Головні Новини:
Чоловік, якого побив колядник на Іршавщині помер в лікарні   |    На Закарпатті під час руху загорілося авто   |    Жителька Іршави від отруєння газом потрапила до реанімації   |    Протягом 13-16 січня на Закарпатті сталося 14 пожеж   |    Шість лавин за останні дні зійшли на Закарпатті   |    Рятувальники знайшли зниклого лижника на Драгобраті   |    Увага! на Закарпатті в горах лавинна небезпека   |    На Рахівщині частина села Богдан третій день без електроенергії   |   

Закарпатські підприємці стоять в чергах щоб закрити свою справу (фото)

27-12-2016, 13:08; Переглядів: 3663; Коментарів: 18
Закарпатські підприємці стоять в чергах щоб закрити свою справу (фото)

Економічна та податкова політика нової влади привела до того, що закарпатські підприємці стоять в чергах, щоб закрити свою справу.

«В цій державі нас не треба, заробив не заробив,а платити податки все рівно треба в якій,ще державі у світі таке є? Народ збіднів до того,що крім товарів першої необхідності ніхто нічого собі дозволити не може,як тоді вести бізнес? Я ліпше поїду на заробітки за кордон де відроблю вісім годин і ні про, що думати не буду, а краще як багато хто їдуть на ПМЖ і в цю закінчену державу не повертаються» - заявив нашому виданню один із підприємців.

Ситуація з новими податками дійсно катастрофічна уряд ратуючи за децентралізацію ввів нові місцеві податки, а підвищення мінімально заробітної плати суттєво вдарить в першу чергу по малим підприємцям. Система - спочатку сплати, а далі заробляй, повністю знищить малий та середній бізнес в державі.

Невже ніхто з державних мужів цього не розумує?

Новини Закарпаттяскачать dle 10.5фильмы бесплатно

Опубліковано в категорії: Закарпаття / Голос Народа


написав: читач
А хіба жидівська, нині правляча хунта в державі, може зрозуміти пересічних громадян України? Починаючи від петра вальцмана і закінчуючи Прем'єром гройсманом, (яких навіть не хочеться писати з великих букв, бо вони цього не заслужили) падлюки лише знущаються над власним народом. Їм похир, як народ живе, бо вони за його рахунок набили кишені та живуть, як у Бога за пазухою. Сволоти були б раді, як би народ чим скоріше вмер. тоді б і Україна отримала нову назву - жидоманія. Нині правлячу жидоту-гидоту треба гнати чим скоріше, тим краще для України.

написав: читач
Ну и когда это мелкие предприниматели и простой народ жили хорошо???

написав: дмитро
но пак айно бержа труда роботу показала -безработним пп одкрила ,а дали готь трава ни рошти,а податкова ни закриват :))))))))))ги-гиай сугубо українцький закун:))))))))))))))ги-ги

написав: такий бограч нам не треба
Ось iнвестор тобто пересiчнi громадяни указуть червону картку органiзатору нововведень голосуючи ногами або втiкаючи вiд оббиральної системи, де ви платите i платите не отримуючи взамiн нiчого крiм пустих обiцянок. Майдан як виявилось це не тiльки пустi обiцянки а ще i кров наших громадян. Чим скорiше цей корiнь зла люди викорчують, тим краще для них самих. Система повинна задовiльнити як громадянина так i державу, при цiй владi це неможливо.

написав: кларіка
я уборщиця у підприемця шість років була до сьогоді а до піенсііще девять років

написав: Кларіці
Відкривай свій бізнес, докі будеш швабров махати?

Переймаються чи можна буде комфортно прожити на 3200 гривень, а то ,чи мож іх буде заробити не переймаються!

написав: Катерина
Народ заслуговує на своїх вождів!!! Що собі обрали, те і мають. Який вибір народ зробив, так зараз і живе. Казочки про європейське майбутнє і безвізовий режим розсипались об референдум у Голландії. А скільки драконівських для народу рішень та законів понаприймали під цей шумок!!! Чого варті одні тільки тарифи? Ці державні мужі не з космосу впали. Їх до влади привів народ і ці ж таки підприємці, які зараз поспіхом закриваються. Якщо не помиляюсь, Петро Олексійович отримав на виборах президента понад 50%, та і на парламентських виборах народ не обділив фракцію ББП та Народного фронту . Кожен має зрозуміти одне......за прийняті рішення в момент голосування потрібно нести відповідальність.......в противному випадну доведеться пожинати плоди.

