Головні Новини:
Неподалік Перечина автомобіль "вилетів" на огорожу   |    Важко хворі вихованці Мукачівського інтернату проживають в жахливих умовах (Фото)   |    В Ужгороді сталося ДТП за участі швидкої допомоги   |    9 ДТП сталися на Закарпатті за добу   |    Сьогодні ранком в Ужгороді сталася аварія   |    Закарпатця спіймали з наркотиками (ФОТО)   |    У Нижніх Воротах спалахнула вантажівка (Фото)   |    В Мукачеві сталася пожежа в багатоповерхівці   |   

В Ужгороді на площі Народній взамін прапору ЄС вивішено русинський (оновлено)

31-12-2016, 16:57; Переглядів: 5613; Коментарів: 26
В Ужгороді на площі Народній взамін прапору ЄС вивішено русинський (оновлено)

Сьогодні, в Ужгороді на площі Народній взамін прапору ЄС вивішено русинський. За неофіційною інформацією ініціатором цієї акції є народний «губернатор» та русин Іван Данацко.

Правоохоронці миттєво зреагували на цю акцію, але за відсутністю ключа зразу прапор зняти не змогли.

На проведене акцію зреагував керівник військово-патріотичної організації "Карпатська Січ" Тарас Деяк.

"Я виїхав з міста. Пролунав дзвінок від краянки, що місцеві петухи сепари вивісили прапор так званої "подкарпатскої русі", прапор так званих меншин, що фінансуються безпосередньо з москви, перед ОДА. Виступають за автономію Закарпаття і вважають, що Україна окупант по відношенню до області.
Під новий рік хотіли тишком провокацію влаштувати? Так от - ВАМ ПІЗДА. Ми не допустимо дестабілізації краю та поширення сепарської пропаганди. 2017 рік - рік вашого фіаско, ми "потурбуємось" про вас. Група наших бійців вже підїжає" - повідомив він на своїй сторінці у Фейсбук..

В Ужгороді на площі Народній взамін прапору ЄС вивішено русинський (оновлено)


В Ужгороді на площі Народній взамін прапору ЄС вивішено русинський (оновлено)


За інформацією "Новини Закарпаття" СБУ затримало Івана Данацка, наразі провівши з ним роз'яснюючу бесіду відпустило.Новини Закарпаття.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

Опубліковано в категорії: Закарпаття / Голос Народа


написав: Нерусин
Ключ треба було попросити у Івана Данацко.

написав: ДаЦко
И хто ся занимат таков хирньов? Лем администрация. Дебилы.данацко дрянь

написав: справедливый
ПАСКУДА ТЫ ДАНАЦКО !!! НАРОД ТОБИ ЩИ ПРИПОМНИТ ... З НОВЫМ РОКОМ ВСИХ ПОДКАРПАТСЬКЫХ РУСИНУ !!! ЩАСТЯ ВАМ , ДОБРА И ДОСТАТКУ !!!

написав: Русин
Справедливому: дякуеме и Вам тоже здоров'я , миру и благополучч в Новим роци.

написав: хуст
справедливому -из новым тя годом поздоровляю-здоровля и всих земных благ

написав: свуй
Тарасику (Деяку), яка пісда, яка група буйцю???
Дружи з головов та може тя у АТО узьмут!!!

написав: Краянин
тьі "тарасику",

тот сьінок, котрого лярва заперевальна на кальварії усрала та лишилила обьіхсь іздох, а лярві не повезло, бо вто, што вна усрала тай усцяла, ужило, бо го прохожі пудобрпали.

дякуєме СПРАВЕДЛИВОМУ, желаєме Вам щасливого Нового года - щастя, зоровля, миру Вам і ушиткьім РУСИНАМ - автохтонному народу Пудкарпаськой Руси !!!

Іван Данацко і Петро Іванович Гецко наші герої - Герої незалежной Республікьі Подкарпатска Русь - субьєкта межинародного ПРАВА !!!!

