Головні Новини:
Лоліта Мілявська більше не зможе повернутися на рідне Закарпаття   |    У Мукачеві невідомі кинули гранату у магазин «Мотолюкс» (Відео)   |    В Ужгороді авто збило дитину   |    Зима навесні: Рахівщину засипало снігом   |    На Виноградівщині СБУ проводить обшуки у прикордонників та контрабандистів (фото) (оновлено)   |    Управління ДСНС України у Закарпатській області інформує   |    На Рахівщині пенсіонера сильно побила його дружина   |    На Закарпатті чоловік жорстоко вбив свою жінку (Фото)   |   

В Ужгороді на площі Народній взамін прапору ЄС вивішено русинський (оновлено)

31-12-2016, 16:57; Переглядів: 6940; Коментарів: 26
В Ужгороді на площі Народній взамін прапору ЄС вивішено русинський (оновлено)

Сьогодні, в Ужгороді на площі Народній взамін прапору ЄС вивішено русинський. За неофіційною інформацією ініціатором цієї акції є народний «губернатор» та русин Іван Данацко.

Правоохоронці миттєво зреагували на цю акцію, але за відсутністю ключа зразу прапор зняти не змогли.

На проведене акцію зреагував керівник військово-патріотичної організації "Карпатська Січ" Тарас Деяк.

"Я виїхав з міста. Пролунав дзвінок від краянки, що місцеві петухи сепари вивісили прапор так званої "подкарпатскої русі", прапор так званих меншин, що фінансуються безпосередньо з москви, перед ОДА. Виступають за автономію Закарпаття і вважають, що Україна окупант по відношенню до області.
Під новий рік хотіли тишком провокацію влаштувати? Так от - ВАМ ПІЗДА. Ми не допустимо дестабілізації краю та поширення сепарської пропаганди. 2017 рік - рік вашого фіаско, ми "потурбуємось" про вас. Група наших бійців вже підїжає" - повідомив він на своїй сторінці у Фейсбук..

В Ужгороді на площі Народній взамін прапору ЄС вивішено русинський (оновлено)


В Ужгороді на площі Народній взамін прапору ЄС вивішено русинський (оновлено)


За інформацією "Новини Закарпаття" СБУ затримало Івана Данацка, наразі провівши з ним роз'яснюючу бесіду відпустило.Новини Закарпаття.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

Опубліковано в категорії: Закарпаття / Голос Народа


написав: Нерусин
Ключ треба було попросити у Івана Данацко.

написав: ДаЦко
И хто ся занимат таков хирньов? Лем администрация. Дебилы.данацко дрянь

написав: справедливый
ПАСКУДА ТЫ ДАНАЦКО !!! НАРОД ТОБИ ЩИ ПРИПОМНИТ ... З НОВЫМ РОКОМ ВСИХ ПОДКАРПАТСЬКЫХ РУСИНУ !!! ЩАСТЯ ВАМ , ДОБРА И ДОСТАТКУ !!!

написав: Русин
Справедливому: дякуеме и Вам тоже здоров'я , миру и благополучч в Новим роци.

написав: хуст
справедливому -из новым тя годом поздоровляю-здоровля и всих земных благ

написав: свуй
Тарасику (Деяку), яка пісда, яка група буйцю???
Дружи з головов та може тя у АТО узьмут!!!

написав: Краянин
тьі "тарасику",

тот сьінок, котрого лярва заперевальна на кальварії усрала та лишилила обьіхсь іздох, а лярві не повезло, бо вто, што вна усрала тай усцяла, ужило, бо го прохожі пудобрпали.

дякуєме СПРАВЕДЛИВОМУ, желаєме Вам щасливого Нового года - щастя, зоровля, миру Вам і ушиткьім РУСИНАМ - автохтонному народу Пудкарпаськой Руси !!!

Іван Данацко і Петро Іванович Гецко наші герої - Герої незалежной Республікьі Подкарпатска Русь - субьєкта межинародного ПРАВА !!!!

