Головні Новини:
Правий сектор затримав начальника Чопської митниці (відео)   |    У трьох хворих школярів з закарпатського Нижнього Селища попередньо підтверджено дизентирію   |    Блискавка не оминула будинок в Іршаві (Фото)   |    У Перечині заживо згорів чоловік   |    Управління ДСНС України у Закарпатській області інформує   |    Поліція розслідує факт отруєння школярів на Хустщині   |    У Нижньому Селищі в школі масове отруєння учнів, госпіталізовано 13 осіб   |    В Ужгороді сталося потрійне – ДТП (Відео)   |   

В Ужгороді на площі Народній взамін прапору ЄС вивішено русинський (оновлено)

31-12-2016, 16:57; Переглядів: 6797; Коментарів: 26
В Ужгороді на площі Народній взамін прапору ЄС вивішено русинський (оновлено)

Сьогодні, в Ужгороді на площі Народній взамін прапору ЄС вивішено русинський. За неофіційною інформацією ініціатором цієї акції є народний «губернатор» та русин Іван Данацко.

Правоохоронці миттєво зреагували на цю акцію, але за відсутністю ключа зразу прапор зняти не змогли.

На проведене акцію зреагував керівник військово-патріотичної організації "Карпатська Січ" Тарас Деяк.

"Я виїхав з міста. Пролунав дзвінок від краянки, що місцеві петухи сепари вивісили прапор так званої "подкарпатскої русі", прапор так званих меншин, що фінансуються безпосередньо з москви, перед ОДА. Виступають за автономію Закарпаття і вважають, що Україна окупант по відношенню до області.
Під новий рік хотіли тишком провокацію влаштувати? Так от - ВАМ ПІЗДА. Ми не допустимо дестабілізації краю та поширення сепарської пропаганди. 2017 рік - рік вашого фіаско, ми "потурбуємось" про вас. Група наших бійців вже підїжає" - повідомив він на своїй сторінці у Фейсбук..

В Ужгороді на площі Народній взамін прапору ЄС вивішено русинський (оновлено)


В Ужгороді на площі Народній взамін прапору ЄС вивішено русинський (оновлено)


За інформацією "Новини Закарпаття" СБУ затримало Івана Данацка, наразі провівши з ним роз'яснюючу бесіду відпустило.Новини Закарпаття.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

Опубліковано в категорії: Закарпаття / Голос Народа


написав: Нерусин
Ключ треба було попросити у Івана Данацко.

написав: ДаЦко
И хто ся занимат таков хирньов? Лем администрация. Дебилы.данацко дрянь

написав: справедливый
ПАСКУДА ТЫ ДАНАЦКО !!! НАРОД ТОБИ ЩИ ПРИПОМНИТ ... З НОВЫМ РОКОМ ВСИХ ПОДКАРПАТСЬКЫХ РУСИНУ !!! ЩАСТЯ ВАМ , ДОБРА И ДОСТАТКУ !!!

написав: Русин
Справедливому: дякуеме и Вам тоже здоров'я , миру и благополучч в Новим роци.

написав: хуст
справедливому -из новым тя годом поздоровляю-здоровля и всих земных благ

написав: свуй
Тарасику (Деяку), яка пісда, яка група буйцю???
Дружи з головов та може тя у АТО узьмут!!!

написав: Краянин
тьі "тарасику",

тот сьінок, котрого лярва заперевальна на кальварії усрала та лишилила обьіхсь іздох, а лярві не повезло, бо вто, што вна усрала тай усцяла, ужило, бо го прохожі пудобрпали.

дякуєме СПРАВЕДЛИВОМУ, желаєме Вам щасливого Нового года - щастя, зоровля, миру Вам і ушиткьім РУСИНАМ - автохтонному народу Пудкарпаськой Руси !!!

Іван Данацко і Петро Іванович Гецко наші герої - Герої незалежной Республікьі Подкарпатска Русь - субьєкта межинародного ПРАВА !!!!