написав: хуст
краянину--з новым годом и всих истинных русину краю поздоровляю

написав: деяк із поляни
у нас не сякі Деяки а сись деляк ба відки

написав: 45618
фамилия деяк-велятино хустськый район -половина села мае таку фамилию и бороняво хустськый район э таки фамилии и фактично в тячевському райони -э но исторична правда -------з приходои советськои власти они переписалися на деяк а фактично то мадярська фамилиа---деак так само як тегзе вси переписалися на тегза -вакару на вакаров и так даллее

написав: Краянин
Ушиткьіх Краян - русинув, мадярув, румунув, словакув, русских, циган, тай иншаку путьову чилядь поздоровляю із Новьім 2017 годом !!!! Щастя, зоровля, миру Вам !!!!!

Укров не упоминаву, вто заперевальні, немьіті паскудьі. Тоті і на Донбасі ся розуму не набрали, такьім і гробова дошка ниґда не поможе.

Слава Пудкарпаськой Руси !!!

написав: хуст
краянину-стопудово тя пуддержую

написав: Верховинець
Подкарпатя наша зимля, русины фурт туй жили ибудут жити, и тко прийде до нас из мечом од меча и здохне!

написав: mukachevo54
До днышнього дня Україна НЕ достала!!! безвізовий режим од EU. Єднов з причин є то, ош окрем джігадистів з Азії (Сірія, Ірак атд.) и північної Африки, примитивных Чінгісханськых дикунів, як є
Тарас Деак, європейці не хотять матив цівілізован?й Европі. Русинськый прапор з Путіним, Москвов чи сепаратизмом не має нич общого. Створеня прапорів славянськых народів Габсбурської монархії с фарбами в різных варіаціях синя, біла, червена має своє початки од року 1848 - Першого Славянського конгресу в Празі. Зато не лем русини, ай словаки, чехи, серби, хорвати, словинці мавуть прапори с фарбами синя, біла, червена. Правда ай много других держав мавуть препори с такими фарбами, як наприклад Голандія, чи США. Русинськый прапор, як державний препор Подкарпатської Русі, за Чехословацької републіки бов офіціально принятий в 1920-х роках. Офіціально, історичний Русинськый прапор бов пудтвердженый на 9. Світовом конгресі в 2007 році, в Мармарош Сігет, Румуніа (Sighetul-Marmatiei, Rоmаnіа). Ініціатором обновленя історичного Русинського прапора на 9. Світовом конресі бола делегація Русинів США, яка виступала и виступає за суверенітет и цілістність України. Се - пуддержка суверенітету и цілістності України- боло тлумачене представителями Русинських організацій США на недавній встрічі с представителями State Department, USA (Міністерство заграничя, США). (читай Голос Карпат, 2016)

написав: ..............
Деяк сам петух, но галичанського пошиву. Як який смолавий муж деак не може розказувати усiм русинам кого любити. Маленький фyрер деак напрошуєся на пиздюлей. Просто той героїзм зразу пропаде як запахне смаженим. Русини люблять Україну не меньше, Pусини люблять бiльше Україну, але без деакiв. А прапор мiг повiсити и сам деак аби розвязати який конфлiкт, такi вже були розумнi, правда деак не iнтересовався як скончили утi "розумнi" котрi пiшли проти народу.

написав: дмитро
а што гуцький прапор шлабо увішити,гий відею уштавити про бабий,а триндіти йо:))))))))ги-ги і вообще гія било на усі три флагштоки увісити,данацьу рецпект і уважуха,а то есбеушники розумієш розшлабилися відітелі ай най побігавут мало ай а тото ле никавут у штакан тко тото би їм налив на новий гюд:))))))))ги-ги

з новим 2017 годом11111111111

написав: Одинадцять
Най Вам дасть Бог здоров'я, натхнення, боагополуччя , мицних сил на сьому сайти!!!все веселого настрою и любови до життя!!!

написав: хуст
дмитру -и на машини и на хыжи частнуй у мене русинськый прапор майорие уже годы вот типир ня и вычислиш де жию гия -тячово

з новым годом усих писарю сайта

написав: Читатель
Демонстрація прапора Світової ради карпатських русинів, котрий був прапором історичної Подкарпатської Русі в складі Чехословаччини, це нагадування українській владі про русинів, котрих українізують з 1946 р. і не визнає незалежна Україна вже 25 років, порушуючи Конституцію, закони, ігноруючи історичні факти, рекомендації ООН. Але в ЗМІ «ультрапатріоти» говорять, пишуть, що винна не влада, а русини. Хай би СБУ зайнялася деяк-ами та подібними за заклики до «полювання на русинів».

