Головні Новини:
Чоловік на «дев'ятці» врізався в перешкоду (ФОТО)   |    Правий сектор затримав начальника Чопської митниці (відео)   |    У трьох хворих школярів з закарпатського Нижнього Селища попередньо підтверджено дизентирію   |    Блискавка не оминула будинок в Іршаві (Фото)   |    У Перечині заживо згорів чоловік   |    Управління ДСНС України у Закарпатській області інформує   |    Поліція розслідує факт отруєння школярів на Хустщині   |    У Нижньому Селищі в школі масове отруєння учнів, госпіталізовано 13 осіб   |   

Закарпатські підприємці стоять в чергах щоб закрити свою справу (фото)

27-12-2016, 13:08; Переглядів: 4586; Коментарів: 18
Закарпатські підприємці стоять в чергах щоб закрити свою справу (фото)

Економічна та податкова політика нової влади привела до того, що закарпатські підприємці стоять в чергах, щоб закрити свою справу.

«В цій державі нас не треба, заробив не заробив,а платити податки все рівно треба в якій,ще державі у світі таке є? Народ збіднів до того,що крім товарів першої необхідності ніхто нічого собі дозволити не може,як тоді вести бізнес? Я ліпше поїду на заробітки за кордон де відроблю вісім годин і ні про, що думати не буду, а краще як багато хто їдуть на ПМЖ і в цю закінчену державу не повертаються» - заявив нашому виданню один із підприємців.

Ситуація з новими податками дійсно катастрофічна уряд ратуючи за децентралізацію ввів нові місцеві податки, а підвищення мінімально заробітної плати суттєво вдарить в першу чергу по малим підприємцям. Система - спочатку сплати, а далі заробляй, повністю знищить малий та середній бізнес в державі.

Невже ніхто з державних мужів цього не розумує?

Новини Закарпаттяскачать dle 10.5фильмы бесплатно

Опубліковано в категорії: Закарпаття / Голос Народа


написав: читач
А хіба жидівська, нині правляча хунта в державі, може зрозуміти пересічних громадян України? Починаючи від петра вальцмана і закінчуючи Прем'єром гройсманом, (яких навіть не хочеться писати з великих букв, бо вони цього не заслужили) падлюки лише знущаються над власним народом. Їм похир, як народ живе, бо вони за його рахунок набили кишені та живуть, як у Бога за пазухою. Сволоти були б раді, як би народ чим скоріше вмер. тоді б і Україна отримала нову назву - жидоманія. Нині правлячу жидоту-гидоту треба гнати чим скоріше, тим краще для України.

написав: читач
Ну и когда это мелкие предприниматели и простой народ жили хорошо???

написав: дмитро
но пак айно бержа труда роботу показала -безработним пп одкрила ,а дали готь трава ни рошти,а податкова ни закриват :))))))))))ги-гиай сугубо українцький закун:))))))))))))))ги-ги

написав: такий бограч нам не треба
Ось iнвестор тобто пересiчнi громадяни указуть червону картку органiзатору нововведень голосуючи ногами або втiкаючи вiд оббиральної системи, де ви платите i платите не отримуючи взамiн нiчого крiм пустих обiцянок. Майдан як виявилось це не тiльки пустi обiцянки а ще i кров наших громадян. Чим скорiше цей корiнь зла люди викорчують, тим краще для них самих. Система повинна задовiльнити як громадянина так i державу, при цiй владi це неможливо.

написав: кларіка
я уборщиця у підприемця шість років була до сьогоді а до піенсііще девять років

написав: Кларіці
Відкривай свій бізнес, докі будеш швабров махати?

Переймаються чи можна буде комфортно прожити на 3200 гривень, а то ,чи мож іх буде заробити не переймаються!

написав: Катерина
Народ заслуговує на своїх вождів!!! Що собі обрали, те і мають. Який вибір народ зробив, так зараз і живе. Казочки про європейське майбутнє і безвізовий режим розсипались об референдум у Голландії. А скільки драконівських для народу рішень та законів понаприймали під цей шумок!!! Чого варті одні тільки тарифи? Ці державні мужі не з космосу впали. Їх до влади привів народ і ці ж таки підприємці, які зараз поспіхом закриваються. Якщо не помиляюсь, Петро Олексійович отримав на виборах президента понад 50%, та і на парламентських виборах народ не обділив фракцію ББП та Народного фронту . Кожен має зрозуміти одне......за прийняті рішення в момент голосування потрібно нести відповідальність.......в противному випадну доведеться пожинати плоди.