написав: хуст
краянину--з новым годом и всих истинных русину краю поздоровляю

написав: деяк із поляни
у нас не сякі Деяки а сись деляк ба відки

написав: 45618
фамилия деяк-велятино хустськый район -половина села мае таку фамилию и бороняво хустськый район э таки фамилии и фактично в тячевському райони -э но исторична правда -------з приходои советськои власти они переписалися на деяк а фактично то мадярська фамилиа---деак так само як тегзе вси переписалися на тегза -вакару на вакаров и так даллее

написав: Краянин
Ушиткьіх Краян - русинув, мадярув, румунув, словакув, русских, циган, тай иншаку путьову чилядь поздоровляю із Новьім 2017 годом !!!! Щастя, зоровля, миру Вам !!!!!

Укров не упоминаву, вто заперевальні, немьіті паскудьі. Тоті і на Донбасі ся розуму не набрали, такьім і гробова дошка ниґда не поможе.

Слава Пудкарпаськой Руси !!!

написав: хуст
краянину-стопудово тя пуддержую

написав: Верховинець
Подкарпатя наша зимля, русины фурт туй жили ибудут жити, и тко прийде до нас из мечом од меча и здохне!

написав: mukachevo54
До днышнього дня Україна НЕ достала!!! безвізовий режим од EU. Єднов з причин є то, ош окрем джігадистів з Азії (Сірія, Ірак атд.) и північної Африки, примитивных Чінгісханськых дикунів, як є
Тарас Деак, європейці не хотять матив цівілізован?й Европі. Русинськый прапор з Путіним, Москвов чи сепаратизмом не має нич общого. Створеня прапорів славянськых народів Габсбурської монархії с фарбами в різных варіаціях синя, біла, червена має своє початки од року 1848 - Першого Славянського конгресу в Празі. Зато не лем русини, ай словаки, чехи, серби, хорвати, словинці мавуть прапори с фарбами синя, біла, червена. Правда ай много других держав мавуть препори с такими фарбами, як наприклад Голандія, чи США. Русинськый прапор, як державний препор Подкарпатської Русі, за Чехословацької републіки бов офіціально принятий в 1920-х роках. Офіціально, історичний Русинськый прапор бов пудтвердженый на 9. Світовом конгресі в 2007 році, в Мармарош Сігет, Румуніа (Sighetul-Marmatiei, Rоmаnіа). Ініціатором обновленя історичного Русинського прапора на 9. Світовом конресі бола делегація Русинів США, яка виступала и виступає за суверенітет и цілістність України. Се - пуддержка суверенітету и цілістності України- боло тлумачене представителями Русинських організацій США на недавній встрічі с представителями State Department, USA (Міністерство заграничя, США). (читай Голос Карпат, 2016)

написав: ..............
Деяк сам петух, но галичанського пошиву. Як який смолавий муж деак не може розказувати усiм русинам кого любити. Маленький фyрер деак напрошуєся на пиздюлей. Просто той героїзм зразу пропаде як запахне смаженим. Русини люблять Україну не меньше, Pусини люблять бiльше Україну, але без деакiв. А прапор мiг повiсити и сам деак аби розвязати який конфлiкт, такi вже були розумнi, правда деак не iнтересовався як скончили утi "розумнi" котрi пiшли проти народу.

написав: дмитро
а што гуцький прапор шлабо увішити,гий відею уштавити про бабий,а триндіти йо:))))))))ги-ги і вообще гія било на усі три флагштоки увісити,данацьу рецпект і уважуха,а то есбеушники розумієш розшлабилися відітелі ай най побігавут мало ай а тото ле никавут у штакан тко тото би їм налив на новий гюд:))))))))ги-ги

з новим 2017 годом11111111111

написав: Одинадцять
Най Вам дасть Бог здоров'я, натхнення, боагополуччя , мицних сил на сьому сайти!!!все веселого настрою и любови до життя!!!

написав: хуст
дмитру -и на машини и на хыжи частнуй у мене русинськый прапор майорие уже годы вот типир ня и вычислиш де жию гия -тячово

з новым годом усих писарю сайта

написав: Читатель
Демонстрація прапора Світової ради карпатських русинів, котрий був прапором історичної Подкарпатської Русі в складі Чехословаччини, це нагадування українській владі про русинів, котрих українізують з 1946 р. і не визнає незалежна Україна вже 25 років, порушуючи Конституцію, закони, ігноруючи історичні факти, рекомендації ООН. Але в ЗМІ «ультрапатріоти» говорять, пишуть, що винна не влада, а русини. Хай би СБУ зайнялася деяк-ами та подібними за заклики до «полювання на русинів».

