Віктор Медведчук допомагав Закарпаттю не словом, а ділом

листопада 27 / 2016
Жителі краю не забули, його добрих справ.

Віктор Медведчук допомагав Закарпаттю не словом, а ділом


Великий російський письменник Федір Достоєвський колись дуже слушно зауважив: «Дуже легко любити весь світ, але дуже важко любити одну людину». На жаль, наше сьогодення може надати чимало прикладів, що цілком підтверджують правоту класика. Навіть в особистому житті мабуть чи не кожному з нас неодноразово доводилося стикатися з проявами людської байдужості, бездушності, жорстокості. Про суспільство годі й казати – від початку 90-х років минулого століття воно живе за майже узаконеним принципом «людина людині вовк». Абсолютна більшість так званих пересічних українців давно вже звикли до того, що у власній державі вони зі своїми проблемами нікому не потрібні – ані можновладцям з київських пагорбів, ані ненажерливим олігархам, ані місцевій владі. За відомим висловом, «порятунок потопаючих – справа рук самих потопаючих», отож і вимушені наші співгромадяни долати свої незгоди здебільшого поодинці.

Проте навіть у найважчі часи завжди знаходилися люди які не могли стояти осторонь, залишатися байдужими до чужої біди й скрути. Саме про таких старовинна народна мудрість говорить – світ не без добрих людей. Як справжні посланці добра, вони при першій же нагоді приходили на допомогу до знайомого або незнайомого, завжди проявляли живе людське співчуття до чужої біди, причому не на словах, а на ділі. Один з таких людей – Віктор Медведчук.

Чимало добрих справ зробив Віктор Володимирович для закарпатців, зокрема для іршавчан, під час своєї роботи у Верховній Раді України. Про деякі з них ми вже розповідали нашим читачам. Проте багато чого ще варто пригадати, адже безліч проблем нашого краю свого часу пройшла перед очима Медведчука, вельми насиченою та різноманітною була копітка щоденна праця народного депутата і його команди, спрямована на вирішення цих проблем, передусім – на надання реальної допомоги мешканцям Закарпаття.

Напевно, ні в чому іншому не проявляються з такою повнотою кращі людські якості політичного діяча, як у його ставленні до дітей. Люди середнього й похилого віку ще пам’ятають прекрасне гасло давніх років «Усе краще – дітям!». І слід зауважити, це були не лише тільки слова. Що б сьогодні не казали про радянські часи, але тоді турбота про підростаюче покоління була одним з принципів державної політики. На жаль, за останню чверть століття діти в Україні перетворилися на одну із найбільш соціально незахищених верств населення. А між тим діти – це наше майбутнє, саме їм належить визначати завтрашній день країни, від того, якими вони виростуть, багато в чому залежить доля держави.

Все це добре розумів Віктор Медведчук. Як далекоглядний політик та й просто як чуйна, небайдужа людина, він визначив турботу про маленьких мешканців Закарпаття як один з найважливіших пріоритетів своєї депутатської діяльності.

З чого починається формування майбутньої особистості? Зрозуміло, з дошкільного виховання та подальшого навчання у середній школі. Відповідно до чинної Конституції, право на освіту має

кожен. Проте наскільки вагомою є користь від такого декларативного права, якщо його неможливо реалізувати в належних умовах? Питання риторичне. Ось чому за часів своєї депутатської каденції Віктор Медведчук робив все, аби допомога школам і дитячим садкам була постійною. Щороку всі школи і садочки отримували матеріали для поточних ремонтів. Фарби для підлоги, стін та вікон ще нікому не видалися зайвими, адже і вчителям, і дітям приємно починати навчальний рік у відремонтованих, чистих і затишних приміщеннях. За ініціативою народного обранця було профінансовано поточні ремонти в усіх 56 дитячих садках Іршавського району.

Імстичівська школа-інтернат у Віктора Медведчука була на особливому рахунку. Сюди він передавав усю свою депутатську зарплату та належні до неї виплати. Така допомога дала змогу завершити перебудову їдальні у школі, взятися за будівництво кімнати гігієни, душових, туалетів.

Подарунки для дошкільнят і школярів молодших класів швидко стали явищем традиційним, а отже, звичайним. Діти з великим задоволенням отримували на свята справжні гори солодощів. Можна, звісно, багато говорити, що цукерки не головне, але зазирніть у щасливі оченята дитини, яка тримає у руках різнокольорову коробочку із смачними скарбами. У дитячій радості потонуть будь-які аргументи.

