Всі закарпатські заробітчани в Росії агенти спецслужб?

жовтня 13 / 2015
Всі закарпатські заробітчани в Росії агенти спецслужб?

Вчора екс-народний депутат України Тарас Чорновіл в ефірі телеканалу 112 Україна висловив точку зору, що працюючі і подорожуючі в Росію українці можуть бути завербовані спецслужбами РФ до їх повернення в Україну.

На думку Чорновола, необхідно перевірити, чи не є люди, які часто їздять з України в Росію або працюють там, завербованими агентами.
«Тут треба дуже сильно подумати, ці персональні контакти і та величезна маса українців, які їдуть до Росії, в тому числі і на заробітки. Чи не повертаються вони звідти давним-давно завербованими агентами? »- Сказав Чорновл.

Виходить,що Всі закарпатські заробітчани в Росії агенти спецслужб? До речі в ефірі цього ж телеканалу каналу закарпатський народний депутат Віктор Балога теж заявляв, що декілька разів їздив в Росію.

Пану Чорноволу можливо треба сказати правду,чому і що заставляє закарпатців залишати свої сім'ї та їхати на чужину.

Новини Закарпаття
Категорія : Голос Народа
дмитро
13 жовтня 2015 13:31

но айяк гет усі тко у росії робит агенти розумієш фсб,а тко у европі та агенти фбр тай амеріки:)))))))))))))))гет усіх треба провірити срочно:)))))))
тото панове чиновники 80 проценту усіх жителю україни,а 100 проценту закарпатцю так што уперьод можете провіряти!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


охоты на ведьм
13 жовтня 2015 13:53

так напишите пану Тарасу Чорновілу ,что все агенти заробітчани в Росії строили с Окраины велику Украину,(пример наша область), а такие как пан Тарас Чорновіл агенты госдепа разрушили Украину.А у всех агентов госдепа такая роль - разрушать,а не строить и создавать новые рабочие места для граждан Украины.)Дебил,(б) глядь...Тарас Чорновіл,страдающий синдромом Д. Форрестола...(он бредил, повторяя слова «Русские идут!» (англ. The Russians are coming; полностью англ. The Russians are coming. The Russians are coming. They’re right around. I’ve seen Russian soldiers! — «Русские идут. Русские идут. Они здесь. Я видел русских солдат!)


серго
13 жовтня 2015 14:00

ну и дебил цей чорновол.полит-проститутка


іван
13 жовтня 2015 14:05

а скільки разів сам чорновіл був у росії? може він теж завербований? на злодієві і шапка горить( так у народі кажуть). а їдуть у росію на заробітки, бо такі як чорновіл (депутати-міністри) протягом 23 років створювали всі умови для "покращення" життя, як самих закарпатців, так і українців в цілому


Тарасику
13 жовтня 2015 14:17

Весь Київський "політбомонд" -це Клуб гашишистов ......В тёмно-синем лесу, где трепещут осины,
Где с дубов колдунов облетает листва,
На поляне траву зайцы в полночь косили
И при этом напевали странные слова.
А нам всё равно, а нам всё равно,
Твёрдо верим мы в древнюю молву.
Храбрым станет тот, кто три раза в год
В самый жуткий час косит трын-траву.((из Бриллиантовой руки:"Если человек идиот, то это надолго".)


Вуйко
13 жовтня 2015 21:15

А що галичани не працюють в Россiї ? Галичанину Чорноволу фобiї в ночi сняться, що заробiтчани повернуться додому i посадять його на кiл, за масову розпродажу неньки України. Краще їх назвати агентами, сепаратистами чи ще якось означити, позбутися їх, щоб незаважали продавати Батькiвщину. Гнати в шею таких полiтикiв, най емiгрує, Україна переживе таку втрату, ти бач який вумник. Вмiсто того щоб будувати державу її знищують, людей залишили без роботи, виживати треба, а жити по новому це прiорiтет для таких як цей Тарасик.


Генделик
15 жовтня 2015 20:38

Можна подумати, що при Союзі т. зв. дисиденти не були агентами впливу США, а лише такими собі альтруїстами.


лоци
17 жовтня 2015 09:11

вор кричить держить вора


Генделик
17 жовтня 2015 15:23

Якщо уважно вивчити кожного т. зв. дисидента, можна зробити висновок, що це тунеядці, заздрісники і гомосексуалісти, себто дегенерати. Ця штука передається генетично. На місці таких, як Чорновіл-молодший, потрібно сидіти тихо по стійці струнко і мовчати в "тряпочку", а не галасувати.


Фашисти геть з України
22 жовтня 2015 15:48

Яка ж ти Тарасику СВОЛОЧЬ!!!!
Я мав можливість своїми очима бачити, як наші люди з Подкарпатської Русі в Празі, Будапешті, Відні і Німечеччині заробляють собі на прожиття - по 3 - 5 € на годину - так, щоб вмерти з голоду і не замерзнути від холоду. Хіба ти, паскудо, можеш бути інший від твого батька Святослава, що сотворив той "РУХ", який привів всю країну до розрухи?

Вояжі твого батька разом з Лук'яненком, Плющем, Горинем та іншою національно- інфікованою біомасою заперевальних чужеземців, стали перешкодою того, що наш Край, маючи можливість, як і Крим, стати незалежним від степових вічних кріпаків, на сьогоднішній день обнищав до такої степені, що сім'ї розпадаються, бо не можуть вижити і вимушені йти на заробітки.

А ти Тарасику, гівно заперевальне, хочеш наш народ лишити і цієї можливості заробітків. Ти хлопче, як і всі твої одношкірні собаки- націоналісти, страждаєш фобіями переслідування, бо у вас єдине генетичне походження - ви єдині по крові. Уже сто років вас, степових пацюків, від вашої хвороби ніхто не зміг вилікувати, бо врятувати таких як ви від вашого страждання, можуть тільки анклави - гомленди -, які за часів расистського режиму були в Південній Африці - ЮАР.

Вас потрібно відокремити і створити для вас адміністративний округ, де ви будете займатися своїм націоналістичним безглуздям, не заважаючи іншому населенню жити своїм життям, і не примушувати 40 міл. населення вас із ВО Сволити, ПС, та іншої націоналістичної грязі, вас терпіти.


чорновуду
22 жовтня 2015 21:44

У Тараса маразм.


Генделик
23 жовтня 2015 15:00

Дегенерати - руйнівна маса, яка є несвідомим інструментом малано-глобалистів по знищенню неугодних держав.
Був колись такий собі Гарвардський проект. Файта Чорноволів про нього дещо знає...
А Тарасику мусай закрити писок.


Залишити Коментар