Закарпатці заробітчани повертаються з Росії додому ні з чим

березня 08 / 2015
Закарпатці заробітчани повертаються з Росії додому ні з чим

За інформацією нашого видання, багато закарпатських заробітчан,які виїхали на заробітки до Росії повертаються ні з чим. З слів наших заробітчан в Росії повертаються часи коли наших (і не тільки наших – ред.) робітників після виконання робіт тупо «кидають» не виплачуючи їм зароблені гроші.

Заробітчани також стверджують,що роботи навіть в Москві та Санкт-Петербурзі практично немає роботу мають тільки ті хто «закріпився» на ній у попередні роки.

Зараз заробітчани думають, як отримати можливість виїхати на заробітки у країни Західної Європи,Канади, Австралії, або навіть Латинської Америки.

«Ми мали надію, що український уряд та Президент України виконає своє обіцянки на Майдані і ми,як і молдавани отримаємо можливість без віз їхати у Шенгенську зону, але нас у черговий раз обманули,як це було в часи Помаранчевої революції. Зараз у нашому селі сидить дома майже 70% чоловіків та чекають,що буде далі» - заявив нашому виданню один із заробітчан.

Нагадаємо, що віками закарпатці не мали достатньо роботи у себе на Батьківщині та виїжджали у чужі країни на заробітки, такі часи і зараз не змінилися, а роботу знайти стало,ще важче.

Новини Закарпаття
Категорія : Голос Народа


Loading...
загрузка...