написав: Богар
Деяк ото галичанська фамілія?

написав: дмитро
гуцькому ;но пай ай такой біжутя учисляти лем дупю погар паленки і нараз учислютя:))))))))ги-ги сугубо по прапору, можиш і не лем русинцький а готь і тот што довкола церкви носят нахрам церкви завішити:)))))))))))ги-ги прапороносиць гуцкий розумієш:)))))))))))ги-ги

написав: Краянин
Ніяка Академія Наук, зокрема та, яку очолює галицький ультра-націоналст Костянтин Кульчицький і ніяка СБУ, чи кримінальне пара-мілітиризоване бандитське угрупівання "карпатська січ", на діяльність якої та ж сама СБУ закриває очі, не вправі порушувати права громадян на самовизначення. Це є норми передбачені як Конституцією України так і Уставами ООН.

СБУ повинна виконувати свої обовязки, викривати і знищувати різні кримінальні угрупування, чи то збройні - "карпатська січ", чи то мафія контрабанди сигаретних та спиртних напоїв, або контрабанда мігрантів, тощо.

написав: краянину
Думаю, неборе, колись украінcький народ назвавись "заперевальні, немьіті паскудьі" СБУ тобов уже занялася.

написав: С праздником Нового года
Поздравляю всех с Новым годом!
Желаю всем в 2017-м удачи, успехов, здоровья, радости.Пусть он будет легким, ярким,принесет добро и мир!

Подумаешь прапор русинский повесили,ну и что, повесели так повесили,имеют право.Почему у деяка не было озабоченности,когда посол США вручал выпускникам Академии СБУ дипломы.Почему у деяка не было озабоченности,когда на здании СБУ висел флаг США?Флаг США на здании СБУ-сепаратизм или оккупация?Почему у деяка нет озабоченности на другие флаги,которые висят в районах,например флаги Румынии,Венгрии.Или у деяка озабоченность только на флаг русинов.деяку лучше надо учить историю,историю нашего Края,как и когда Закарпатье стало частью Украины.Русины в советское время были принудительно отнесены к украинцам, а их национальная идентичность подавлялась.В Словакии, Польше, Венгрии, Чехии и Сербии ,русины официально признаны национальным меньшинством.Такие как псевдопатриот,деяк, сами умышленно людей провоцируют и создают конфликт.Отставьте русинов уже в покое,надоели с своими провокациями.Когда псевдопатриоты ,ура-патриоты,шовенисты-нацюки кричат: мадьяр на ножи,мадьяре вон из Закарпатья,смерть мадьярам и русинам смерть,русинов нет и т.д. никто из политбомонда и журнокуртизанские массмедиа не озаботились на это,только на русинский флаг озабоченность у них.Двуличные лицемеры такие как ,деяк и сам ,деяк.Шлёндра,деяк пускай идет и работает,то машины блокирует,то в кино левом снимается,бездельник и провокатор,деяк.

написав: Русин
Фото де і яка в студію. Щоб видно было куды ушмарити.

написав: Недругам русинов
В Україні подкарпатські русини мають статус українців як її громадяни, але як етнос вони не українці, а окремий народ - русини. Це знає увесь світ. В 2006 р. Комітет ООН з ліквідації расової дискримінації писав для української влади: «Комітет занепокоєний відсутністю офіційного визнання меншини русинів, незважаючи на їх явні етнічні особливості.
Комітет рекомендує державі-учасниці (Україні) розглянути питання про визнання русинів як національної меншини». Аналогічну рекомендацію Україні в 2008 р. дала й Рада ООН з прав людини. Недруги русинів, заспокойтеся!