В іграх і в навчанні дітей можна і треба заохочувати. Цінні подарунки для учнів – переможців районних і обласних шкільних олімпіад, дипломантів Шевченківських читань, фінансова допомога для проведення молодіжних конкурсних програм – фонд Медведчука займався і такими питаннями.

Як відомо, міські мешканці здавна мали певні переваги в навчанні перед своїми однолітками із сільської місцевості, зокрема, через наявність в міських учбових закладах більш сучасного обладнання. Добре відчуваючи певну несправедливість такого стану речей, Віктор Медведчук намагався сприяти покращенню умов для навчання дітей із сільських родин. Школи сіл Чорний Потік, Кушниця, Осій, Великий Раковець, школа-інтернат села Ільниця отримали від нього у подарунок комп’ютерні класи. Також за сприяння Віктора Медведчука було побудовано та відкрито школи у селах Арданово та Великий Раковець.

Та не лише дитячими потребами опікувався народний обранець. Доброзичливе, чуйне ставлення до кожної людини, сприяння у вирішенні будь-яких серйозних проблем – таким було й залишилося життєве кредо Медведчука. Не можна не згадати ще один приклад його благодійної діяльності – рентген-апарат, подарований Іршавській районній лікарні. Нібито дрібниця на тлі інших численних добрих справ, що Віктор Володимирович зробив для закарпатців. Але ж скільком мешканцям краю допомогла зберегти здоров’я ця «дрібниця»!

Дуже уважним було ставлення Медведчука до потреб віруючих усіх конфесій. Зокрема, у 1997 році ним було закуплено та передано на будівництво 18 культових споруд Іршавщини 180 тонн цементу. Приборжавський та Свято-Серафиміський жіночі монастирі отримали від нього у подарунок автобуси. Також ним було виділено кошти кошти на будівництво православних храмів в Іршаві, Лисичові, Лукові, Осої, Локоті, Заріччі, Хмільнику, Горбку, Івашковиці, Дешковиці, Чорному Потоці, Крайній Мартинці, Великому Раковці, Вільхівці, Кобилеці і Климовиці, греко-католицького та римо-католицького

храмів у Довгому, греко-католицького в Імстичові, Хмільнику, жіночого монастиря у Дубрівці, православного монастиря у Кушниці.

Великих зусиль докладав Медведчук, аби дозвілля мешканців Іршавини було цікавим й різноманітним. За його сприяння проведено ремонт Іршавського районного центру культури та дозвілля, Іршавської дитячої школи мистецтв, дитячих музичних шкіл у Великому Раковці, Довгому, Сільці, Ільниці, Кушниці, будинку культури та бібліотеки у селах Чорний Потік, Луково, Довге, Будинку культури у Приборжавському, Сільці, клубу-бібліотеки у Дешковиці, Арданові, Дунковиці, Івашковиці, Климовиці, Богаревиці, Осої, Сухій, Малому Раковці, Колодному, Мідяниці, бібліотеки у Доробратові та Смологовиці, клубу у Броді, Вільгівці, Греблі та Локоті.

Віддавна казали, що у здоровому тілі здоровий дух. Тож Медведчук всіляко дбав про спортивне виховання закарпатської молоді. Саме за його ініціативи було виділено кошти для ремонту та впорядкування стадіону у місті Іршава, надано фінансову допомогу ФК «Бужора» (Іршава), придбано спортивний інвентар та форму футбольним командам округу – «Едельвейс» (Кушниця), «Будівельник» (Приборжавське), «Боржава» (Довге), «Бужора» (Іршава), «Брунцвік» (Білки).

Всіляко сприяв Медведчук підтримці української культури й народної творчості та її поширенню за межи нашої держави. Зокрема, ним було надано кошти для поїздки фольклорного народного ансамблю «Іршава» на фестиваль до Італії, а також для проведення міжнародного фестивалю.

Можна ще й ще згадувати добрі справи, зроблені Медведчуком для нашого краю. Але ж, вважаю, й того, про що вже було сказано, досить, щоб зрозуміти – закарпатцям є за що бути вдячними Віктору Володимировичу. Варто пам’ятати – добро завжди повертається сторицею до тих, хто його робив. Цілком залуженою нагородою для таких людей є наша щира повага та любов.

Новини Закарпаття
Категорія : Голос Народа
Dark
27 листопада 2016 10:57

Народна повага і любов? ????


Аня
27 листопада 2016 11:19

Тут показані реальні факти роботи, а не міфи народу від цієї влади.


