Головні Новини:
На Закарпатті триває весняний паводок   |    Протягом кільком хвилин в Рахові сталося "парочку" ДТП (Фото)   |    На Закарпатті суді невідомі побили всі вікна на хаті (фото)   |    На Закарпатті вчитель заразив дітей у школі небезпечною хворобою   |    У головних річках Закарпаття продовжує підніматися рівень води   |    Неподалік Мукачева сталося смертельне ДТП   |    Понад сотню людей Берегова живуть в нелюдських умовах (Відео)   |    На Свалявщині у власному домі заживо згорів чоловік   |   

Закарпатські підприємці стоять в чергах щоб закрити свою справу (фото)

27-12-2016, 13:08; Переглядів: 4444; Коментарів: 18
Закарпатські підприємці стоять в чергах щоб закрити свою справу (фото)

Економічна та податкова політика нової влади привела до того, що закарпатські підприємці стоять в чергах, щоб закрити свою справу.

«В цій державі нас не треба, заробив не заробив,а платити податки все рівно треба в якій,ще державі у світі таке є? Народ збіднів до того,що крім товарів першої необхідності ніхто нічого собі дозволити не може,як тоді вести бізнес? Я ліпше поїду на заробітки за кордон де відроблю вісім годин і ні про, що думати не буду, а краще як багато хто їдуть на ПМЖ і в цю закінчену державу не повертаються» - заявив нашому виданню один із підприємців.

Ситуація з новими податками дійсно катастрофічна уряд ратуючи за децентралізацію ввів нові місцеві податки, а підвищення мінімально заробітної плати суттєво вдарить в першу чергу по малим підприємцям. Система - спочатку сплати, а далі заробляй, повністю знищить малий та середній бізнес в державі.

Невже ніхто з державних мужів цього не розумує?

Новини Закарпаттяскачать dle 10.5фильмы бесплатно

Опубліковано в категорії: Закарпаття / Голос Народа


написав: читач
А хіба жидівська, нині правляча хунта в державі, може зрозуміти пересічних громадян України? Починаючи від петра вальцмана і закінчуючи Прем'єром гройсманом, (яких навіть не хочеться писати з великих букв, бо вони цього не заслужили) падлюки лише знущаються над власним народом. Їм похир, як народ живе, бо вони за його рахунок набили кишені та живуть, як у Бога за пазухою. Сволоти були б раді, як би народ чим скоріше вмер. тоді б і Україна отримала нову назву - жидоманія. Нині правлячу жидоту-гидоту треба гнати чим скоріше, тим краще для України.

написав: читач
Ну и когда это мелкие предприниматели и простой народ жили хорошо???

написав: дмитро
но пак айно бержа труда роботу показала -безработним пп одкрила ,а дали готь трава ни рошти,а податкова ни закриват :))))))))))ги-гиай сугубо українцький закун:))))))))))))))ги-ги

написав: такий бограч нам не треба
Ось iнвестор тобто пересiчнi громадяни указуть червону картку органiзатору нововведень голосуючи ногами або втiкаючи вiд оббиральної системи, де ви платите i платите не отримуючи взамiн нiчого крiм пустих обiцянок. Майдан як виявилось це не тiльки пустi обiцянки а ще i кров наших громадян. Чим скорiше цей корiнь зла люди викорчують, тим краще для них самих. Система повинна задовiльнити як громадянина так i державу, при цiй владi це неможливо.

написав: кларіка
я уборщиця у підприемця шість років була до сьогоді а до піенсііще девять років

написав: Кларіці
Відкривай свій бізнес, докі будеш швабров махати?

Переймаються чи можна буде комфортно прожити на 3200 гривень, а то ,чи мож іх буде заробити не переймаються!

написав: Катерина
Народ заслуговує на своїх вождів!!! Що собі обрали, те і мають. Який вибір народ зробив, так зараз і живе. Казочки про європейське майбутнє і безвізовий режим розсипались об референдум у Голландії. А скільки драконівських для народу рішень та законів понаприймали під цей шумок!!! Чого варті одні тільки тарифи? Ці державні мужі не з космосу впали. Їх до влади привів народ і ці ж таки підприємці, які зараз поспіхом закриваються. Якщо не помиляюсь, Петро Олексійович отримав на виборах президента понад 50%, та і на парламентських виборах народ не обділив фракцію ББП та Народного фронту . Кожен має зрозуміти одне......за прийняті рішення в момент голосування потрібно нести відповідальність.......в противному випадну доведеться пожинати плоди.

