Карпати перемогли Галичанку 21:20

квітня 27 / 2017

Пропонуємо вашій увазі звіт про другий матч 12-го туру жіночої Суперлігі з гандболу між «Карпатами» та «Галичанкою»:

Протягом перших десяти хвилин зустрічі точилася практично рівна, часом жорстка, боротьба. А от ближче до середини першого тайму завдяки чотирьом поспіль голам Яни Готри ужгородки повели в рахунку. Спроба «Галичанки» зрівняти рахунок до сирени виявилася невдалою, а ужгородки змогли провести кілька швидких атак, які закінчилися влучними кидками Ірини Компанієць.
Перша половина зустрічі завершилася на користь «Карпат» - 11:13.
Другий тайм розпочався активними діями ужгородок у нападі, а от львів’янки за перші 10 хвилин спромоглися лише раз засмутили нашого воротаря Ірину Яблонську-Бобаль. Власне, її впевнена гра у другому таймі стала одним із ключових внесків у перемогу.

Після двох влучних пострілів Яни Готри, за чотири хвилини до завершення матчу, «Карпати» випереджали суперниць на 4 м’ячі! Проте, залишившись у меншості на 57 хвилині, пропустили тричі. Гра тримала у напрузі до останніх секунд, а фінанльна сирена зафіксувала перемогу «Карпат» - 20:21!

Галичачанка - Карпати 20:21 (11:13)
Галичанка: Гілязетдінова, Гладун; Туркало 5/3, Гайкова 3, Воловник 2, Баранович 2, Гайкова 2, Коновалова 2, Смолінг 2, Давидянц 2, Сабова 1, Сідлецька 2, Жолобович, Маркевич, Парандій, Дорожівська, Стрюкова, Сідлецька.
Карпати: Яблонська-Бобаль, Воронько; Готра 9/4, Компанієць 5, Мелекесцева 3, Лезінська 2, Гичка 1, Сухецька 1, Кильч, Попович, Білик, Купчак, Фурманець.
Штраф: 10 - 10 (двічі Гайкова, Парандій Коновалова, Стрюкова - двічі Мелекесцева, двічі Компанієць, Фурманець);
7м: 4/3 - 5/4 (Фурманець не влучила у ворота Гладун - Яблонська відбила кидок від Туркало).
Категорія : Спорт