написав: хуст
краянину--з новым годом и всих истинных русину краю поздоровляю

написав: деяк із поляни
у нас не сякі Деяки а сись деляк ба відки

написав: 45618
фамилия деяк-велятино хустськый район -половина села мае таку фамилию и бороняво хустськый район э таки фамилии и фактично в тячевському райони -э но исторична правда -------з приходои советськои власти они переписалися на деяк а фактично то мадярська фамилиа---деак так само як тегзе вси переписалися на тегза -вакару на вакаров и так даллее

написав: Краянин
Ушиткьіх Краян - русинув, мадярув, румунув, словакув, русских, циган, тай иншаку путьову чилядь поздоровляю із Новьім 2017 годом !!!! Щастя, зоровля, миру Вам !!!!!

Укров не упоминаву, вто заперевальні, немьіті паскудьі. Тоті і на Донбасі ся розуму не набрали, такьім і гробова дошка ниґда не поможе.

Слава Пудкарпаськой Руси !!!

написав: хуст
краянину-стопудово тя пуддержую

написав: Верховинець
Подкарпатя наша зимля, русины фурт туй жили ибудут жити, и тко прийде до нас из мечом од меча и здохне!

написав: mukachevo54
До днышнього дня Україна НЕ достала!!! безвізовий режим од EU. Єднов з причин є то, ош окрем джігадистів з Азії (Сірія, Ірак атд.) и північної Африки, примитивных Чінгісханськых дикунів, як є
Тарас Деак, європейці не хотять матив цівілізован?й Европі. Русинськый прапор з Путіним, Москвов чи сепаратизмом не має нич общого. Створеня прапорів славянськых народів Габсбурської монархії с фарбами в різных варіаціях синя, біла, червена має своє початки од року 1848 - Першого Славянського конгресу в Празі. Зато не лем русини, ай словаки, чехи, серби, хорвати, словинці мавуть прапори с фарбами синя, біла, червена. Правда ай много других держав мавуть препори с такими фарбами, як наприклад Голандія, чи США. Русинськый прапор, як державний препор Подкарпатської Русі, за Чехословацької републіки бов офіціально принятий в 1920-х роках. Офіціально, історичний Русинськый прапор бов пудтвердженый на 9. Світовом конгресі в 2007 році, в Мармарош Сігет, Румуніа (Sighetul-Marmatiei, Rоmаnіа). Ініціатором обновленя історичного Русинського прапора на 9. Світовом конресі бола делегація Русинів США, яка виступала и виступає за суверенітет и цілістність України. Се - пуддержка суверенітету и цілістності України- боло тлумачене представителями Русинських організацій США на недавній встрічі с представителями State Department, USA (Міністерство заграничя, США). (читай Голос Карпат, 2016)

написав: ..............
Деяк сам петух, но галичанського пошиву. Як який смолавий муж деак не може розказувати усiм русинам кого любити. Маленький фyрер деак напрошуєся на пиздюлей. Просто той героїзм зразу пропаде як запахне смаженим. Русини люблять Україну не меньше, Pусини люблять бiльше Україну, але без деакiв. А прапор мiг повiсити и сам деак аби розвязати який конфлiкт, такi вже були розумнi, правда деак не iнтересовався як скончили утi "розумнi" котрi пiшли проти народу.

написав: дмитро
а што гуцький прапор шлабо увішити,гий відею уштавити про бабий,а триндіти йо:))))))))ги-ги і вообще гія било на усі три флагштоки увісити,данацьу рецпект і уважуха,а то есбеушники розумієш розшлабилися відітелі ай най побігавут мало ай а тото ле никавут у штакан тко тото би їм налив на новий гюд:))))))))ги-ги

з новим 2017 годом11111111111

написав: Одинадцять
Най Вам дасть Бог здоров'я, натхнення, боагополуччя , мицних сил на сьому сайти!!!все веселого настрою и любови до життя!!!

написав: хуст
дмитру -и на машини и на хыжи частнуй у мене русинськый прапор майорие уже годы вот типир ня и вычислиш де жию гия -тячово

з новым годом усих писарю сайта

написав: Читатель
Демонстрація прапора Світової ради карпатських русинів, котрий був прапором історичної Подкарпатської Русі в складі Чехословаччини, це нагадування українській владі про русинів, котрих українізують з 1946 р. і не визнає незалежна Україна вже 25 років, порушуючи Конституцію, закони, ігноруючи історичні факти, рекомендації ООН. Але в ЗМІ «ультрапатріоти» говорять, пишуть, що винна не влада, а русини. Хай би СБУ зайнялася деяк-ами та подібними за заклики до «полювання на русинів».