критик
27 листопада 2016 11:41

Медведчук - бізнесмен. Вкладаючи 1 гривню, брав 10.Спочатку заробляв політичний капітал, потім отримував впливові посади для себе і своїх людей, а далі через різні схеми, включаючи корупційні, сторицею повертав подароване. Треба нам такого кумира?


Клован
27 листопада 2016 11:48

Ви спочатку статтю прочитайте, перевірте факти вказані у статті, а потім ругайтеся і критикуйте.
Привикли як на майданах брудом поливати і кричати різну херню.
Як казав один чоловік. Критикуєш - пропонуй, пропонуєш- виконуй, виконуєш- відповідай!


Викладач
27 листопада 2016 12:31

Май-Дауни из кожi лiзуть вон, у нас, тобто нормальних людей появилася альтернатива їх яйценюкам, тимошенкам, садовим и прочому зброду. Двадцiть пять рокiв нас водили до свiтлого майбутнього а привели до повної катастрофи цiлої держави. Факти нiяк не сховаш, якби не старалися їх ЗМI. Медведчук багато зробив для Закарпаття, закарпатцi знають i пам'ятають це. Якщо чесно то бiльше нема за кого i голосувати.


справедливый
27 листопада 2016 12:36

може и краде... айбо хоть штось робит для ЗАКАРПАТТЯ и для ЛЮДИЙ ! а други лиш языками чешут... мое мнение


Справедливому
27 листопада 2016 12:52

як він може красти кіть він з 2004-го року не у владі?
А перевіряли го уже усі. Од Ющенка до Януковича і Порошенка з майдаунами.


Читач
27 листопада 2016 13:11

Впевнений, що у Медведчука рейтинг вище ніж у Порошенка та Яценюка разом узятих. Не вірите, давайте проведемо опитування.


для критиканів і крикунів
27 листопада 2016 13:23

Всі такі, як ви майдануті, й привели країну до краху й повного розвалу, а народ - до повної бідності та знущання над ним. У Китаї за такі дії, всіх можновдців без винятку, у тому числі й Президеннта, ГоловуВерховної Ради та Прем'єр-Міністра, депутатів Папрламенту і інших корупціонерів, котрі на тому ж народові нажили для себе й своїх рідних значний капітал, розстріляли б прилюдно без суда і слідства. Завдячуючи таким критиканам, як окремі, які самі за все своє життя для країни ні хрина доброго не зробили, а лиш її розбазарили, українці й зажили "по-новому" у злиднях. Де ж обіцянки порошенка, що коли він стане Президентом, долар коштуватиме 5 гривень, ми заживемо по-новому і він покінчить з бізнесом? На ці речі чомусь ніхто не звертає уваги, що підер вальцман всіх обманув. Це все Вас влаштовує? Та Медведчуку всі нимнішні можновладці України в лапті не годяться. Суки ви, а не люди. Треба все оцінювати обєктивно і справедливо, а не продавати себе за якість 100 грам оковитої та 50-100 гривень і сраний бутерброд, яким майданутих кормили на Майдані. Що ж змінилося? Тіль стало жити гірше. От і все, чого ж ви домоглися! .


читачу
27 листопада 2016 13:35

Такий рейтинг, што даже близько у Верховну Раду нигда не попадає.
Не голосують за сього КГБшного стукача українці.
Лузер він у політиці без підтримки народа.


Адміну
27 листопада 2016 13:36

Чому мовчать про Перший З’їзд Народних Комітетів 26.11.1944 року і прийняття Маніфесту «Про возз’єднання Закарпатської України з Радянською Україною»?


вумникам
27 листопада 2016 13:47

Кожний полiтик лузер без пiдтримки народу, але в даному випадку пiдтримка буде, людям надоїли цi поцрiоти, якi нiчого спiльного не мають з патрiотами.


Оля
27 листопада 2016 13:59

Єй МАЙДАУНИ так ви з кастрюлями бігали за свободу слова, а чому тут умнічаєте?
Сайт дав матеріал,який вам не подобається і шо тепер? Забийте язик собі в дубу за це ви і скакали! Що може бути різна думка та позиція.


Кунь
27 листопада 2016 14:01

...це шо було??Ко дістає сейс скелет знову...очухалися????


Игорь
27 листопада 2016 14:15

да-да...)))!! Медвидчук--ЧМО--продажное !!!!!!!!! Личный Клоун Адольфа Путина !!!

