Закарпатські підприємці стоять в чергах щоб закрити свою справу (фото)

грудня 27 / 2016
Закарпатські підприємці стоять в чергах щоб закрити свою справу (фото)

Економічна та податкова політика нової влади привела до того, що закарпатські підприємці стоять в чергах, щоб закрити свою справу.

«В цій державі нас не треба, заробив не заробив,а платити податки все рівно треба в якій,ще державі у світі таке є? Народ збіднів до того,що крім товарів першої необхідності ніхто нічого собі дозволити не може,як тоді вести бізнес? Я ліпше поїду на заробітки за кордон де відроблю вісім годин і ні про, що думати не буду, а краще як багато хто їдуть на ПМЖ і в цю закінчену державу не повертаються» - заявив нашому виданню один із підприємців.

Ситуація з новими податками дійсно катастрофічна уряд ратуючи за децентралізацію ввів нові місцеві податки, а підвищення мінімально заробітної плати суттєво вдарить в першу чергу по малим підприємцям. Система - спочатку сплати, а далі заробляй, повністю знищить малий та середній бізнес в державі.

Невже ніхто з державних мужів цього не розумує?

Новини Закарпаття
Категорія : Голос Народа
читач
27 грудня 2016 13:36

А хіба жидівська, нині правляча хунта в державі, може зрозуміти пересічних громадян України? Починаючи від петра вальцмана і закінчуючи Прем'єром гройсманом, (яких навіть не хочеться писати з великих букв, бо вони цього не заслужили) падлюки лише знущаються над власним народом. Їм похир, як народ живе, бо вони за його рахунок набили кишені та живуть, як у Бога за пазухою. Сволоти були б раді, як би народ чим скоріше вмер. тоді б і Україна отримала нову назву - жидоманія. Нині правлячу жидоту-гидоту треба гнати чим скоріше, тим краще для України.


читач
27 грудня 2016 13:39

Ну и когда это мелкие предприниматели и простой народ жили хорошо???


дмитро
27 грудня 2016 17:38

но пак айно бержа труда роботу показала -безработним пп одкрила ,а дали готь трава ни рошти,а податкова ни закриват :))))))))))ги-гиай сугубо українцький закун:))))))))))))))ги-ги


такий бограч нам не треба
27 грудня 2016 22:46

Ось iнвестор тобто пересiчнi громадяни указуть червону картку органiзатору нововведень голосуючи ногами або втiкаючи вiд оббиральної системи, де ви платите i платите не отримуючи взамiн нiчого крiм пустих обiцянок. Майдан як виявилось це не тiльки пустi обiцянки а ще i кров наших громадян. Чим скорiше цей корiнь зла люди викорчують, тим краще для них самих. Система повинна задовiльнити як громадянина так i державу, при цiй владi це неможливо.


кларіка
29 грудня 2016 17:07

я уборщиця у підприемця шість років була до сьогоді а до піенсііще девять років


Кларіці
29 грудня 2016 18:56

Відкривай свій бізнес, докі будеш швабров махати?

Переймаються чи можна буде комфортно прожити на 3200 гривень, а то ,чи мож іх буде заробити не переймаються!


Катерина
29 грудня 2016 22:27

Народ заслуговує на своїх вождів!!! Що собі обрали, те і мають. Який вибір народ зробив, так зараз і живе. Казочки про європейське майбутнє і безвізовий режим розсипались об референдум у Голландії. А скільки драконівських для народу рішень та законів понаприймали під цей шумок!!! Чого варті одні тільки тарифи? Ці державні мужі не з космосу впали. Їх до влади привів народ і ці ж таки підприємці, які зараз поспіхом закриваються. Якщо не помиляюсь, Петро Олексійович отримав на виборах президента понад 50%, та і на парламентських виборах народ не обділив фракцію ББП та Народного фронту . Кожен має зрозуміти одне......за прийняті рішення в момент голосування потрібно нести відповідальність.......в противному випадну доведеться пожинати плоди.


Byby
30 грудня 2016 06:55

A chomy. Z. Nuzy. Jakus* dodatok. Iformazcijnuy. I. Vse. Po. Russki. ........jake. Zce. Majie. Vidnoshennja. Do. Novun. Zakarpattka .......nebzhe. V. Redakzcijii. Sudjat* taki. Bolvanu. ???......tilku. Kliknush. I. Bzhe. #. Redtram # ......i. Pishla. Moskva.......i. Jii. Propoganda ........chu. Medvedchyk. Tak. Nakazav. ........

Chogo. Skudajiete. Miy. Koment


....у
5 січня 2017 22:06

В Украине частные предприниматели массово подают документы на закрытие бизнеса после внесения изменений в законодательство, регулирующих их деятельность. С 27 декабря 2016 года количество ФЛП сократилось на 10850.