написав: Byby
A chomy. Z. Nuzy. Jakus* dodatok. Iformazcijnuy. I. Vse. Po. Russki. ........jake. Zce. Majie. Vidnoshennja. Do. Novun. Zakarpattka .......nebzhe. V. Redakzcijii. Sudjat* taki. Bolvanu. ???......tilku. Kliknush. I. Bzhe. #. Redtram # ......i. Pishla. Moskva.......i. Jii. Propoganda ........chu. Medvedchyk. Tak. Nakazav. ........

Chogo. Skudajiete. Miy. Koment

написав: ....у
В Украине частные предприниматели массово подают документы на закрытие бизнеса после внесения изменений в законодательство, регулирующих их деятельность. С 27 декабря 2016 года количество ФЛП сократилось на 10850.

Об этом сообщает UBR со ссылкой на данные мониторинга регистрационных данных украинских компаний OpenDataBot.

По словам основателя OpenDataBot Алексея Иванкина, окончательная картина сформируется не ранее, чем через несколько месяцев. Однако, к настоящему времени большая часть ФЛП была закрыта на территории Киевской области — более 1,4 тысяч. Далее по количеству ликвидированных ФЛП лидирует Харьков — 1368, Днепр — 980.
27 декабря президент Петр Порошенко подписал изменения в законодательство о работе физических лиц-предпринимателей. По новым правилам, с 1 января отдельные категории ФЛП, в частности второй и третьей групп, даже при отсутствии фактической деятельности должны платить 704 гривны в качестве страхового взноса.

написав: дмитро
усьо фінілякумидія настара шлинавці-шпекуланти:)))))))))ги-ги

написав: Дмитру
Митре якщо за два тижнi закрилися 11тис. помножимо на 704 то за рiк набiжить цiла мiлiарда, айбо ще многi не iнформованi то значить що ще закривуться два раз тулько, то ще двi мiлiарди. Уйде дiра аж 3 мiлiарди по соцiальним внескам, айбо люди встануть на бiржу де їм будуть платити и йсi соцiальнi внески и пособiя давати, як безработним, также ще раз утi 3 мiлiарди множ 2. В цiлому ися новинка обернеся из доходiв держави у додатковi расходи аж на 9 мiлiарду. Дуже правильно написавись ош, усьо фінілякумидія, я би добавив Героям Слава.

написав: Славик
Сраные предприниматели! Дохода нет, налог платить нечем, тоже мне предприниматель! Он мать-одиночка, а не предпр...ль. И не трындит тилько.

написав: дмитро
усьо правильно тко ни валовшен за гюд із пп стати юридичнов особов і сплачувати законно подать-закрити нахер,нехер лем настара кічитися што я відітелі педприємець:))))))))))))ги-ги

написав: Дмитрові
Рожденство Твоє , Христе Боже наш, восияние мирови світ разума.
Небо , звізди , служащиє звізди и учахуйся,Тебі, кланятися сонцу правди. І Тебе видіти со висоти востока , Господи, хвала Тебі!

написав: хуст
христос раждаеся -християне добри вы русины чисни

написав: Хустови
Славите Его! Весела свиту новина , Бог ся мае на родити, шо без кинця буде жити.

написав: полный цугундер не за горами
За последние недели в Украине «закрылось» 128 тысяч ФЛП.

Об этом свидетельствуют данные сервиса мониторинга регистрационных данных украинских компаний OpenDataBot, пишут Украинские новости.
Как отмечается, с конца декабря постоянно снижается количество зарегистрированных частных предпринимателей.
Также больше закрываются предприниматели розничной (43275) и оптовой (8931) торговли, складских (10798) и транспортных услуг (7040).
В соответствии с нововведениями с 1 января отдельные категории физических лиц-предпринимателей в Украине обязали платить сотни гривен, даже если они временно не имеют прибыли.
МайДауны такого нет не только не в одной стране Европы, но и в большенстве дружественным вам странах Африки.
Заработал - плати, а не заработал, так спасибо что ничего не просишь, вот формула счастья. Жадность МайДаунов не знает границ, шариковы не успокоятся пока не грохнут полностю державу.