написав: Богар
Деяк ото галичанська фамілія?

написав: дмитро
гуцькому ;но пай ай такой біжутя учисляти лем дупю погар паленки і нараз учислютя:))))))))ги-ги сугубо по прапору, можиш і не лем русинцький а готь і тот што довкола церкви носят нахрам церкви завішити:)))))))))))ги-ги прапороносиць гуцкий розумієш:)))))))))))ги-ги

написав: Краянин
Ніяка Академія Наук, зокрема та, яку очолює галицький ультра-націоналст Костянтин Кульчицький і ніяка СБУ, чи кримінальне пара-мілітиризоване бандитське угрупівання "карпатська січ", на діяльність якої та ж сама СБУ закриває очі, не вправі порушувати права громадян на самовизначення. Це є норми передбачені як Конституцією України так і Уставами ООН.

СБУ повинна виконувати свої обовязки, викривати і знищувати різні кримінальні угрупування, чи то збройні - "карпатська січ", чи то мафія контрабанди сигаретних та спиртних напоїв, або контрабанда мігрантів, тощо.

написав: краянину
Думаю, неборе, колись украінcький народ назвавись "заперевальні, немьіті паскудьі" СБУ тобов уже занялася.

написав: С праздником Нового года
Поздравляю всех с Новым годом!
Желаю всем в 2017-м удачи, успехов, здоровья, радости.Пусть он будет легким, ярким,принесет добро и мир!

Подумаешь прапор русинский повесили,ну и что, повесели так повесили,имеют право.Почему у деяка не было озабоченности,когда посол США вручал выпускникам Академии СБУ дипломы.Почему у деяка не было озабоченности,когда на здании СБУ висел флаг США?Флаг США на здании СБУ-сепаратизм или оккупация?Почему у деяка нет озабоченности на другие флаги,которые висят в районах,например флаги Румынии,Венгрии.Или у деяка озабоченность только на флаг русинов.деяку лучше надо учить историю,историю нашего Края,как и когда Закарпатье стало частью Украины.Русины в советское время были принудительно отнесены к украинцам, а их национальная идентичность подавлялась.В Словакии, Польше, Венгрии, Чехии и Сербии ,русины официально признаны национальным меньшинством.Такие как псевдопатриот,деяк, сами умышленно людей провоцируют и создают конфликт.Отставьте русинов уже в покое,надоели с своими провокациями.Когда псевдопатриоты ,ура-патриоты,шовенисты-нацюки кричат: мадьяр на ножи,мадьяре вон из Закарпатья,смерть мадьярам и русинам смерть,русинов нет и т.д. никто из политбомонда и журнокуртизанские массмедиа не озаботились на это,только на русинский флаг озабоченность у них.Двуличные лицемеры такие как ,деяк и сам ,деяк.Шлёндра,деяк пускай идет и работает,то машины блокирует,то в кино левом снимается,бездельник и провокатор,деяк.

написав: Русин
Фото де і яка в студію. Щоб видно было куды ушмарити.

написав: Недругам русинов
В Україні подкарпатські русини мають статус українців як її громадяни, але як етнос вони не українці, а окремий народ - русини. Це знає увесь світ. В 2006 р. Комітет ООН з ліквідації расової дискримінації писав для української влади: «Комітет занепокоєний відсутністю офіційного визнання меншини русинів, незважаючи на їх явні етнічні особливості.
Комітет рекомендує державі-учасниці (Україні) розглянути питання про визнання русинів як національної меншини». Аналогічну рекомендацію Україні в 2008 р. дала й Рада ООН з прав людини. Недруги русинів, заспокойтеся!

Добавление комментария

Валерій Лунченко : Від розмов до конкретних справ! (відео)

23 мар
Валерій Лунченко : Від розмов до конкретних справ! (відео)

Тепер, іноземці, заїжджаючи на територію України не будуть дивуватись поганому стану доріг
Валерій Лунченко : Від розмов до конкретних справ! (відео)

Тепер, іноземці, заїжджаючи на територію України не будуть дивуватись поганому стану доріг

У багатьох європейських державах подвійне громадянство не протизаконне – Михайло Ланьо

20 мар
Коментарів: 8
У багатьох європейських державах подвійне громадянство не протизаконне – Михайло Ланьо