Добавление комментария

Більше 20-ти тисяч закарпатців закриють свій бізнес

17 янв
Коментарів: 17
Більше 20-ти тисяч закарпатців закриють свій бізнес

Відповідно всі вони підуть на біржу праці так, як офіційно стануть безробітними
Більше 20-ти тисяч закарпатців закриють свій бізнес

Відповідно всі вони підуть на біржу праці так, як офіційно стануть безробітними

У Фейсбуці нардепа Віктора Балогу поставили на місце за пост про очистку снігу

16 янв
Коментарів: 13
У Фейсбуці нардепа Віктора Балогу поставили на місце за пост про очистку снігу

А очистка доріг , це компетенція президента чи прем'єра?
У Фейсбуці нардепа Віктора Балогу поставили на місце за пост про очистку снігу

А очистка доріг , це компетенція президента чи прем'єра?

Українські ЗМІ поширюють про русинів фейки та роблять з них сепаратистів

01 янв
Коментарів: 21
Українські ЗМІ поширюють про русинів фейки та роблять з них сепаратистів
Що не відповідає реальній дійсності
Українські ЗМІ поширюють про русинів фейки та роблять з них сепаратистів
Що не відповідає реальній дійсності

Спалах африканської чуми на Виноградівщині локалізовано (відео)

29 дек
Спалах африканської чуми на Виноградівщині локалізовано (відео)

Ніякої загрози населенню або домашнім тваринам немає
Спалах африканської чуми на Виноградівщині локалізовано (відео)

Ніякої загрози населенню або домашнім тваринам немає

Хуст стає «розумним» та європейським містом (фото)

24 дек
Коментарів: 2
Хуст стає «розумним» та європейським містом (фото)

Радію з того, що моє рідне місто Хуст ще на один крок наблизилось до європейських стандартів
Хуст стає «розумним» та європейським містом (фото)

Радію з того, що моє рідне місто Хуст ще на один крок наблизилось до європейських стандартів

Балоги проігнорували прийняття бюджету України

21 дек
Коментарів: 19
Балоги проігнорували прийняття бюджету України

Від цього політично-фінансового клану для області немає жодної користі!
Балоги проігнорували прийняття бюджету України

Від цього політично-фінансового клану для області немає жодної користі!

Закарпатських активістів-патріотів скакунів запрошують на вакантні посади в поліціі

17 янв
Коментарів: 28
Закарпатських активістів-патріотів скакунів запрошують на вакантні посади в поліціі

На сьогоднішній день в поліціі Закарпаття більше 400 вакантних посад,дійсно це дуже багато
Закарпатських активістів-патріотів скакунів запрошують на вакантні посади в поліціі

На сьогоднішній день в поліціі Закарпаття більше 400 вакантних посад,дійсно це дуже багато

Свялявщина за 25 років деградує заводи занедбані,розвалені та розкрадені

13 янв
Коментарів: 12
Свялявщина за 25 років деградує заводи занедбані,розвалені та розкрадені
Населення скорочується. 40% працюючого населення змушені шукати кращої долі за кордоном
Свялявщина за 25 років деградує заводи занедбані,розвалені та розкрадені
Населення скорочується. 40% працюючого населення змушені шукати кращої долі за кордоном

Наталія Панова розповіла про приватних виконавців, які повинні розпочати свою діяльність в Україні

12 янв
Коментарів: 30
Наталія Панова розповіла про приватних виконавців, які повинні розпочати свою діяльність в Україні

«Хто такі приватні виконавці»
Наталія Панова розповіла про приватних виконавців, які повинні розпочати свою діяльність в Україні

«Хто такі приватні виконавці»

В Ужгороді на площі Народній взамін прапору ЄС вивішено русинський (оновлено)

31 дек
Коментарів: 26
В Ужгороді на площі Народній взамін прапору ЄС вивішено русинський (оновлено)

За неофіційною інформацією ініціатором цієї акції є народний «губернатор» та русин Іван Данацко
В Ужгороді на площі Народній взамін прапору ЄС вивішено русинський (оновлено)

За неофіційною інформацією ініціатором цієї акції є народний «губернатор» та русин Іван Данацко

Закарпатські підприємці стоять в чергах щоб закрити свою справу (фото)