написав: Byby
A chomy. Z. Nuzy. Jakus* dodatok. Iformazcijnuy. I. Vse. Po. Russki. ........jake. Zce. Majie. Vidnoshennja. Do. Novun. Zakarpattka .......nebzhe. V. Redakzcijii. Sudjat* taki. Bolvanu. ???......tilku. Kliknush. I. Bzhe. #. Redtram # ......i. Pishla. Moskva.......i. Jii. Propoganda ........chu. Medvedchyk. Tak. Nakazav. ........

Chogo. Skudajiete. Miy. Koment

написав: ....у
В Украине частные предприниматели массово подают документы на закрытие бизнеса после внесения изменений в законодательство, регулирующих их деятельность. С 27 декабря 2016 года количество ФЛП сократилось на 10850.

Об этом сообщает UBR со ссылкой на данные мониторинга регистрационных данных украинских компаний OpenDataBot.

По словам основателя OpenDataBot Алексея Иванкина, окончательная картина сформируется не ранее, чем через несколько месяцев. Однако, к настоящему времени большая часть ФЛП была закрыта на территории Киевской области — более 1,4 тысяч. Далее по количеству ликвидированных ФЛП лидирует Харьков — 1368, Днепр — 980.
27 декабря президент Петр Порошенко подписал изменения в законодательство о работе физических лиц-предпринимателей. По новым правилам, с 1 января отдельные категории ФЛП, в частности второй и третьей групп, даже при отсутствии фактической деятельности должны платить 704 гривны в качестве страхового взноса.

написав: дмитро
усьо фінілякумидія настара шлинавці-шпекуланти:)))))))))ги-ги

написав: Дмитру
Митре якщо за два тижнi закрилися 11тис. помножимо на 704 то за рiк набiжить цiла мiлiарда, айбо ще многi не iнформованi то значить що ще закривуться два раз тулько, то ще двi мiлiарди. Уйде дiра аж 3 мiлiарди по соцiальним внескам, айбо люди встануть на бiржу де їм будуть платити и йсi соцiальнi внески и пособiя давати, як безработним, также ще раз утi 3 мiлiарди множ 2. В цiлому ися новинка обернеся из доходiв держави у додатковi расходи аж на 9 мiлiарду. Дуже правильно написавись ош, усьо фінілякумидія, я би добавив Героям Слава.

написав: Славик
Сраные предприниматели! Дохода нет, налог платить нечем, тоже мне предприниматель! Он мать-одиночка, а не предпр...ль. И не трындит тилько.

написав: дмитро
усьо правильно тко ни валовшен за гюд із пп стати юридичнов особов і сплачувати законно подать-закрити нахер,нехер лем настара кічитися што я відітелі педприємець:))))))))))))ги-ги

написав: Дмитрові
Рожденство Твоє , Христе Боже наш, восияние мирови світ разума.
Небо , звізди , служащиє звізди и учахуйся,Тебі, кланятися сонцу правди. І Тебе видіти со висоти востока , Господи, хвала Тебі!

написав: хуст
христос раждаеся -християне добри вы русины чисни

написав: Хустови
Славите Его! Весела свиту новина , Бог ся мае на родити, шо без кинця буде жити.

написав: полный цугундер не за горами
За последние недели в Украине «закрылось» 128 тысяч ФЛП.

Об этом свидетельствуют данные сервиса мониторинга регистрационных данных украинских компаний OpenDataBot, пишут Украинские новости.
Как отмечается, с конца декабря постоянно снижается количество зарегистрированных частных предпринимателей.
Также больше закрываются предприниматели розничной (43275) и оптовой (8931) торговли, складских (10798) и транспортных услуг (7040).
В соответствии с нововведениями с 1 января отдельные категории физических лиц-предпринимателей в Украине обязали платить сотни гривен, даже если они временно не имеют прибыли.
МайДауны такого нет не только не в одной стране Европы, но и в большенстве дружественным вам странах Африки.
Заработал - плати, а не заработал, так спасибо что ничего не просишь, вот формула счастья. Жадность МайДаунов не знает границ, шариковы не успокоятся пока не грохнут полностю державу.

написав: як розходяться грошi платникiв податкiв
Администрация Порошенко наняла американских лоббистов для продвижения интересов Украины.
До конца 2017 года компания BGR Group бывшего губернатора штата Миссисипи Хейли Барбура будет ежемесячно получать 50 тыс. долл. за продвижение интересов Украины. Об этом сообщает Deutsche Welle со ссылкой на документы, выложенные на сайте отдела регистрации иностранных агентов Минюста США.
В США все физически лица и фирмы, выполняющие заказы иностранных правительств, обязаны сообщать о таких действиях, публиковать данные о клиентах и контрактах. BGR Group подала соответствующую информацию 1 января 2017 года. Клиентом компании названа Администрация президента Украины и Нацсовет реформ в лице замглавы АПУ Дмитрия Шимкива.
Цель сотрудничества с компанией – укрепление американо-украинских связей и привлечение в Украину инвестиций со стороны американских частных предпринимателей. В конце декабря BGR Group договорилась с Украиной о «разработке и имплементации» стратегии в сфере развития бизнеса и правительственных связей, в частности об «организации встреч» с американскими должностными лицами.