написав: Богар
Деяк ото галичанська фамілія?

написав: дмитро
гуцькому ;но пай ай такой біжутя учисляти лем дупю погар паленки і нараз учислютя:))))))))ги-ги сугубо по прапору, можиш і не лем русинцький а готь і тот што довкола церкви носят нахрам церкви завішити:)))))))))))ги-ги прапороносиць гуцкий розумієш:)))))))))))ги-ги

написав: Краянин
Ніяка Академія Наук, зокрема та, яку очолює галицький ультра-націоналст Костянтин Кульчицький і ніяка СБУ, чи кримінальне пара-мілітиризоване бандитське угрупівання "карпатська січ", на діяльність якої та ж сама СБУ закриває очі, не вправі порушувати права громадян на самовизначення. Це є норми передбачені як Конституцією України так і Уставами ООН.

СБУ повинна виконувати свої обовязки, викривати і знищувати різні кримінальні угрупування, чи то збройні - "карпатська січ", чи то мафія контрабанди сигаретних та спиртних напоїв, або контрабанда мігрантів, тощо.

написав: краянину
Думаю, неборе, колись украінcький народ назвавись "заперевальні, немьіті паскудьі" СБУ тобов уже занялася.

написав: С праздником Нового года
Поздравляю всех с Новым годом!
Желаю всем в 2017-м удачи, успехов, здоровья, радости.Пусть он будет легким, ярким,принесет добро и мир!

Подумаешь прапор русинский повесили,ну и что, повесели так повесили,имеют право.Почему у деяка не было озабоченности,когда посол США вручал выпускникам Академии СБУ дипломы.Почему у деяка не было озабоченности,когда на здании СБУ висел флаг США?Флаг США на здании СБУ-сепаратизм или оккупация?Почему у деяка нет озабоченности на другие флаги,которые висят в районах,например флаги Румынии,Венгрии.Или у деяка озабоченность только на флаг русинов.деяку лучше надо учить историю,историю нашего Края,как и когда Закарпатье стало частью Украины.Русины в советское время были принудительно отнесены к украинцам, а их национальная идентичность подавлялась.В Словакии, Польше, Венгрии, Чехии и Сербии ,русины официально признаны национальным меньшинством.Такие как псевдопатриот,деяк, сами умышленно людей провоцируют и создают конфликт.Отставьте русинов уже в покое,надоели с своими провокациями.Когда псевдопатриоты ,ура-патриоты,шовенисты-нацюки кричат: мадьяр на ножи,мадьяре вон из Закарпатья,смерть мадьярам и русинам смерть,русинов нет и т.д. никто из политбомонда и журнокуртизанские массмедиа не озаботились на это,только на русинский флаг озабоченность у них.Двуличные лицемеры такие как ,деяк и сам ,деяк.Шлёндра,деяк пускай идет и работает,то машины блокирует,то в кино левом снимается,бездельник и провокатор,деяк.

написав: Русин
Фото де і яка в студію. Щоб видно было куды ушмарити.

написав: Недругам русинов
В Україні подкарпатські русини мають статус українців як її громадяни, але як етнос вони не українці, а окремий народ - русини. Це знає увесь світ. В 2006 р. Комітет ООН з ліквідації расової дискримінації писав для української влади: «Комітет занепокоєний відсутністю офіційного визнання меншини русинів, незважаючи на їх явні етнічні особливості.
Комітет рекомендує державі-учасниці (Україні) розглянути питання про визнання русинів як національної меншини». Аналогічну рекомендацію Україні в 2008 р. дала й Рада ООН з прав людини. Недруги русинів, заспокойтеся!