написав: як розходяться грошi платникiв податкiв
Администрация Порошенко наняла американских лоббистов для продвижения интересов Украины.
До конца 2017 года компания BGR Group бывшего губернатора штата Миссисипи Хейли Барбура будет ежемесячно получать 50 тыс. долл. за продвижение интересов Украины. Об этом сообщает Deutsche Welle со ссылкой на документы, выложенные на сайте отдела регистрации иностранных агентов Минюста США.
В США все физически лица и фирмы, выполняющие заказы иностранных правительств, обязаны сообщать о таких действиях, публиковать данные о клиентах и контрактах. BGR Group подала соответствующую информацию 1 января 2017 года. Клиентом компании названа Администрация президента Украины и Нацсовет реформ в лице замглавы АПУ Дмитрия Шимкива.
Цель сотрудничества с компанией – укрепление американо-украинских связей и привлечение в Украину инвестиций со стороны американских частных предпринимателей. В конце декабря BGR Group договорилась с Украиной о «разработке и имплементации» стратегии в сфере развития бизнеса и правительственных связей, в частности об «организации встреч» с американскими должностными лицами.

Добавление комментария

Валерій Лунченко : Від розмов до конкретних справ! (відео)

23 мар
Валерій Лунченко : Від розмов до конкретних справ! (відео)

Тепер, іноземці, заїжджаючи на територію України не будуть дивуватись поганому стану доріг
Валерій Лунченко : Від розмов до конкретних справ! (відео)

Тепер, іноземці, заїжджаючи на територію України не будуть дивуватись поганому стану доріг

У багатьох європейських державах подвійне громадянство не протизаконне – Михайло Ланьо

20 мар
Коментарів: 8
У багатьох європейських державах подвійне громадянство не протизаконне – Михайло Ланьо

Державні чиновники не мають права мати подвійне громадянство
У багатьох європейських державах подвійне громадянство не протизаконне – Михайло Ланьо

Державні чиновники не мають права мати подвійне громадянство

Жителі Мукачівського району продовжуються залишатися заручниками політичних амбіцій міського голови Андрія Балоги (відео)

17 мар
Коментарів: 6
Жителі Мукачівського району продовжуються залишатися заручниками політичних амбіцій міського голови Андрія Балоги (відео)

Гроші для нього та його партії головніше ніж здоров’я та життя виборців, його батька
Жителі Мукачівського району продовжуються залишатися заручниками політичних амбіцій міського голови Андрія Балоги (відео)

Гроші для нього та його партії головніше ніж здоров’я та життя виборців, його батька

Ініціатива Порошенка стосовно подвійного громадянства протирічить Конституції – Брензович (відео)

14 мар
Коментарів: 16
Ініціатива Порошенка стосовно подвійного громадянства протирічить Конституції – Брензович (відео)

Новий закон про мови не може погіршувати зараз існуючий
Ініціатива Порошенка стосовно подвійного громадянства протирічить Конституції – Брензович (відео)

Новий закон про мови не може погіршувати зараз існуючий

Конфлікт Виноградівської РДА та районних депутатів заблокував виділені облрадою кошти(відео)

11 мар
Коментарів: 13
Конфлікт Виноградівської РДА та районних депутатів заблокував виділені облрадою кошти(відео)

Пропонуємо вашій увазі фрагмент відео з засідання ради
Конфлікт Виноградівської РДА та районних депутатів заблокував виділені облрадою кошти(відео)

Пропонуємо вашій увазі фрагмент відео з засідання ради

Закарпатський обласний театр драми та комедії переїде в Хуст – Валерій Лунченко

10 мар
Коментарів: 11
Закарпатський обласний театр драми та комедії переїде в Хуст – Валерій Лунченко

До 70-річчя Закарпатського обласного театру драми та комедії обласна влада вирішила зробити йому подарунок
Закарпатський обласний театр драми та комедії переїде в Хуст – Валерій Лунченко

До 70-річчя Закарпатського обласного театру драми та комедії обласна влада вирішила зробити йому подарунок

Закарпатські підприємці, які знають угорську можуть безоплатно отримати 3 000 000 форинтів

24 мар
Коментарів: 4
Закарпатські підприємці, які знають угорську можуть безоплатно отримати 3 000 000 форинтів

Гроші повертати не потрібно, паралельно на бізнес можна отримати, ще фінансові кошти під мінімальні проценти
Закарпатські підприємці, які знають угорську можуть безоплатно отримати 3 000 000 форинтів

Гроші повертати не потрібно, паралельно на бізнес можна отримати, ще фінансові кошти під мінімальні проценти

Інцидент із отруєнням на Хустщині — не перше порушення дружини екс-губернатора Закарпаття

24 мар
Коментарів: 1
Інцидент із отруєнням на Хустщині — не перше порушення дружини екс-губернатора Закарпаття

Винним у отруєнні дітей у Нижньоселищанській школі на Хустщині загрожує до трьох років позбавлення волі
Інцидент із отруєнням на Хустщині — не перше порушення дружини екс-губернатора Закарпаття

Винним у отруєнні дітей у Нижньоселищанській школі на Хустщині загрожує до трьох років позбавлення волі

Коли ви нарешті перестанете знущатися над мукачівцями, панове Балоги?