Добавление комментария

За сприяння Владіслава Поляка Виноградів отримав 4,5 млн гривень на розвиток інфраструктури

24 фев
Коментарів: 13
За сприяння Владіслава Поляка Виноградів отримав 4,5 млн гривень на розвиток інфраструктури

Водночас 3,5 мільйони гривень отримає Виноградів для ремонту місцевого футбольного поля стандартного розміру зі штучним покриттям
За сприяння Владіслава Поляка Виноградів отримав 4,5 млн гривень на розвиток інфраструктури

Водночас 3,5 мільйони гривень отримає Виноградів для ремонту місцевого футбольного поля стандартного розміру зі штучним покриттям

Москаль прокоментував факт затримання на хабарі депутата облради від «Єдиного центру»

23 фев
Коментарів: 15
Москаль прокоментував факт затримання на хабарі депутата облради від «Єдиного центру»

Особисто мене цей факт не дивує, бо представники «ЄЦ» давно відомі своїм кримінальним шлейфом
Москаль прокоментував факт затримання на хабарі депутата облради від «Єдиного центру»

Особисто мене цей факт не дивує, бо представники «ЄЦ» давно відомі своїм кримінальним шлейфом

Ремонт котельні та відкриття нового спортивного майданчика: Віталій Любка з Владіславом Поляком відвідали міські школи Виноградова

23 фев
Коментарів: 1
Ремонт котельні та відкриття нового спортивного майданчика: Віталій Любка з Владіславом Поляком відвідали міські школи Виноградова
Голова Виноградівської районної ради Віталій Любка з депутатом Закарпатської обласної ради Владіславом Поляком побували у міських школах у четвер, 23 лютого
Ремонт котельні та відкриття нового спортивного майданчика: Віталій Любка з Владіславом Поляком відвідали міські школи Виноградова
Голова Виноградівської районної ради Віталій Любка з депутатом Закарпатської обласної ради Владіславом Поляком побували у міських школах у четвер, 23 лютого

Надії екс-міністра часів Януковича Віктора Балоги про Майдан - 3 не виправдалися

23 фев
Коментарів: 3
Надії екс-міністра часів Януковича Віктора Балоги про Майдан - 3 не виправдалися
Партія «Єдиний Центр», була готова підтримати та взяти активну участь у проведенні чергового Майдану -3
Надії екс-міністра часів Януковича Віктора Балоги про Майдан - 3 не виправдалися
Партія «Єдиний Центр», була готова підтримати та взяти активну участь у проведенні чергового Майдану -3

Владіслав Поляк відремонтував три палати Виноградівської ЦРЛ (відео)

21 фев
Коментарів: 1
Владіслав Поляк відремонтував три палати Виноградівської ЦРЛ (відео)
Палати неврологічного відділення Виноградівської Центральної районної лікарні, були відремонтовані за європейськими стандартами
Владіслав Поляк відремонтував три палати Виноградівської ЦРЛ (відео)
Палати неврологічного відділення Виноградівської Центральної районної лікарні, були відремонтовані за європейськими стандартами

Он-лайн голосування нової емблеми ФК «Севлюша»

17 фев
Коментарів: 6
Он-лайн голосування нової емблеми ФК «Севлюша»

До уваги вболівальників Виноградівського "Севлюша" і всіх любителів футболу!
Он-лайн голосування нової емблеми ФК «Севлюша»

До уваги вболівальників Виноградівського "Севлюша" і всіх любителів футболу!