27 дек
Коментарів: 18
Закарпатські підприємці стоять в чергах щоб закрити свою справу (фото)

Система - спочатку сплати, а далі заробляй повністю знищить малий та середній бізнес в державі
Закарпатські підприємці стоять в чергах щоб закрити свою справу (фото)

Система - спочатку сплати, а далі заробляй повністю знищить малий та середній бізнес в державі

Останні Новини

Останні Коментарі

 • Треш 21.01.2017
  Закарпатські активісти окрім в ... (10)
  Треш-фото
  На фоні майдаунів Русин білий і пухнастий.
 • патріот 21.01.2017
  Закарпатські активісти окрім в ... (10)
  патріот-фото
  Вікторе не позорся ти мент, а менти ніколи не мали честі.В суспільстві ніхто не при знає ментів. повір та змирися з цим само низька каста це мент.
 • erh 21.01.2017
  Закарпатські активісти окрім в ... (10)
  erh-фото
  Про яку чесність Ви цімбор говорете? де в міліціонерів була чесність Вам писали попередні коментарі в міліцію чесні совісні люди по народженні працювати непідуть,Русин говорить маю честь ,чоловіче добрий піди до церкви і Богу помолись за свіої гріхи ,ти сам прекрасно подумай і знаєш які в тебе гріхи ...
 • феріко 21.01.2017
  В Хусті викрили заклади які на ... (1)
  феріко-фото
  Керує всіма закладами грального бізнесу ,такий собі "Бонді" - офіційно Андрій Шмігер. Ця людина "шестерка" і стукач у ментів , і вони його прикривають. Начальник міліції має долю ( як і із усього нелегального бізнесу) ! Цікаво на якій посаді у міліції працює" кришува ...
 • ЦІМБОР 21.01.2017
  Закарпатські активісти окрім в ... (10)
  ЦІМБОР-фото
  Ну для чого ви йсе пишете ,пане Русин ?
  На кого йсе розраховано ? Ясно ,що ніхто не бачив ,як і зто з вами ділиться .
  Реформ у міліції не відбулось ,ну майже ні якої , крім , патрульної .На посадах залишилися як не ваші однокурсники і сослуживці то точно ваші підлеглі , ви були начальнико ...
 • Кацапский уебан, учи матчасть 21.01.2017
  Віктор Медведчук: "Україна вж ... (5)
  Кацапский уебан, учи матчасть-фото
  УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА РОССИЙСКОЙ ФЕДЕРАЦИИ

  О Решетникове Л.П.

  Освободить с 4 января 2017 г. Решетникова Леонида Петровича от должности директора федерального государственного научного бюджетного учреждения “Российский институт стратегических исследований”.

  Настоящий Указ в ...
 • паромщик 21.01.2017
  У нас кілька мов і церков – це ... (4)
  паромщик-фото
  а мене и приучати нитреба што ми різні я русин иято з маминим молоком засвоів никаву идуть до нас пригідняки любі гроші дають за должность
 • цильо 21.01.2017
  Більше 20-ти тисяч закарпатців ... (17)
  цильо-фото
  я девять років вербу сажу и дававим роботу 11 людям докі москва била открита а типир сам видиш и нимаву тілько гроше ги депутати айбо и нитреба бо то крадені и заними тот пропавби прийде до 7мого куліна най чекавуть дмитрови
 • x 21.01.2017
  Як ужгородці з Різдвяними свят ... (1)
  x-фото
  Громадяне верующие, вы хоть бы какой крестный ход или всеобщую молитву, штоле, провели с просьбой об избавлении от морозов. Может бы помогло. А то это ж кошмар и ужос - опять обещают сильные холода. И гололёд притом(
 • правда 21.01.2017
  Наталія Панова розповіла про п ... (30)
  правда-фото
  Дякую Бог і допоміг мені поставити тебе в стойло лоха, тобто обкакависся. піди піди і полікуйся, ти знаєш куди тому що сам в коментарях про себе написав хто і що ти ,причатий свої уважно коментарі і подумай