Об этом сообщает UBR со ссылкой на данные мониторинга регистрационных данных украинских компаний OpenDataBot.

По словам основателя OpenDataBot Алексея Иванкина, окончательная картина сформируется не ранее, чем через несколько месяцев. Однако, к настоящему времени большая часть ФЛП была закрыта на территории Киевской области — более 1,4 тысяч. Далее по количеству ликвидированных ФЛП лидирует Харьков — 1368, Днепр — 980.
27 декабря президент Петр Порошенко подписал изменения в законодательство о работе физических лиц-предпринимателей. По новым правилам, с 1 января отдельные категории ФЛП, в частности второй и третьей групп, даже при отсутствии фактической деятельности должны платить 704 гривны в качестве страхового взноса.


дмитро
5 січня 2017 22:08

усьо фінілякумидія настара шлинавці-шпекуланти:)))))))))ги-ги


Дмитру
6 січня 2017 01:22

Митре якщо за два тижнi закрилися 11тис. помножимо на 704 то за рiк набiжить цiла мiлiарда, айбо ще многi не iнформованi то значить що ще закривуться два раз тулько, то ще двi мiлiарди. Уйде дiра аж 3 мiлiарди по соцiальним внескам, айбо люди встануть на бiржу де їм будуть платити и йсi соцiальнi внески и пособiя давати, як безработним, также ще раз утi 3 мiлiарди множ 2. В цiлому ися новинка обернеся из доходiв держави у додатковi расходи аж на 9 мiлiарду. Дуже правильно написавись ош, усьо фінілякумидія, я би добавив Героям Слава.


Славик
6 січня 2017 05:40

Сраные предприниматели! Дохода нет, налог платить нечем, тоже мне предприниматель! Он мать-одиночка, а не предпр...ль. И не трындит тилько.


дмитро
6 січня 2017 12:22

усьо правильно тко ни валовшен за гюд із пп стати юридичнов особов і сплачувати законно подать-закрити нахер,нехер лем настара кічитися што я відітелі педприємець:))))))))))))ги-ги


Дмитрові
6 січня 2017 19:48

Рожденство Твоє , Христе Боже наш, восияние мирови світ разума.
Небо , звізди , служащиє звізди и учахуйся,Тебі, кланятися сонцу правди. І Тебе видіти со висоти востока , Господи, хвала Тебі!


хуст
6 січня 2017 20:38

христос раждаеся -християне добри вы русины чисни


Хустови
6 січня 2017 21:46

Славите Его! Весела свиту новина , Бог ся мае на родити, шо без кинця буде жити.


полный цугундер не за горами
6 січня 2017 22:36

За последние недели в Украине «закрылось» 128 тысяч ФЛП.

Об этом свидетельствуют данные сервиса мониторинга регистрационных данных украинских компаний OpenDataBot, пишут Украинские новости.
Как отмечается, с конца декабря постоянно снижается количество зарегистрированных частных предпринимателей.
Также больше закрываются предприниматели розничной (43275) и оптовой (8931) торговли, складских (10798) и транспортных услуг (7040).
В соответствии с нововведениями с 1 января отдельные категории физических лиц-предпринимателей в Украине обязали платить сотни гривен, даже если они временно не имеют прибыли.
МайДауны такого нет не только не в одной стране Европы, но и в большенстве дружественным вам странах Африки.
Заработал - плати, а не заработал, так спасибо что ничего не просишь, вот формула счастья. Жадность МайДаунов не знает границ, шариковы не успокоятся пока не грохнут полностю державу.


як розходяться грошi платникiв податкiв
7 січня 2017 23:14

Администрация Порошенко наняла американских лоббистов для продвижения интересов Украины.
До конца 2017 года компания BGR Group бывшего губернатора штата Миссисипи Хейли Барбура будет ежемесячно получать 50 тыс. долл. за продвижение интересов Украины. Об этом сообщает Deutsche Welle со ссылкой на документы, выложенные на сайте отдела регистрации иностранных агентов Минюста США.
В США все физически лица и фирмы, выполняющие заказы иностранных правительств, обязаны сообщать о таких действиях, публиковать данные о клиентах и контрактах. BGR Group подала соответствующую информацию 1 января 2017 года. Клиентом компании названа Администрация президента Украины и Нацсовет реформ в лице замглавы АПУ Дмитрия Шимкива.
Цель сотрудничества с компанией – укрепление американо-украинских связей и привлечение в Украину инвестиций со стороны американских частных предпринимателей. В конце декабря BGR Group договорилась с Украиной о «разработке и имплементации» стратегии в сфере развития бизнеса и правительственных связей, в частности об «организации встреч» с американскими должностными лицами.


Залишити Коментар