написав: Byby
A chomy. Z. Nuzy. Jakus* dodatok. Iformazcijnuy. I. Vse. Po. Russki. ........jake. Zce. Majie. Vidnoshennja. Do. Novun. Zakarpattka .......nebzhe. V. Redakzcijii. Sudjat* taki. Bolvanu. ???......tilku. Kliknush. I. Bzhe. #. Redtram # ......i. Pishla. Moskva.......i. Jii. Propoganda ........chu. Medvedchyk. Tak. Nakazav. ........

Chogo. Skudajiete. Miy. Koment

написав: ....у
В Украине частные предприниматели массово подают документы на закрытие бизнеса после внесения изменений в законодательство, регулирующих их деятельность. С 27 декабря 2016 года количество ФЛП сократилось на 10850.

Об этом сообщает UBR со ссылкой на данные мониторинга регистрационных данных украинских компаний OpenDataBot.

По словам основателя OpenDataBot Алексея Иванкина, окончательная картина сформируется не ранее, чем через несколько месяцев. Однако, к настоящему времени большая часть ФЛП была закрыта на территории Киевской области — более 1,4 тысяч. Далее по количеству ликвидированных ФЛП лидирует Харьков — 1368, Днепр — 980.
27 декабря президент Петр Порошенко подписал изменения в законодательство о работе физических лиц-предпринимателей. По новым правилам, с 1 января отдельные категории ФЛП, в частности второй и третьей групп, даже при отсутствии фактической деятельности должны платить 704 гривны в качестве страхового взноса.

написав: дмитро
усьо фінілякумидія настара шлинавці-шпекуланти:)))))))))ги-ги

написав: Дмитру
Митре якщо за два тижнi закрилися 11тис. помножимо на 704 то за рiк набiжить цiла мiлiарда, айбо ще многi не iнформованi то значить що ще закривуться два раз тулько, то ще двi мiлiарди. Уйде дiра аж 3 мiлiарди по соцiальним внескам, айбо люди встануть на бiржу де їм будуть платити и йсi соцiальнi внески и пособiя давати, як безработним, также ще раз утi 3 мiлiарди множ 2. В цiлому ися новинка обернеся из доходiв держави у додатковi расходи аж на 9 мiлiарду. Дуже правильно написавись ош, усьо фінілякумидія, я би добавив Героям Слава.

написав: Славик
Сраные предприниматели! Дохода нет, налог платить нечем, тоже мне предприниматель! Он мать-одиночка, а не предпр...ль. И не трындит тилько.

написав: дмитро
усьо правильно тко ни валовшен за гюд із пп стати юридичнов особов і сплачувати законно подать-закрити нахер,нехер лем настара кічитися што я відітелі педприємець:))))))))))))ги-ги

написав: Дмитрові
Рожденство Твоє , Христе Боже наш, восияние мирови світ разума.
Небо , звізди , служащиє звізди и учахуйся,Тебі, кланятися сонцу правди. І Тебе видіти со висоти востока , Господи, хвала Тебі!

написав: хуст
христос раждаеся -християне добри вы русины чисни

написав: Хустови
Славите Его! Весела свиту новина , Бог ся мае на родити, шо без кинця буде жити.

написав: полный цугундер не за горами
За последние недели в Украине «закрылось» 128 тысяч ФЛП.

Об этом свидетельствуют данные сервиса мониторинга регистрационных данных украинских компаний OpenDataBot, пишут Украинские новости.
Как отмечается, с конца декабря постоянно снижается количество зарегистрированных частных предпринимателей.
Также больше закрываются предприниматели розничной (43275) и оптовой (8931) торговли, складских (10798) и транспортных услуг (7040).
В соответствии с нововведениями с 1 января отдельные категории физических лиц-предпринимателей в Украине обязали платить сотни гривен, даже если они временно не имеют прибыли.
МайДауны такого нет не только не в одной стране Европы, но и в большенстве дружественным вам странах Африки.
Заработал - плати, а не заработал, так спасибо что ничего не просишь, вот формула счастья. Жадность МайДаунов не знает границ, шариковы не успокоятся пока не грохнут полностю державу.