)))))))))))))))) Клоун Адольфа Путина !!!


....у
27 листопада 2016 14:22

Елена ЛУКАШ, экс-министр юстиции Украины: Уже еду. Сегодня – 24-ое.
Безвизовый режим получим 24 ноября, обещал Порошенко. – Так и запишите.
Ну, мы записали. И что?

24 ноября в программе саммита Украина-ЕС нет вопроса о визовой либерализации для Украины. Саммит станет лишь «Поводом поприветствовать шаги по введению безвизового режима для граждан Украины».

Украинцы, ЕС приветствует вас! Помашите им ручкой.

Знаете, почему не дают? – Говорят, что боятся наплыва нелегальных мигрантов.
Правильно боятся. 65% украинцев хотят из Украины уехать. А если вычесть из населения детей и пенсионеров, то получается, что все уже хотят отсюда уехать.

Безвиза не будет. Так и запишите!

Безвиз, безгаз, безКрым, безДонбасс.


РО МАШКА
27 листопада 2016 14:28

ЦЕ ЩО ? ХАРАКТЕРИСТИКА У РАЙ ? А ТАМ І БЕЗ ВАС І НАС РОЗБЕРУТЬСЯ....ЛЮДИ, БУДЬТЕ ПИЛЬНІ !!!


Критик
27 листопада 2016 16:27

Хто до тепер симпатизує Медведчуку, нехай пакує валізи і їде до нього у Крим. Або прямо до його кума Путіна у Москву.Менше запроданців залишиться в Україні.


Критику
27 листопада 2016 18:08

іди нахуй до Клінтонші у Вашингтон підарасе йобаний!
Або ліс кругляк вивози за кредит у ЄС!
Безвіз уже маєш виродку гейропейський?
Грузини тебе виєбали у сраку?
Так хто запроданець?


Справедливий.
27 листопада 2016 18:54

Докіть такі придурки безмозглі як сись " Критику" будуть адвокатами Мидвидчука, дотіть тому на Закарпаттю не світить нич. Пищи кретине но всьо опусто. А тибе просто шкода.


справедливому
27 листопада 2016 19:10

Навчися дурню грамоти, а потім критикуй. Видно, що в тебе, сучаро, освіта на рівні початкової школи. Правильно тобі, кретине йобаний, безграмотний бидло, дають зауваження користувачі сайту. Скоро таким дебільним і справедливим, як ти, ідіоте, наступить кінець.Придурок тебе зробив. Їдь у Берегівську психлікарню і трохи підлічися.


лоци
27 листопада 2016 19:20

што исе нова течия розкручуеся


Коля
27 листопада 2016 20:01

Адресую це матюкальщику, што ужваляє Медведика. Поклади йому памнятник тай цюлюй го у гузицю. Такий ги ти дибіл на ото лиш и валовшний.


Читач -лоцию
27 листопада 2016 20:57

Не нова теча, а пишуть люди яких вже дістали майдануті своїм дебілізмом та продажністю.


дмитро
28 листопада 2016 12:38

так ондеки допогав ділом што шпалилиму катору у кійові:))))))))))ги-ги


справедливый
28 листопада 2016 13:58

стоп шановни писакы - туй щось не то ... я свои коменты пудписую справедивЫй... а туй якась паскудь пише тай пудписуеся - справедливИй... такшто на мене не гришит


дмитро
28 листопада 2016 14:25

справедливый: трилі-дрилі делать нехер та гуйньов штрадавут бо у голові вітир гуляе:)))))))))))))))))))ги-ги,


справедливый
28 листопада 2016 15:44

абидно - панимаэш...


это неважно, но жить мне нравится
28 листопада 2016 16:55

Народ-люди,челядь-человеки,может хватит грубить!Москаль плохой,Ратушняк плохой,Ледида плохой,Балога плохой,Ланьо плохой,Медведчук плохой,Ривис плохой,Деркач плохой,Лунченко плохой,Петевка плохой ,Чубирко плохой,и т.д.Все плохие,одни мы хорошие.Почему мы тогда не в зРаде ВРУ.Кто хороший?Мураев и Рабинович хороший?Вона працюэ ,Юлия Володимировна хорошая,а может турчинов,гройсман с порошенко хорошие.Кто хорошие,кто остановит войну,кто способен вывести страну из хаоса и наведет порядок в стране.Есть такие ?


лоци
28 листопада 2016 18:57

мене интересуе мненіе його про референдум 1991р


Залишити Коментар