20 мар
Коментарів: 6
Коли ви нарешті перестанете знущатися над мукачівцями, панове Балоги?
Щоб до стукатися до міської влади та депутатів
Коли ви нарешті перестанете знущатися над мукачівцями, панове Балоги?
Щоб до стукатися до міської влади та депутатів

На Закарпатті студенти готують Майдан

18 мар
Коментарів: 5
На Закарпатті студенти готують Майдан

Через не виплачену вже третій місяць стипендію
На Закарпатті студенти готують Майдан

Через не виплачену вже третій місяць стипендію

Закарпаття не проходило репресії 30-тих років минулого століття але ми туди повернулися

17 мар
Коментарів: 2
Закарпаття не проходило репресії 30-тих років минулого століття але ми туди повернулися

За пост з фейкової сторінки у Фейсбук проти Сергія Ратушняка, СБУ відкрила кримінальне провадження
Закарпаття не проходило репресії 30-тих років минулого століття але ми туди повернулися

За пост з фейкової сторінки у Фейсбук проти Сергія Ратушняка, СБУ відкрила кримінальне провадження

Останні Новини

Останні Коментарі

 • Оххаха,вы сделали мне сегодня вечер 26.03.2017
  Піротехніки завершили розмінув ... (1)
  Оххаха,вы сделали мне сегодня вечер-фото
  Пиротехника — отрасль техники, связанная с технологиями приготовления горючих составов и сжигания их для получения определённого сигнала или эффекта.

  ПИРОТЕХНИК - Специалист по пиротехнике.

  Бугагага..., шо опять взрывать будут? -:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))

 • фiгля 26.03.2017
  Закарпатці прийняли участь у з ... (23)
  фiгля-фото
  не, цiмбор не негр! увiн из жопи негра укукує, а страшно боїться аби ся тот не забив, та не обсрав, бо товди увiн не при дiлах буде.
 • ЦІМБОР 26.03.2017
  Закарпатці прийняли участь у з ... (23)
  ЦІМБОР-фото
  Што , маскальнику , назад мuй нік хоснуєш ?
  Думаш ош поможети ? Нидумаву !
  Я ни брешу ,и ни маву таку привьічку !
  Дораз ни маву часу , но пак буду писати лем фактами . Ото што я вам розказуву історію Львувщиньі ,ото вьімушена міра .
  Так иппен ги украйінці вьімушені розказовати< ...
 • ....у 26.03.2017
  Закарпатці прийняли участь у з ... (23)
  ....у-фото
  Зажги эту скучную ночь A.Шарий.

  https://youtu.be/ato92xV2Hxc
 • 321 26.03.2017
  Закарпатці прийняли участь у з ... (23)
  321-фото
  цимбору-ты не негр а просто забрехавшыйся уже по сами вуха заперевальный и пишущый нибы за свуй край а на самому дили перекручуючый на свуй лад факты насаждаючый свою думку типа оден читаючый интернет брехливый и мы читаеме но робиме свои высновкы на основи истории н ...
 • ЦІМБОР 26.03.2017
  Закарпатці прийняли участь у з ... (23)
  ЦІМБОР-фото
  Люди добрі, я ЦІМБОР, справжній негр і мені треба жити в Африці. Як я потрапив на Україну, одне недорозуміння і тому не звертайте на мене увагу.
 • Русин 26.03.2017
  Закарпатці прийняли участь у з ... (23)
  Русин-фото
  Цимбор повнистю правий, се поза всяким сумнивом!
 • стас 26.03.2017
  Правий сектор затримав начальн ... (4)
  стас-фото
  Був Харченко начальником, а тепер Правосекторченко.
  А схеми як називались " програма", так і тепер називаються.
 • Разбился ертолёт ВСУ под Краматорском 26.03.2017
  Чоловік на «дев'ятці» врізавс ... (1)
  Разбился ертолёт ВСУ под Краматорском-фото
  26 марта 2017 г.

  5 силовиков ВСУ погибли в результате падения военного вертолета Ми-2 в районе населенного пункта Малиновка недалеко от Краматорска (Донецкая область), сообщил спикер Минобороны Александр Мотузяник в воскресенье вечером.