Скандальна сесія Підвиноградівської сільської ради (відео)

24 фев
Коментарів: 7
Скандальна сесія Підвиноградівської сільської ради (відео)

Два роки судової тяганини, було потрібно, щоб жителям села Підвиноградів затвердили технічну документацію на будівництво
Скандальна сесія Підвиноградівської сільської ради (відео)

Два роки судової тяганини, було потрібно, щоб жителям села Підвиноградів затвердили технічну документацію на будівництво

Адміністрація Воловецької ЦРЛ нараховувала собі премії в той час, як лікарі та медсестри зарплату й не бачили

20 фев
Коментарів: 23
Адміністрація Воловецької ЦРЛ нараховувала собі премії в той час, як лікарі та медсестри зарплату й не бачили

По десять посадових окладів – собі, хорошим, на «заслужені» премії
Адміністрація Воловецької ЦРЛ нараховувала собі премії в той час, як лікарі та медсестри зарплату й не бачили

По десять посадових окладів – собі, хорошим, на «заслужені» премії

На губернатора Закарпаття Геннадія Москаля народний «губернатор» подав дві заяви в поліцію

18 фев
Коментарів: 6
На губернатора Закарпаття Геннадія Москаля народний «губернатор» подав дві заяви в поліцію

Подав два повідомлення про адміністративне правопорушення на людину, яка системитично порушує ст.173 КУпАП
На губернатора Закарпаття Геннадія Москаля народний «губернатор» подав дві заяви в поліцію

Подав два повідомлення про адміністративне правопорушення на людину, яка системитично порушує ст.173 КУпАП

Госпітальних округів на Закарпатті не буде : Москаль

08 фев
Коментарів: 7
Госпітальних округів на Закарпатті не буде : Москаль

Закарпатська ОДА не збирається подавати до Києва ніяких пропозицій
Госпітальних округів на Закарпатті не буде : Москаль

Закарпатська ОДА не збирається подавати до Києва ніяких пропозицій

Останні Новини

Останні Коментарі

 • ))))) 26.02.2017
  Як Україна фінансує своїх убив ... (2)
  )))))-фото
  Питання до цих рекламоносiїв. Якщо купувати польське, чи нiмецьке чи китайське то кого ми пiдтримуємо i в чому? А далi, українську продукцiю скоро iз свiчков не найдемо, ба чому?
 • Бачi 26.02.2017
  Перечинський хімзавод відмовля ... (1)
  Бачi-фото
  Каждий газда никать як корову здоїти, коли ута корова скоро задер йому упала з неба. Уто, про што розказує міський голова Перечина Іван Погоріляк, било можливо за СРСР, тепер ситуацiя зовсiм друга. Зроблено все щоб податками удушити будь яку виробничу дiяльнiсть. Якщо закрити це пiдприємство то лю ...
 • шдшдгешг 26.02.2017
  Як Україна фінансує своїх убив ... (2)
  шдшдгешг-фото
  А давайте ще їм борг виставимо за всі боєприпаси які ми по них випустили, руйнуючи їх дома, та інфраструктуру.
 • Личный аккаунт дочери президента США 26.02.2017
  Наслідки відлиги на Закарпатті ... (6)
  Личный аккаунт дочери президента США-фото
  Дональда Трампа Иванки в социальной сети Twitter

  Ivanka Trump (@IvankaTrump) | Twitter
  ***-Наберите в инете :
  https://twitter.com/ivankatrump

  p.s.
  бездарь майдайнутая, почитай хоть, что пишет дочь президента США (при помощи Яндекс переводчика : https://translate ...
 • Дочь Дональда Трампа посоветовала 26.02.2017
  Американець зняв на відео НЛО ... (3)
  Дочь Дональда Трампа посоветовала-фото
  подписчикам российское приложение.

  26 февраля 2017 г.

  Дочь президента США Дональда Трампа Иванка в социальной сети Twitter посоветовала для борьбы с аэрофобией использовать российское приложение SkyGuru.

  Ivanka Trump HQ?
  @IvankaTrumpHQ

  Confront your f ...
 • Главная проблема Крыма 26.02.2017
  Темношкіра жінка народила двох ... (1)
  Главная проблема Крыма-фото
  25.02.2017 г.

  Депутат Госдумы РФ Наталья Поклонская назвала одну из самых главных и серьёзных проблем Крыма. По её словам, это кадровый вопрос на уровне муниципалитетов, городов и районов.

  Об этом экс-прокурор республики заявила по итогам встречи с крымчанами.

  «О ...
 • Топорная работа. 26.02.2017
  Російського опозиціонера вшану ... (3)
  Топорная работа.-фото
  Что происходит с "докладом Макларена" и почему.

  26 февраля 2017 г.