  крім того,лікарі прочитають твої коментарі псіхіатри,і скажуть це наш клиєнт без ...
 • Микола 21.01.2017
  У нас кілька мов і церков – це ... (4)
  Микола-фото
  Забув додати що Україна багатонацональна країна ,і якщо не Українці не хочуть бути Українцями то тоді що робити?Що Швейцарія чи Швеція теж моють по 4 держмови і нічого живуть а біда України це Ющенкі та компанія бариг при владі
 • новини 21.01.2017
  Закарпатські активісти окрім в ... (10)
  новини-фото
  Пане Русин, там все написано недобре? якщо нетак то дайте відповіть,защо живете за пенсію? дома за зарплату і шикарні машини купили? є працівники міліції Вашого віку то пішком ходять і в халупі живуть,а у Вас що особлива зарплата на той час була? свої казки пане Русин підіть в содочок і діткам розка ...
 • чмошному й дебільному козлу правді 21.01.2017
  Наталія Панова розповіла про п ... (30)
  чмошному й дебільному козлу правді-фото
  Який же ти правда? Ти, чмошнику, й свого імені не називаєш, бо напевно людського в тебе не має. Скотиняко й болване та придурку і шізику! Те, що ти пишеш іншим, цим самим ще раз підкреслюєш, що ти є осел, козел та ішак, а ще й пиздобол. Як таких ідіотів, нелюдів та шакалів, як ти, бовдуре, ще й Земл ...
 • до автора 21.01.2017
  У нас кілька мов і церков – це ... (4)
  до автора-фото
  А де ж ти був за роки свого Президенства? Щоб займатися державними справами він займався бджільництвом, а тепер має совість когось повчати. Завдячуючи цьому чмирю в Україні й настав такий безлад.
 • Кунь 21.01.2017
  Закарпатських активістів-патрі ... (28)
  Кунь-фото
  ...тверезі мислі проскакують у коментах но лиш не в генерала...вякає бо люстраціїт так і не було...можна бути недовольним проведеною оперецією хіруга але це що всі мають оперувати(так і з ментами)
 • pasza 21.01.2017
  Закарпатські активісти окрім в ... (10)
  pasza-фото
  Pagony suka widdaj za ludsku krew kupyw generala swolota sydy na sraci. poky sudysz a to skoro sobaka treba bude widdaty to szo naworowaw.
 • мусса 21.01.2017
  У нас кілька мов і церков – це ... (4)
  мусса-фото
  а може прийняти нам всім іслам?))))
 • ссср 21.01.2017
  Готель «Інтурист-Закарпаття» о ... (1)
  ссср-фото
  МАЕРЧИКА РАССТРЕЛЯТЬ а ФАРАДЖАНУ-героя украини - гроші вирішать всі проблеми НЕ ПАРЬТЕСЯ ЛЮБІ ДРУЗІ

Найпопулярніші новини

 • Українські ЗМІ поширюють про русинів фейки та роблять з них сепаратистів
 • В Ужгороді на площі Народній взамін прапору ЄС вивішено русинський (оновлено)
 • Закарпатських активістів-патріотів скакунів запрошують на вакантні посади в поліціі
 • До свят "Наша Файта" потішила своїх шанувальників черговою порцією гумору (Відео)
 • В Мукачеві ДТП
 • Як УДСНС Закарпаття рятували (Відео)
 • Хор "Бревіс" полонив своєю колядкою всю інтернет мережу (Відео)
 • Як переселенці з Донбасу колядують (ВІДЕО)
 • Закарпатські підприємці стоять в чергах щоб закрити свою справу (фото)
 • Як узимку виглядає хрест на Говерлі - Неймовірно
 • Віктор Медвечук заявив про те, що чиновники Мінздоров'я повинні нести кримінальну відповідальність за смерть українців
 • Рекордний снігопад ужгородці не витримали (ВІДЕО)
 • Голлівудський бойовик можна знімати за сценарієм озброєного бандитського нападу на Закарпатті
 • Увага! Водіям Закарпаття
 • Наталія Панова розповіла про приватних виконавців, які повинні розпочати свою діяльність в Україні
 • У поїзді "Київ-Ужгород" невідомі "обнесли" громадянина Індії
 • Ми в соц.Мережі