Державні чиновники не мають права мати подвійне громадянство
У багатьох європейських державах подвійне громадянство не протизаконне – Михайло Ланьо

Державні чиновники не мають права мати подвійне громадянство

Жителі Мукачівського району продовжуються залишатися заручниками політичних амбіцій міського голови Андрія Балоги (відео)

17 мар
Коментарів: 5
Жителі Мукачівського району продовжуються залишатися заручниками політичних амбіцій міського голови Андрія Балоги (відео)

Гроші для нього та його партії головніше ніж здоров’я та життя виборців, його батька
Жителі Мукачівського району продовжуються залишатися заручниками політичних амбіцій міського голови Андрія Балоги (відео)

Гроші для нього та його партії головніше ніж здоров’я та життя виборців, його батька

Ініціатива Порошенка стосовно подвійного громадянства протирічить Конституції – Брензович (відео)

14 мар
Коментарів: 16
Ініціатива Порошенка стосовно подвійного громадянства протирічить Конституції – Брензович (відео)

Новий закон про мови не може погіршувати зараз існуючий
Ініціатива Порошенка стосовно подвійного громадянства протирічить Конституції – Брензович (відео)

Новий закон про мови не може погіршувати зараз існуючий

Конфлікт Виноградівської РДА та районних депутатів заблокував виділені облрадою кошти(відео)

11 мар
Коментарів: 13
Конфлікт Виноградівської РДА та районних депутатів заблокував виділені облрадою кошти(відео)

Пропонуємо вашій увазі фрагмент відео з засідання ради
Конфлікт Виноградівської РДА та районних депутатів заблокував виділені облрадою кошти(відео)

Пропонуємо вашій увазі фрагмент відео з засідання ради

Закарпатський обласний театр драми та комедії переїде в Хуст – Валерій Лунченко

10 мар
Коментарів: 11
Закарпатський обласний театр драми та комедії переїде в Хуст – Валерій Лунченко

До 70-річчя Закарпатського обласного театру драми та комедії обласна влада вирішила зробити йому подарунок
Закарпатський обласний театр драми та комедії переїде в Хуст – Валерій Лунченко

До 70-річчя Закарпатського обласного театру драми та комедії обласна влада вирішила зробити йому подарунок

Закарпатські підприємці, які знають угорську можуть безоплатно отримати 3 000 000 форинтів

24 мар
Коментарів: 4
Закарпатські підприємці, які знають угорську можуть безоплатно отримати 3 000 000 форинтів

Гроші повертати не потрібно, паралельно на бізнес можна отримати, ще фінансові кошти під мінімальні проценти
Закарпатські підприємці, які знають угорську можуть безоплатно отримати 3 000 000 форинтів

Гроші повертати не потрібно, паралельно на бізнес можна отримати, ще фінансові кошти під мінімальні проценти

Інцидент із отруєнням на Хустщині — не перше порушення дружини екс-губернатора Закарпаття

24 мар
Коментарів: 1
Інцидент із отруєнням на Хустщині — не перше порушення дружини екс-губернатора Закарпаття

Винним у отруєнні дітей у Нижньоселищанській школі на Хустщині загрожує до трьох років позбавлення волі
Інцидент із отруєнням на Хустщині — не перше порушення дружини екс-губернатора Закарпаття

Винним у отруєнні дітей у Нижньоселищанській школі на Хустщині загрожує до трьох років позбавлення волі

Коли ви нарешті перестанете знущатися над мукачівцями, панове Балоги?

20 мар
Коментарів: 6
Коли ви нарешті перестанете знущатися над мукачівцями, панове Балоги?
Щоб до стукатися до міської влади та депутатів
Коли ви нарешті перестанете знущатися над мукачівцями, панове Балоги?
Щоб до стукатися до міської влади та депутатів

На Закарпатті студенти готують Майдан

18 мар
Коментарів: 5
На Закарпатті студенти готують Майдан

Через не виплачену вже третій місяць стипендію
На Закарпатті студенти готують Майдан

Через не виплачену вже третій місяць стипендію

Закарпаття не проходило репресії 30-тих років минулого століття але ми туди повернулися

17 мар
Коментарів: 2
Закарпаття не проходило репресії 30-тих років минулого століття але ми туди повернулися

За пост з фейкової сторінки у Фейсбук проти Сергія Ратушняка, СБУ відкрила кримінальне провадження
Закарпаття не проходило репресії 30-тих років минулого століття але ми туди повернулися

За пост з фейкової сторінки у Фейсбук проти Сергія Ратушняка, СБУ відкрила кримінальне провадження

Останні Новини

Останні Коментарі

 • Разгон и задержания на День Воли 26.03.2017
  Експорт української революції ... (3)
  Разгон и задержания на День Воли-фото
  25 марта 2017 г. В Минске прошла несанкционированная акцию посвященная Дню Воли. Как сообщают правозащитники, задержано более 700 человек. Предлагаем посмотреть, как выглядел процесс задержания с высоты.