  Итак, Всемирное антидопинговое агентство (WADA) официально признало, что в докладе независимой комиссии организации под руководством Ричарда Макларена недостаточно доказательств, позволяющих говорит ...
 • мешканець 26.02.2017
  Скандальна сесія Підвиноградів ... (7)
  мешканець-фото
  Закрилася болюча тема села.Тож давайте дальше вмісті працювати на розвиток села.Окрема подяка Мар'ян І.В.він поступив розумно

  [quote=мешканець]Закрилася болюча тема села.Тож давайте дальше вмісті працювати на розвиток села
 • перекличка 26.02.2017
  Російського опозиціонера вшану ... (3)
  перекличка-фото
  П И Д О Р Ы из РИСИ — перекличка. АТО я переживаю шо вы после бояры передохли.
 • Блогер 26.02.2017
  Російського опозиціонера вшану ... (3)
  Блогер-фото
  Події в Україні добре щеплення для росіян, яке їх утримує від кольорово-майданутої революції.
 • укр 26.02.2017
  В соціальних мережах закарпатц ... (8)
  укр-фото
  Вася? но ти дійсно Василь на туалеті пише букви,то дійсна пожиттево для всіх, і для тебе тоже просто непопутай букви коли двері відкриваш вуцю
 • Мусор из Львова 26.02.2017
  Яку погоду очікувати українцям ... (1)
  Мусор из Львова-фото
  26 февраля 2017 г.
  Им просто надоело жить в говне и теперь живут в мусоре из Львова.

  Вчера под покровом ночи львовские мусоровозы разгрузились в Полтавской области. Прямо в селе Каменные потоки Кременчугского района. На автобусной остановке. Видимо жителям просто надоело жить в гов ...
 • ddd 26.02.2017
  Після зими замість доріг на За ... (1)
  ddd-фото
  в стране полная безнаказанность.....для чего не украсть и сделать хорошо?
 • ТОРМОЗ ПЕРЕСТРОЙКИ 26.02.2017
  В соціальних мережах закарпатц ... (8)
  ТОРМОЗ ПЕРЕСТРОЙКИ-фото
  А вьі себе там ,на задньому плані ни впознали ? Нет ? А ну приникайтеся .
 • Норвежцы и финны-перемудрили,россияне-ЧМ 26.02.2017
  Гандболістки Карпат перемогли ... (1)
  Норвежцы и финны-перемудрили,россияне-ЧМ-фото
  26 февраля 2017 г.

  Россияне Никита Крюков и Сергей Устюгов стали первыми в командном спринте классическим стилем на чемпионате мира по лыжным гонкам в Лахти.

  Большую часть дистанции сборная России боролась за бронзу, а на последний этап Устюгов ушёл на четвёртом месте.
  ...
 • вася 26.02.2017
  В соціальних мережах закарпатц ... (8)
  вася-фото
  Лучше керував би вуцьми,чим був Балогувським вассалом.А на туалеті тоже висить пожиттєво МЖ.
 • дмитро 26.02.2017
  Через жахливі ціни закарпатці ... (2)
  дмитро-фото
  газ у солотвині собштвенний закарпацький,а такой чириз пару годю буде й шланцевий так што ни бздіт,та май помали на субсідіях розїзжайте настара та таксувуйте та май малі платежки пригодити будут,як тото дорого ондеки, а тко нимає та купує вонь по 14-18 гривню за кіло у балон ай тото май дешево тай ...
 • ммм 26.02.2017
  Через жахливі ціни закарпатці ... (2)
  ммм-фото
  А де наш газ власного добування? Для чого цiни пiдняли стає зрозумiлим, - щоб не купували не достойнi таке екологiчне паливо, щоб його хватило бiльш достойним з вищими рiвнями заробiткiв.

Найпопулярніші новини

 • Через негоду на Іршавщині під воду пішли два будинки
 • Екс-міністра МНС часів Януковича Віктора Балогу на 112 канал більше не допустять?
 • Адміністрація Воловецької ЦРЛ нараховувала собі премії в той час, як лікарі та медсестри зарплату й не бачили
 • Шрек по - закарпатськи (відео)
 • На Мукачівщині через негоду гине худоба (Відео)
 • Пік паводку 2017 пройшов минулої ночі – закарпатцям варто заспокоїтися (відео)
 • Наркотики спокійно продають в школах міста Хуст
 • Відео з місця пожежі, яка трапилася на Драгобраті
 • На губернатора Закарпаття Геннадія Москаля народний «губернатор» подав дві заяви в поліцію
 • Баталії пов’язані із звільненням директорки Великоком’ятівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Надії Копчі продовжуються
 • Шкіряк хоче заборонити доступ українцям до ще одного російського ресурсу
 • Вчені: вулкан в Антарктиді може виявитися порталом в інший світ
 • Американець зняв на відео НЛО поряд зі своїм домом
 • Наслідки відлиги на Закарпатті (ВІДЕО)
 • Вагітний Трамп і голий Путін постали на новій світлині в Ньй-Йорку
 • Двох журналістів застрелили у прямому ефірі
 • Ми в соц.Мережі