Добавление комментария

Тисі ФМ - особливий статус: Валерій Лунченко

20 апр
Коментарів: 4
Тисі ФМ - особливий статус: Валерій Лунченко

Останні декілька тижнів в інформаційному просторі Закарпаття потужно волає тривожний сигнал SOS
Тисі ФМ - особливий статус: Валерій Лунченко

Останні декілька тижнів в інформаційному просторі Закарпаття потужно волає тривожний сигнал SOS

Екс-міністра часів Януковича Віктора Балогу викличуть в Генпрокуратуру й СБУ?

19 апр
Коментарів: 11
Екс-міністра часів Януковича Віктора Балогу викличуть в Генпрокуратуру й СБУ?

Для пояснень і отримання озвучених відомостей слідчим шляхом
Екс-міністра часів Януковича Віктора Балогу викличуть в Генпрокуратуру й СБУ?

Для пояснень і отримання озвучених відомостей слідчим шляхом

У Великодню суботу на Закарпаття привезли Благодатний вогонь з Єрусалиму (фото)

18 апр
Коментарів: 1
У Великодню суботу на Закарпаття привезли Благодатний вогонь з Єрусалиму (фото)

До Ужгорода його доправили спеціальним рейсом із Києва, а вже з аеропорту передали у храми нашого краю
У Великодню суботу на Закарпаття привезли Благодатний вогонь з Єрусалиму (фото)

До Ужгорода його доправили спеціальним рейсом із Києва, а вже з аеропорту передали у храми нашого краю

Ще такого ніколи не було,щоб реанімаціях Закарпаття не було простих ліків (відео)

06 апр
Коментарів: 19
Ще такого ніколи не було,щоб реанімаціях Закарпаття не було простих ліків (відео)

Про це заявив лікар – реаніматолог та депутат Виноградівської районної ради Віктор Трикур
Ще такого ніколи не було,щоб реанімаціях Закарпаття не було простих ліків (відео)

Про це заявив лікар – реаніматолог та депутат Виноградівської районної ради Віктор Трикур

Депутат Закарпатської обласної ради Оксана Балога оприлюднила е-декларацію

06 апр
Коментарів: 4
Депутат Закарпатської обласної ради Оксана Балога оприлюднила е-декларацію

В Україні фактично завершився процес подачі е-декларацій державних чиновників та народних депутатів
Депутат Закарпатської обласної ради Оксана Балога оприлюднила е-декларацію

В Україні фактично завершився процес подачі е-декларацій державних чиновників та народних депутатів

У багатьох європейських державах подвійне громадянство не протизаконне – Михайло Ланьо

04 апр
Коментарів: 10
У багатьох європейських державах подвійне громадянство не протизаконне – Михайло Ланьо

Державні чиновники не мають права мати подвійне громадянство
У багатьох європейських державах подвійне громадянство не протизаконне – Михайло Ланьо

Державні чиновники не мають права мати подвійне громадянство

У Хусті Року Шухевича не буде - депутати відмовилися підтримувати ініціативу ВО «Свобода»

21 апр
Коментарів: 49
У Хусті Року Шухевича не буде - депутати відмовилися підтримувати ініціативу ВО «Свобода»

Якщо не хочете рік Шухевича, то оголосіть 2017 рік роком Путіна! Оце буде обличчя нашої міської ради!
У Хусті Року Шухевича не буде - депутати відмовилися підтримувати ініціативу ВО «Свобода»

Якщо не хочете рік Шухевича, то оголосіть 2017 рік роком Путіна! Оце буде обличчя нашої міської ради!

Акція протесту власників автомобілів з іноземними номерами набирає нових обертів (відео)

14 апр
Коментарів: 1
Акція протесту власників автомобілів з іноземними номерами набирає нових обертів (відео)

Після свят «пересічними» мають намір діяти більш рішуче
Акція протесту власників автомобілів з іноземними номерами набирає нових обертів (відео)

Після свят «пересічними» мають намір діяти більш рішуче

На батьківщині закарпатських нардепів Балог дорога відремонтована, а в інших селах їх виборчого округу суцільні ями (відео)

08 апр
Коментарів: 2
На батьківщині закарпатських нардепів Балог дорога відремонтована, а в інших селах їх виборчого округу суцільні ями (відео)

