На Хустщині вже за доброю традицією підбили підсумки волейбольного року (ВІДЕО)

грудня 28 / 2017
На Хустщині вже за доброю традицією підбили підсумки волейбольного року (ВІДЕО)


І перед тим, як розіграти суперкубок серед найкращих чоловічих команд, відбулося нагородження переможців Чемпіонату Хустського району з цього виду спорту _у двох лігах. Мова про 6 команд: ВК «Велятино», ВК «Рокосово», ВК «Нарцис» із Хуста, а також три команди із Нижнього Селища "Патріот", "Фаворит" та "Надія". Їм вручили кубки першості, медалі та дипломи за призові місця.

Волейболісти Хустського краю беруть участь не лише у місцевих змаганнях чи всеукраїнських, вони активні й у міжнародних турнірах, зокрема у Чехії та Польщі. Вручили цього дня іменний кубок та шкіряний м’яч з підписами гравців легенді хустського волейболу – Володимиру Поп. Він незмінний капітан команди «Нарцис» з міста Хуст та постійний учасник волейбольних змагань різних рівнів. Досі має чудову форму, відтак спортсмен з великої літери. Поза як нещодавно волейболіст відсвяткував свій ювілей, його нагородили пам’ятним трофеєм. Опісля урочистої частини й розпочались напружені поєдинки у боротьбі за звання кращої команди серед кращих.

Всі 6 команд – учасниць методом жеребкування розділили на дві підгрупи. Таким чином гру за суперкубок розпочато. Переможці цих підгруп зіграли у фінальному матчі. У фінал вийшли «Патріот» із Селища та «Нарцис» із Хуста. З рахунком 2:0 перемогли селиські волейболісти. Загалом волейбольний рік, що минув, був цікавим і захоплюючим, зізналися хлопці вже після підсумкових змагань. А далі буде – не менш майстерно та напружено. Адже вищі нагороди ще попереду.

Категорія : Спорт

Залишити Коментар