  Разгон и задержания на День Воли с квадрокоптера - YouTube
  ***- Наберите в инет ...
 • А- коэн 26.03.2017
  У Закарпатській ОДА погасла «з ... (4)
  А- коэн-фото
  Ппросто, можете непереживати за братів?! братя вони братя!!!! і без Вас розберуться між собою...кожен най про своїх братів думає, А- ми про своїх думаємо.
 • Парк эстонских дураков 26.03.2017
  В Австралії кенгуру з соломино ... (1)
  Парк эстонских дураков-фото
  26 марта 2017 г.

  На горе мусора в эстонском городке Силламяэ будет сооружен «Парк дураков» со статуями политиков, которые внесли наибольший вклад в разжигание антироссийской истерии. С такой идеей выступил бывший премьер-министр Эстонии, а ныне крупный предприниматель Тийт Вяхи. Чьи именн ...
 • Крот 26.03.2017
  У Закарпатській ОДА погасла «з ... (4)
  Крот-фото
  Що буде з браттями, страшно уявити яка буде дельош.
 • Забытый арсенал 26.03.2017
  Україна відзначає День Націона ... (1)
  Забытый арсенал-фото
  26 марта 2017 г.
  *
  Интенсивность взрывов на горящем вторые сутки крупнейшем артиллерийском арсенале Украины (Балаклея, Харьковская область) значительно снизилась. Теперь бахает примерно раз в 15-20 минут. А раньше бахало значительно чаще. Жертв среди местного населения нет, спасатели нашли ...
 • Алекс 26.03.2017
  Експорт української революції ... (3)
  Алекс-фото
  То правду кажете. :)
 • Сантехнiк 26.03.2017
  Експорт української революції ... (3)
  Сантехнiк-фото
  Бидло у стойло поклали. Не мош сидiти на двох стiльцях. Треба вам риволюцию? за нив прийде нищита, голод i холод. А потому усiм ся розсвiтить що їм державу не треба, бiльшiсть повтiкать у другi держави за кращим життям, а органiзатори риволюцию розграбують державу по намiченим планам.
 • лiсник 26.03.2017
  «Майбутнє лісу у твої руках» (1)
  лiсник-фото
  Новина яка радує, але одного ентузiaзма активних краян мало, повинна бути чiтка державна полiтика, рубаєш то i садити мусиш, за кожне зрубане дерево два посаджених.
 • Путинзассал 26.03.2017
  У Китаї водій посадив в 19-міс ... (3)
  Путинзассал-фото
  Власти реально испугались массовых протестов в городе и с самого утра начали перекрывать улицы в центре".

  Немцы однажды так испугались восстания в Варшавском гетто, что всех младенцев там подушками передавили. А Хрущев когда-то так испугался демонстрации рабочих в Новочеркасске, что ...
 • мирослав 26.03.2017
  Далекоглядні закарпатці масово ... (10)
  мирослав-фото
  державний злочинець який у лютому 2014 здав ворогові Крим.
 • ЦІМБОР 26.03.2017
  Закарпатці прийняли участь у з ... (14)
  ЦІМБОР-фото
  Ото коли з тя діду " Вуйну Цилю " зробили ?
  Ковто бов такьій шіковньій ? Най ся ни приказує ...
  Но та кудьі най звонить адмін ? У Мукачево ?
  А може такой нараз у Берегово , у коргаз , місто обьі ти заброньовали .
  Клара Балог є почеснов жительков Ужгорода .
  Кларі Б ...
 • Просто. По пацански. 26.03.2017
  Шокуючі наслідки назвичайної с ... (2)
  Просто. По пацански.-фото
  25 марта 2017 г.

  В Харькове ~10 человек вышли поддержать белорусских майданёров.