написав: як розходяться грошi платникiв податкiв
Администрация Порошенко наняла американских лоббистов для продвижения интересов Украины.
До конца 2017 года компания BGR Group бывшего губернатора штата Миссисипи Хейли Барбура будет ежемесячно получать 50 тыс. долл. за продвижение интересов Украины. Об этом сообщает Deutsche Welle со ссылкой на документы, выложенные на сайте отдела регистрации иностранных агентов Минюста США.
В США все физически лица и фирмы, выполняющие заказы иностранных правительств, обязаны сообщать о таких действиях, публиковать данные о клиентах и контрактах. BGR Group подала соответствующую информацию 1 января 2017 года. Клиентом компании названа Администрация президента Украины и Нацсовет реформ в лице замглавы АПУ Дмитрия Шимкива.
Цель сотрудничества с компанией – укрепление американо-украинских связей и привлечение в Украину инвестиций со стороны американских частных предпринимателей. В конце декабря BGR Group договорилась с Украиной о «разработке и имплементации» стратегии в сфере развития бизнеса и правительственных связей, в частности об «организации встреч» с американскими должностными лицами.

Добавление комментария

У Фейсбуці нардепа Віктора Балогу поставили на місце за пост про очистку снігу

16 янв
Коментарів: 6
У Фейсбуці нардепа Віктора Балогу поставили на місце за пост про очистку снігу

А очистка доріг , це компетенція президента чи прем'єра?
У Фейсбуці нардепа Віктора Балогу поставили на місце за пост про очистку снігу

А очистка доріг , це компетенція президента чи прем'єра?

Українські ЗМІ поширюють про русинів фейки та роблять з них сепаратистів

01 янв
Коментарів: 21
Українські ЗМІ поширюють про русинів фейки та роблять з них сепаратистів
Що не відповідає реальній дійсності
Українські ЗМІ поширюють про русинів фейки та роблять з них сепаратистів
Що не відповідає реальній дійсності

Спалах африканської чуми на Виноградівщині локалізовано (відео)

29 дек
Спалах африканської чуми на Виноградівщині локалізовано (відео)

Ніякої загрози населенню або домашнім тваринам немає
Спалах африканської чуми на Виноградівщині локалізовано (відео)

Ніякої загрози населенню або домашнім тваринам немає

Хуст стає «розумним» та європейським містом (фото)

24 дек
Коментарів: 2
Хуст стає «розумним» та європейським містом (фото)

Радію з того, що моє рідне місто Хуст ще на один крок наблизилось до європейських стандартів
Хуст стає «розумним» та європейським містом (фото)

Радію з того, що моє рідне місто Хуст ще на один крок наблизилось до європейських стандартів

Балоги проігнорували прийняття бюджету України

21 дек
Коментарів: 18
Балоги проігнорували прийняття бюджету України

Від цього політично-фінансового клану для області немає жодної користі!
Балоги проігнорували прийняття бюджету України

Від цього політично-фінансового клану для області немає жодної користі!

У Закарпаття з’явився ще один шанс на отримання нових доріг європейського стандарту

20 дек
Коментарів: 3
У Закарпаття з’явився ще один шанс на отримання нових доріг європейського стандарту

Народними депутатами України проголосовано зміни до бюджету
У Закарпаття з’явився ще один шанс на отримання нових доріг європейського стандарту

Народними депутатами України проголосовано зміни до бюджету

Свялявщина за 25 років деградує заводи занедбані,розвалені та розкрадені

13 янв
Коментарів: 11
Свялявщина за 25 років деградує заводи занедбані,розвалені та розкрадені
Населення скорочується. 40% працюючого населення змушені шукати кращої долі за кордоном
Свялявщина за 25 років деградує заводи занедбані,розвалені та розкрадені
Населення скорочується. 40% працюючого населення змушені шукати кращої долі за кордоном

Наталія Панова розповіла про приватних виконавців, які повинні розпочати свою діяльність в Україні

12 янв
Коментарів: 17
Наталія Панова розповіла про приватних виконавців, які повинні розпочати свою діяльність в Україні

«Хто такі приватні виконавці»
Наталія Панова розповіла про приватних виконавців, які повинні розпочати свою діяльність в Україні

«Хто такі приватні виконавці»

В Ужгороді на площі Народній взамін прапору ЄС вивішено русинський (оновлено)

31 дек
Коментарів: 26
В Ужгороді на площі Народній взамін прапору ЄС вивішено русинський (оновлено)