  "Это трое членов экипажа и два пас ...
 • ....у 26.03.2017
  Закарпатці прийняли участь у з ... (23)
  ....у-фото
  Президент США Дональд Трамп вручил канцлеру Германии Ангеле Меркель счет на более чем 300 млрд долларов. По мнению Трампа, эти деньги Германия «задолжала» НАТО за защиту, сообщает Sunday Times со ссылкой на немецкие правительственные источники. Счет был передан из рук в руки во время недавней встреч ...
 • gsgtw 26.03.2017
  Москаль серед лідерів голів ... (2)
  gsgtw-фото
  В пана Москаля всі справи Кунь в його користь? А як він то може озвучити!!??
 • ЦІМБОР 26.03.2017
  Закарпатці прийняли участь у з ... (23)
  ЦІМБОР-фото
  Ага! Зимля ся руськов кликала в тому а вадь мало иншому варіанті Русь ,Русія !
  Маскалі як захопили стали назьівати малароссия .Исе вшитко йдеся про нинішню Україну .Так што ни удумуй и ни удумуйте фурт
  дурниці .А залізьте в інтернет , та поникайте на старі європейські картьі .А пак пишіть. ...
 • Алекс 26.03.2017
  Експорт української революції ... (5)
  Алекс-фото
  Доки в Білорусі керує Батька, доти там буде стабільність і розвиток, а майдануті сидитимуть в тюрмі. Тупий Янек цього не зрозумів, ось і маємо...
 • ЦІМБОРУ 26.03.2017
  Закарпатці прийняли участь у з ... (23)
  ЦІМБОРУ-фото
  Маєте правду, Цімборе, што Клара Балог жиє в Ужгороді, и што она - Народна артістка Украины. Айбо ище в 90-ых роках ся честована челядина по телевізії оглашала, што она – русинка, греко-католичка. Не украинка, а русинка. В ООН знавут, што подкарпатскі русины не сут етничными украинцями, а окремішн ...
 • Панама-1989 26.03.2017
  Снігова буря накрила Східне у ... (4)
  Панама-1989-фото
  : забытая правда о вторжении США .Только факты и никаких эмоций.

  ***

  ПОСЛЕДСТВИЯ ВТОРЖЕНИЯ.

  Мануэль Норьега несколько дней находился в посольстве Ватикана, которое окружили солдаты США. Чтобы заставить Норьегу покинуть посольство, американцы установили по периметру п ...
 • Джихад Гитлера. 26.03.2017
  Москаль не створював Вільховец ... (2)
  Джихад Гитлера.-фото
  Как фюрер использовал мусульман против Англии, США и СССР.

  26 марта 2017 г.
  *
  Нападения ИГИЛ (орг. запрещена в РФ, — ред.) на французские синагоги, теракт в Лондоне, неослабевающий культ Гитлера в странах Востока, а также совпавший по времени взлёт европейского неонацизма и исла ...
 • Кунь 26.03.2017
  Москаль серед лідерів голів ... (2)
  Кунь-фото
  ...опа!!!!!!!!!!!!!!!!!хоть одну справу добру можна озвучити!!???
 • Забытый арсенал 26.03.2017
  Україна відзначає День Націона ... (1)
  Забытый арсенал-фото
  26 марта 2017 г.
  *
  Интенсивность взрывов на горящем вторые сутки крупнейшем артиллерийском арсенале Украины (Балаклея, Харьковская область) значительно снизилась. Теперь бахает примерно раз в 15-20 минут. А раньше бахало значительно чаще. Жертв среди местного населения нет, спасатели нашли ...

Найпопулярніші новини

 • Закарпатська угорка про паспорти мову та нинішню владу (відео)
 • Подробиці смертельної ДТП на Виноградівщині
 • Ініціатива Порошенка стосовно подвійного громадянства протирічить Конституції – Брензович (відео)
 • Правий сектор затримав начальника Чопської митниці (відео)
 • В Іспанії відкрили перший бордель з гумовими жінками
 • Червона ікра ложками. Таке буває на Закарпатті (Відео)
 • В Ужгороді тарифи на воду зростають (Відео)
 • У Києві викрили схему виведення в офшори 800 млн грн (ФОТО)
 • Закарпатські злодії дизпалива потраплять в Книгу рекордів Гіннеса?
 • Далекоглядні закарпатці масово вступають в партію майбутнього Президента України, якого лобіює США
 • В Англії виявили в ядерному бункері плантацію конопель
 • У Мексиці виявили унікальне авто.На смітнику
 • Снігова буря накрила Східне узбережжя США (ФОТО)
 • Потяг врізався в пасажирський автобус
 • Москаль не створював Вільховецьку громаду він її не ліквідує – Цірик
 • На Закарпатті значно збільшилася кількість хворих на страшну недугу (Відео)
 • Ми в соц.Мережі