Автомобільна дорога Залуж – Іршава, через Завидово
На батьківщині закарпатських нардепів Балог дорога відремонтована, а в інших селах їх виборчого округу суцільні ями (відео)

Автомобільна дорога Залуж – Іршава, через Завидово

В школах Закарпаття нема аптечок медики за свої кошти купують ліки (відео)

06 апр
Коментарів: 4
В школах Закарпаття нема аптечок медики за свої кошти купують ліки (відео)

Одна із причин цього - депутати не вникають у розподіл коштів бюджету
В школах Закарпаття нема аптечок медики за свої кошти купують ліки (відео)

Одна із причин цього - депутати не вникають у розподіл коштів бюджету

У Виноградові живуть самі прикольні люди на Закарпатті (відео)

01 апр
Коментарів: 2
У Виноградові живуть самі прикольні люди на Закарпатті (відео)

Як молоді виноградівці приколються 1-го квітня
У Виноградові живуть самі прикольні люди на Закарпатті (відео)

Як молоді виноградівці приколються 1-го квітня

Останні Новини

Останні Коментарі

 • лоци 23.04.2017
  Лоліта Мілявська більше не змо ... (5)
  лоци-фото
  ци ви дійсно так думаете як пишете удкі тілько нидобра
 • оболок 23.04.2017
  Екс-міністра часів Януковича В ... (11)
  оболок-фото
  читач-скачеме дале-долой януковича
 • читач 23.04.2017
  Екс-міністра часів Януковича В ... (11)
  читач-фото
  Пару сімей- бандюків прихватизували Україну. а люди лишилися без нічого! Єдиний вихід, суди Лінча!!!
 • ентони 23.04.2017
  У Хусті Року Шухевича не буде ... (49)
  ентони-фото
  дмитру-ты фома неверующий у хусти интернет ся платит 50 або 100 гр на мисяць в зависимости од скорости так было в начали года -ко хоче тот платит на мисяць ко хоче на три ко хоче на пугода ко хоче на гуд ище ти май россусолити ци нидоходит дао тя наштара ци идиотом ...
 • дмитро 23.04.2017
  Лоліта Мілявська більше не змо ... (5)
  дмитро-фото
  нічого страшного московський шоубомонд компенсує стопудово якимись гастролями хоть у і старушку еуропу:))))))))))ги-ги
 • www 23.04.2017
  Лоліта Мілявська більше не змо ... (5)
  www-фото
  Жиди - космополіти , їм все рівно де жити (паразити) ...лиш бо було з кого соки сосати!... а висосавши з одної жертви перекинутися на іншу...
 • Жанна 23.04.2017
  Лоліта Мілявська більше не змо ... (5)
  Жанна-фото
  Когда Лолита заведет себе мозги - у нее не будет подобных проблем
 • Селище 23.04.2017
  Дружина колишнього голови ОДА ... (1)
  Селище-фото
  Уволити і наказати Віру за масове отруєння наших діток! Бо в нас у школі настоящий беспредєл!
 • Оля 23.04.2017
  Лоліта Мілявська більше не змо ... (5)
  Оля-фото
  Стара мальвіна! Хоче одним місцем на двох стільцях сидіти!
  Дитину залишила у бандерівців! А сама в Маскву - за довгим рубльом!Хоче і путіну служити і щоб родина в Києві жила! забирай своє аутичне дитя і нехай щастить в расеї! Продажна жидівка!
 • дмитро 23.04.2017
  У Хусті Року Шухевича не буде ... (49)
  дмитро-фото
  а ти цімборе чого думаш я гигикаю,бо сим тролям у яких вітир у голові сквозит із скоростьов 100 кіломитрю у сикунду,нич їм ни гія лем угопити ідею нормалну та промокаціями лем заниматися і усьо на што они валовшні шлинавці й усьо:))))))))))))ги-ги ай а у єнтоні розумієш інтирнит у вонь до вюсімнадця ...
 • вуйко 23.04.2017
  Двоє закарпатських полісменів ... (1)
  вуйко-фото
  Хотіло би ся оби сіли у тюрьму, а не просто повиганяют їх із міліції.