За неофіційною інформацією ініціатором цієї акції є народний «губернатор» та русин Іван Данацко
В Ужгороді на площі Народній взамін прапору ЄС вивішено русинський (оновлено)

За неофіційною інформацією ініціатором цієї акції є народний «губернатор» та русин Іван Данацко

Закарпатські підприємці стоять в чергах щоб закрити свою справу (фото)

27 дек
Коментарів: 18
Закарпатські підприємці стоять в чергах щоб закрити свою справу (фото)

Система - спочатку сплати, а далі заробляй повністю знищить малий та середній бізнес в державі
Закарпатські підприємці стоять в чергах щоб закрити свою справу (фото)

Система - спочатку сплати, а далі заробляй повністю знищить малий та середній бізнес в державі

На Закарпатті необхідно відновити фінансування протипаводкових заходів

14 дек
Коментарів: 2
На Закарпатті необхідно відновити фінансування протипаводкових заходів

Із відповідним депутатським запитом до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана звернувся народний депутат України Василь Петьовка
На Закарпатті необхідно відновити фінансування протипаводкових заходів

Із відповідним депутатським запитом до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана звернувся народний депутат України Василь Петьовка

Останні Новини

Останні Коментарі

 • Cемен 16.01.2017
  У Фейсбуці нардепа Віктора Бал ... (6)
  Cемен-фото
  А Віктора Івановича цікавлять лише міжнародні траси бо йому на Київ іхати треба.А ітереси виборців м Мукачева і району які його обрали і потопають у калюжах і ламають ноги руки на ожеледиці видно по барабану.
 • дмитро 16.01.2017
  Дві росіянки попросили статус ... (10)
  дмитро-фото
  та што ти кажеш абись лем сили мав тулько бідолаху ,цівидиштися іщей одхвалюєся шлинавиць:))))))))))ги-гиабись ни пириживав маву коляску інвалідну тай знакомого штоматолога а крем корега у патиці продаєся:))))))))))ги-ги

  трусливе чмо й імині нимає:))))))))ги-ги а відітелі приштоївся нерви ...
 • Гайдукевич 16.01.2017
  У Фейсбуці нардепа Віктора Бал ... (6)
  Гайдукевич-фото
  Приєднуйтесь панове ! Будем рожеву дупу п.Порошенка разом цілувати !

  Завжди Ваш Віталій Гайдукевич .
 • наблюдатель 16.01.2017
  Фахівці Держаудитслужби в Зака ... (1)
  наблюдатель-фото
  А сколько взяли взяток? Все знают как можно с фининспекцией порешать вопросы.
 • хххх 16.01.2017
  В Ужгороді ОБСЕ зустрілося з р ... (80)
  хххх-фото
  Ти диви, чмо "цімбор" розкудавкався, когут ти наш задрипаний.
 • Олександр Симканич 16.01.2017
  Жителька Іршави від отруєння г ... (1)
  Олександр Симканич-фото
  Дана інформація є цілком неправдива. Жінка знаходиться вдома. Факт отруєння газом не підтверджено.
 • мінстецьким 16.01.2017
  В Ужгороді ОБСЕ зустрілося з р ... (80)
  мінстецьким-фото
  У мінстецьких ще з 24 ноября 2016 году безвізовий з ЕС. Ім п...й
 • сяткуєме 16.01.2017
  Рух русинів на Закарпатті не п ... (5)
  сяткуєме-фото
  І не кажи ... серце радуєся сякій русинській молодьожі ги на фотках!
 • многоточечному пустозвону 16.01.2017
  В Ужгороді ОБСЕ зустрілося з р ... (80)
  многоточечному пустозвону-фото
  Точечный опездал, ты за мной со скучился?