  Особенно мило выглядел в этой ТОЛПЕ флаг УПА,под которым вырезали не одну белорусскую деревню.

  p.s.А в Белоруссии :
  приз "Упаковщик месяца" Республики Беларусь присуждае ...
 • Россия без Путина существует 26.03.2017
  Скільки українців користуються ... (2)
  Россия без Путина существует-фото
  *
  Тоталитарные режимы угнетают свободных людей. Репрессии КГБ обрушиваются на нашу жизнь. ИГИЛ (орг.запрещена в РФ, — ред.), созданный и вскормленный в недрах Лубянки, взрывает мирный Лондон. Путинский спутник ночью (когда не видно) поджёг лазером склад боеприпасов под Харьковом, за 3 дня до на ...
 • ... 26.03.2017
  Україна переходить на літній ч ... (2)
  ...-фото
  ----------------------------------------------------------------------
  Украинская молодёжная националистическая организация "С14" выступила сегодня с заявлением о намерении блокировать российский бизнес в Украине, который непосредственно финансирует терроризм. По мнению активистов, вс ...
 • И всё-таки - зачем Украине 26.03.2017
  У Китаї водій посадив в 19-міс ... (3)
  И всё-таки - зачем Украине-фото
  независимость ?

  **
  Венграм и румынам на этот бал еврощедрот вообще попасть не удалось, и теперь они думают «А зачем мы вообще ввязались в этот ЕС?». Что уж говорить про Украину, которую не пустили даже посмотреть на бал через окошко или порыться в объедках.

  Я глубоко увере ...
 • Новости России - кратко 26.03.2017
  У Німеччині банк помилково пер ... (2)
  Новости России - кратко-фото
  25 марта 2017 г. Вчера Центробанк России снизил ключевую ставку — впервые с сентября 2016 года — на 25 базисных пунктов до уровня 9,75%. Регулятор по итогам заседания совета директоров отметил восстановление экономической активности в стране и замедление инфляции, что стало основными причинами позит ...
 • Львов. Цирк на ул. Б. Хмельницкого 25.03.2017
  Скільки українців користуються ... (2)
  Львов. Цирк на ул. Б. Хмельницкого-фото
  25 марта 2017 г.

  Украинская полиция так старается быть похожей на свой образец - полицию США, но при этом напоминает какую-то бездарную пародию, хотя и вызывающую смех. Наверное, потому что все действующие лица так серьезны, можно сказать комически сурьезны. Им бы клоунские носы и ботинки ...
 • «Едут-едут БТРы» 25.03.2017
  Шокуючі наслідки назвичайної с ... (2)
  «Едут-едут БТРы»-фото
  25 марта 2017 г.

  В Сети набирает популярность новое видео московской группы «Зверобой» на песню «Едут-едут БТРы», снятое в Донбассе.
  Вышедший в марте 2017 года клип уже ротировался на основных телеканалах ДНР и ЛНР: на «первом Республиканском», «ДНР24», «Новороссия-ТВ», «Оплот-ТВ», « ...

Найпопулярніші новини

 • Закарпатська угорка про паспорти мову та нинішню владу (відео)
 • Подробиці смертельної ДТП на Виноградівщині
 • Ініціатива Порошенка стосовно подвійного громадянства протирічить Конституції – Брензович (відео)
 • Правий сектор затримав начальника Чопської митниці (відео)
 • В Іспанії відкрили перший бордель з гумовими жінками
 • Червона ікра ложками. Таке буває на Закарпатті (Відео)
 • В Ужгороді тарифи на воду зростають (Відео)
 • У Києві викрили схему виведення в офшори 800 млн грн (ФОТО)
 • Закарпатські злодії дизпалива потраплять в Книгу рекордів Гіннеса?
 • Далекоглядні закарпатці масово вступають в партію майбутнього Президента України, якого лобіює США
 • В Англії виявили в ядерному бункері плантацію конопель
 • У Мексиці виявили унікальне авто.На смітнику
 • Снігова буря накрила Східне узбережжя США (ФОТО)
 • Потяг врізався в пасажирський автобус
 • На Закарпатті значно збільшилася кількість хворих на страшну недугу (Відео)
 • Москаль не створював Вільховецьку громаду він її не ліквідує – Цірик
 • Ми в соц.Мережі