  Хотілося би оби сіли у тюрму
 • Но, нет 23.04.2017
  Русини Хуста відзначили День н ... (18)
  Но, нет-фото
  По-перше: хто казав, що Мицкевич русин, то поляк .
 • Россия. Калейдоскоп событий 23.04.2017
  Протести у Венесуелі: 20 загиб ... (2)
  Россия. Калейдоскоп событий-фото
  ПРОГУЛКА ПО СОЧИ ДЕНДРАРИЙ экскурсии по Сочи с Сергеем Прокофьевым - YouTube
  Опубликовано: 22 апр. 2017 г.

  ***- Наберите в инете :
  https://www.youtube.com/watch?v=NJxEdLgT0js
  ---------------------------------------------------------------------------
  21 апреля 2017 г. ...
 • 3 мировых рекорда Евгении Медведевой 23.04.2017
  У Воловці провели відкритий че ... (1)
  3 мировых рекорда Евгении Медведевой-фото
  22.04.2017 г.
  Российская фигуристка Евгения Медведева установила мировой рекорд по сумме короткой и произвольной программ. На КОМАНДНОМ чемпионате мира в Токио россиянка набрала 241,31 балла (80,85+160,46).

  Двукратная чемпионка мира побила своё же достижение, установленное в конце ...
 • Краянин 23.04.2017
  У Хусті Року Шухевича не буде ... (49)
  Краянин-фото
  Щоб зменшити натиск збоку Російської Імперії на Східних кордонах монархії, Австрія ще до початку І-ї Світової війни підтримувала не лояльне до Росії населення, зокрема українців, і давала їм можливість на її території створювати пара- мілітаризовані бойові загони. Так, наприклад, у Відні було створе ...
 • P.S. 23.04.2017
  В Афганістані таліби потрапили ... (2)
  P.S.-фото
  ТРАССА ТАВРИДА. НАЧАЛО РАБОТ. НОВЫЕ ДОРОГИ В КРЫМУ. КАПИТАН КРЫМ - YouTube
  Опубликовано: 19 апр. 2017 г.
  ***- Наберите в инете :
  https://www.youtube.com/watch?v=awrTk8-fpX4
  ------------------------------------------------------------------------------
  Крымскій мостъ 4К: Стро ...
 • Краянин 23.04.2017
  У Хусті Року Шухевича не буде ... (49)
  Краянин-фото
  Спонсорами українського націоналізму завжди була українська еміграція за океаном, до складу якої входили вихідці зі східних регіонів Австро- Угорщини а також вихідці із Російської Імперії - т. з. Малоросії. Це були переважно українські заробітчани. Були осередки української еміграції і в Чехії та Н ...
 • Аксиома 23.04.2017
  На Закарпатті київське СБУ про ... (2)
  Аксиома-фото
  За правду правда! Вне всякого сомнения. Хороший пример для подражания, так держать!

Найпопулярніші новини

 • На Закарпатті київське СБУ провело спецоперацію на КПП «Вилок» (фото)
 • Шокуючі фото ДТП у Виноградові причиною,якої стала вибоїна на дорозі (фото)
 • Лист голови Закарпатської обласної державної адміністрації щодо подання декларації
 • Як живуть богаті закарпатські роми та бідні (відео)
 • Ляшко захопився пародією на себе від Зеленського (ВІДЕО)
 • Правий сектор затримав начальника Чопської митниці (відео)
 • З Москалем приїхала сваритися посол Австрії (ВІДЕО)
 • Закарпатці йдуть в монастирі,для свого зцілення (відео)
 • Тисі ФМ - особливий статус: Валерій Лунченко
 • Закарпатці грозять перекривати автомобільні дороги, якщо їх можна так назвати (відео)
 • В Ужгороді тарифи на воду зростають (Відео)
 • Як буде курсувати новий поїзд Київ – Солотвино
 • В Індонезії гіганський пітон проковтнув дорослого чоловіка (ФОТО)
 • В Мукачеві сталася різанина
 • Унікальне Закарпаття: село яке видно з космосу (відео)
 • Шестеро закарпатців пограбували автомобіль та заволоділи грошовими коштами в сумі 16 млн грн.
 • Ми в соц.Мережі