  ТОВАРИЩ! МОЖЕТ БЫТЬ ПОРАДУЕШЬ ЧЕМ НИБУДЬ НОВЕНЬКИМ?
  Я ЗА 3 ГОДА ВАШЕЙ ПРОПАГАНДЫ, УЖЕ МОГУ ВАС ЦИТИРОВАТЬ.
  Я УЖЕ МОГУ РУССКИХ ДИБИЛИЗИРОВАТЬ КАК ВЫ. НОВЕНЬКОЕ ЕСТЬ ЧЕ? ВЫКЛАДЫВАЙ!
 • правда 16.01.2017
  У Фейсбуці нардепа Віктора Бал ... (6)
  правда-фото
  справедливо написав просто ,уважно читайте які траси де колапс автомобільний тобто міжнародні,підлеглі уряду і главам ода. так що Балога написав просто і прямо ...а ви перекручуєте і ставете фотки Мукачева,це цинізм і подлість тих хто так зробив- тобто той в чій адрес ішло нехозяйственності керівник ...
 • Кунь 16.01.2017
  У Фейсбуці нардепа Віктора Бал ... (6)
  Кунь-фото
  .....спокуйно "Читачу" не мирегуйся..читай уважно "міжнародні траси"...писака!!!!
 • Русин 16.01.2017
  Синполянська коляда (відео) (1)
  Русин-фото
  Винчеруэме вам , чесний газдо Василю! Си с'ятка Рождественни проважати, а других ся дочекати в радости , веселости
  Из своими родичами близькими и далекими, из своими домом, сидим Богом на многая и благая лита !
  Прекрасно колядовали!

  Ви би липше заколядовали Дмитрови и повин ...
 • Читач 16.01.2017
  У Фейсбуці нардепа Віктора Бал ... (6)
  Читач-фото
  То Президент чи Прем"єр має дати вказівку сопливому меру Мукачева Адрійчику Балозі про необхідність чистити сніг у місті? Цинізм родини Балог перевершує все! А Мукачівці і далі хай радіють цій родині!
 • Кунь 16.01.2017
  У Фейсбуці нардепа Віктора Бал ... (6)
  Кунь-фото
  .....но..і гого це інтересує??????
 • дурню дмитру 16.01.2017
  Дві росіянки попросили статус ... (10)
  дурню дмитру-фото
  Тобі й жопу не треба підтирати, бо ти ще з дитинства користуєшся памперсами, а тому й ги-ги-каєш, як мала дитина, коли плаче.Тьфу на таке дерьмо, як ти гикавоє й дебільне.

  Ти, баране, коли вже наберешся розуму? Невже до тебе не доходить, што ти своїми шипилявими та безглуздими висловами ...
 • 10 секретов нашей психики 16.01.2017
  Чергова країна відгородиться в ... (2)
  10 секретов нашей психики-фото
  **
  4. Тренируйтесь в уме

  Визуализируйте навыки, которые хотите получить. Чем бы вы ни занимались, каких целей ни планировали бы достигнуть — выделите время в течение дня и перед сном на практику визуализации: в подробностях представьте желаемое. Только не вещь, которую хотелось бы им ...
 • Андрій 16.01.2017
  Іршавська влада волає про допо ... (1)
  Андрій-фото
  Пмогли би їм сякі файні таблєтки для мужику. Дуже добрі нові Стендра діюча речовина аванафіл.
  http://onlinetabletki.club/stendra-avanafil/
 • дмитро 16.01.2017
  Дві росіянки попросили статус ... (10)
  дмитро-фото
  ай такі гий я но шоглашен на 1000 процентюв,а такі гий ти лем у моху жопи пудтиравут:)))))))))))))ги-ги

Найпопулярніші новини

 • Українські ЗМІ поширюють про русинів фейки та роблять з них сепаратистів
 • В Ужгороді на площі Народній взамін прапору ЄС вивішено русинський (оновлено)
 • До свят "Наша Файта" потішила своїх шанувальників черговою порцією гумору (Відео)
 • В Мукачеві ДТП
 • Як УДСНС Закарпаття рятували (Відео)
 • Як переселенці з Донбасу колядують (ВІДЕО)
 • Закарпатські підприємці стоять в чергах щоб закрити свою справу (фото)
 • Як узимку виглядає хрест на Говерлі - Неймовірно
 • Віктор Медвечук заявив про те, що чиновники Мінздоров'я повинні нести кримінальну відповідальність за смерть українців
 • Рекордний снігопад ужгородці не витримали (ВІДЕО)
 • Голлівудський бойовик можна знімати за сценарієм озброєного бандитського нападу на Закарпатті
 • Увага! Водіям Закарпаття
 • Наталія Панова розповіла про приватних виконавців, які повинні розпочати свою діяльність в Україні
 • У поїзді "Київ-Ужгород" невідомі "обнесли" громадянина Індії
 • Перевізники які нечесно поступили із закарпатцями будуть покарані у повній мірі (Відео)
 • Гарне свято в реабілітаційному центрі «Дорога життя» (ФОТО)
 • Ми в соц.Мережі