  Стало відомо, хто саме був адм ... (1)
  Майдаунада-фото
  27 февраля 2017 г.

  Извините, другого слова для происходящего просто подобрать не могу.

  Итак, краткая суть нового вывиха свидомого мозга: прокурор Крыма(!!!), назначенный Киевом Гюндуз, не побоюсь этого слова, Мамедов, арестовал "незаконно приватизированные предприятия Авт ...
 • ... 27.02.2017
  93-річчя президента Зімбабве в ... (3)
  ...-фото
  -------------------------------------------------------------------------------
  -
  27 февраля 2017 г. Донецкая и Луганская Народные Республики введут внешнее управление на предприятиях украинской юрисдикции и перестанут поставлять на Украину уголь, если Киев не прекратит транспортную блок ...
 • Г-н Пол Грін 27.02.2017
  Неплатник у законі. Або чому в ... (145)
  Г-н Пол Грін-фото
  Здравствуйте

  Am пан Пол Грін, Am Законна і надійним кредитором кредиту. Я пропоную всі види пакетів кредитів. Я видавати кредити на ясною і зрозумілою умовами на 3% процентної ставки. Від $ 5000 до $ 6000000 USD, євро і фунтах тільки. Ми видаємо кредити на розвиток бізнесу, персональні кр ...
 • Новости. Калейдоскоп событий 27.02.2017
  93-річчя президента Зімбабве в ... (3)
  Новости. Калейдоскоп событий-фото
  27 февраля 2017 г. Крымские татары не собираются переезжать из Крыма на Украину, сообщил руководитель Федерального агентства по делам национальностей (ФАДН) Игорь Баринов со ссылкой на исследование, проведенное агентством.

  "Согласно данным нашего последнего социологического исследова ...
 • вот в чём вопрос 27.02.2017
  В соціальних мережах закарпатц ... (12)
  вот в чём вопрос-фото
  Вівці мої, вівці,
  Вівці та й отари,
  Хто ж вас буде пасти,
  Як мене не стане, гей-гей?!
  Ду-ду-ду-ду…,
  Як мене не стане, гей-гей..
 • Новости. Калейдоскоп событий 26.02.2017
  93-річчя президента Зімбабве в ... (3)
  Новости. Калейдоскоп событий-фото
  26 февраля 2017 г. Президенты России и Казахстана Владимир Путин и Нурсултан Назарбаев сегодня пообщались в неформальной обстановке.
  Лидеры двух государств провели день на горнолыжном курорте недалеко от Алма-Аты.
  27 февраля Путин и Назарбаев проведут официальную встречу в Алма-Ате. ...
 • Очередная перемога(или зарада)на Чонгаре 26.02.2017
  При отриманні хабара в сумі 10 ... (1)
  Очередная перемога(или зарада)на Чонгаре-фото
  26 февраля 2017 г.

  Прапоры, щенявмерла, вороги и сугсы - в наличии....

  В буферной зоне на Чонгаре подняли украинский и ... - YouTube
  ***- Наберите в инете в Гугле : https://youtu.be/ZxB6raTsZ1g
 • Укр 26.02.2017
  В соціальних мережах закарпатц ... (12)
  Укр-фото
  Василю.ти свої роги зніми із свої голови? тай здницю свою непонеси в туалеті в М, кить передній план утя висить
 • Помоги себе сам 26.02.2017
  В Мукачеві дебошир за кермом і ... (7)
  Помоги себе сам-фото
  майДаун привик качати права, але це йому проходило за папереднiков, а за тих за кого боровся уже не проходить. Вивод, держава мусить мати монополiю на насильство, якщо розумiється она держава, тому що другого способу угомонити такoго розбишаку нема. Нашим людям не як не доходить, що є права, а до ни ...
 • міро 26.02.2017
  В Мукачеві дебошир за кермом і ... (7)
  міро-фото
  поліцейським респект і уважуха, так мають поступати із такою бидлотою, уявляю собі в обществі такі отморозки і вбити можуть, кіть поліція йому не почом
  в америці за опір поліції не лем печінки можуть отбити а і кулю в чоло дустати.
  таких хамів треба лише так присікати
 • вася 26.02.2017
  В соціальних мережах закарпатц ... (12)
  вася-фото
  Я на задньому плані впозав тебе та твого губаля рогатого.
 • міро 26.02.2017
  Мукачівські патрульні попали п ... (1)
  міро-фото
  в америці за опір поліції не лем печінки можуть отбити а і кулю в чоло дустати.
  таких хамів треба лише так присікати
 • Костя 26.02.2017
  Оприлюднено звіт закарпатських ... (1)
  Костя-фото
  Підараси йобані!
 • ))))) 26.02.2017
  Як Україна фінансує своїх убив ... (2)
  )))))-фото
  Питання до цих рекламоносiїв. Якщо купувати польське, чи нiмецьке чи китайське то кого ми пiдтримуємо i в чому? А далi, українську продукцiю скоро iз свiчков не найдемо, ба чому?
 • Бачi 26.02.2017
  Перечинський хімзавод відмовля ... (1)
  Бачi-фото
  Каждий газда никать як корову здоїти, коли ута корова скоро задер йому упала з неба. Уто, про што розказує міський голова Перечина Іван Погоріляк, било можливо за СРСР, тепер ситуацiя зовсiм друга. Зроблено все щоб податками удушити будь яку виробничу дiяльнiсть. Якщо закрити це пiдприємство то лю ...
 • шдшдгешг 26.02.2017
  Як Україна фінансує своїх убив ... (2)
  шдшдгешг-фото
  А давайте ще їм борг виставимо за всі боєприпаси які ми по них випустили, руйнуючи їх дома, та інфраструктуру.

Найпопулярніші новини

 • Через негоду на Іршавщині під воду пішли два будинки
 • Екс-міністра МНС часів Януковича Віктора Балогу на 112 канал більше не допустять?
 • Адміністрація Воловецької ЦРЛ нараховувала собі премії в той час, як лікарі та медсестри зарплату й не бачили
 • Шрек по - закарпатськи (відео)
 • На Мукачівщині через негоду гине худоба (Відео)
 • Пік паводку 2017 пройшов минулої ночі – закарпатцям варто заспокоїтися (відео)
 • Наркотики спокійно продають в школах міста Хуст
 • Відео з місця пожежі, яка трапилася на Драгобраті
 • На губернатора Закарпаття Геннадія Москаля народний «губернатор» подав дві заяви в поліцію
 • Американець зняв на відео НЛО поряд зі своїм домом
 • Баталії пов’язані із звільненням директорки Великоком’ятівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Надії Копчі продовжуються
 • Шкіряк хоче заборонити доступ українцям до ще одного російського ресурсу
 • Вчені: вулкан в Антарктиді може виявитися порталом в інший світ
 • На Закарпатті суді невідомі побили всі вікна на хаті (фото)
 • Наслідки відлиги на Закарпатті (ВІДЕО)
 • Вагітний Трамп і голий Путін постали на новій світлині в Ньй-Йорку
 • Ми в соц.Мережі