5:0 і Кубок Закарпаття з футболу залишається у «Минаю»

червня 12 / 2018

У село Минай, що на Ужгородщині, завітало чимало поважних у футбольному колі людей. Зокрема свято спорту відвідали Ігор Бєланов, володар Золотого м’яча 1986 і Кубка кубків 1986, віце-чемпіон Європи 1988, заслужений майстер спорту СРСР, екс-гравець національної збірної України, Артем Федецький та перший віце-президент ФФУ Вадим Костюченко. Саме з рук останнього «Минай» отримав важливий документ – атестат клубу для участі в Другій лізі України.

Нову футбольну арену цього дня відвідали понад дві тисячі вболівальників. Красень стадіон виявився заповнений ущент, атмосфера була чудова – усе обіцяло яскравий футбольний двобій.

«Минай» – минулорічний володар Кубка, краща команда області – протистояв «Вільхівцям». Господарі були абсолютними фаворитами поєдинку й націлювалися здобути ефектну перемогу перед численною армією вболівальників.

На початку зустрічі господарі створили кілька гольових моментів, однак витиснути з них максимум не вдалося. У центрі подій були Яромир Лобода, Василь Пиняшко, Роберт Гегедош та Михайло Кополовець. А на 38-й хв. потужним дальнім ударом «вистрілив» Ігор Вагін – 1:0. За мінімальної переваги підопічних Ігоря Харьковщенка команди пішли на перерву.

У другому таймі минайці діяли якісніше й довели справу до переконливої перемоги з рахунком 5:0. На 50-й хв. Василь Пиняшко точним ударом подвоїв перевагу своєї команди, а ще через 5 хвилин Яромир Лобода зробив рахунок 3:0. Не встигли «Вільхівці» відійти від пропущених м’ячів, як уже за дві хвилини були вимушені вчетверте виймати м’яч із сітки воріт. Автором гола став Роберт Гегедош. Ефектну крапку в грі поставив Владислав Образцов, який ударом через себе установив остаточний рахунок на табло (5:0).

Категорія : Спорт