Розвиток фізичної культури та спорту – невід’ємний фактор соціального зростання Закарпаття

грудня 29 / 2016
Розвиток фізичної культури та спорту – невід’ємний фактор соціального зростання Закарпаття


На третьому пленарному засіданні п’ятої сесії облради ухвалено рішення «Про Програму розвитку фізичної культури і спорту в Закарпатській області на період до 2020 року» та рекомендовано районним, Берегівській, Мукачівській, Ужгородській, Хустській, Чопській міським радам розробити та забезпечити реалізацію відповідних місцевих програм, передбачивши фінансування їх заходів.

Як наголошується в документі, останнім часом загальний стан сфери фізичної культури і спорту, стан фізичної активності і способу життя середньостатистичного закарпатця, особливо дітей та молоді без перебільшення можна визначати як загрозливі, що характеризуються певними чинниками, основними серед яких є: відсутність сформованих сталих традицій та мотивацій щодо фізичного виховання і масового спорту, як важливого чинника фізичного та соціального благополуччя, поліпшення стану здоров’я, ведення здорового способу життя і подовження його тривалості; знецінення моральних та патріотичних переконань громадян у зв’язку із засиллям пропаганди матеріально-споживацьких інтересів, жорстокості, насильства, зокрема прямо або опосередковано через засоби масової інформації; погіршення стану здоров’я населення у зв’язку з прогресуючими хронічними хворобами серця, гіпертонією, неврозом, артритом, ожирінням тощо, які є наслідком ведення пасивного, малорухливого способу життя, зловживання шкідливими звичками, що власне, призводить до зменшення кількості осіб, які можуть бути залучені до спорту вищих досягнень, зокрема спроможних тренуватися, витримуючи значні фізичні навантаження, та досягати високих спортивних результатів тощо.

Метою Програми є відведення фізичній культурі і спорту в Закарпатській області провідної ролі як важливого фактора одразу кількох напрямів соціально-економічного зростання Закарпаття. А також – створення умов для: розвитку різних видів спорту, визнаних в Україні, вдосконалення системи підготовки спортивного резерву, збірних команд області та кандидатів до національних збірних команд, забезпечення пріоритетного розвитку традиційних для області видів спорту; збереження і зміцнення матеріально-технічної бази, вдосконалення і розвитку інституціональних напрямів сфери фізичної культури і спорту та забезпечення фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової діяльності суб’єктів галузі усіх форм власності.

Фінансування Програми здійснюватиметься за рахунок коштів обласного та інших місцевих бюджетів, а також за рахунок залучення інших джерел, не заборонених законодавством. Загальний обсяг фінансування Програми складає 47910,5 тис. грн, у тому числі з обласного бюджету за роками: 2017 рік – 9955,0 тис. грн; 2018 рік – 11995,0 тис. грн; 2019 рік – 12580,0 тис. грн; 2020 рік – 13380,5 тис. грн.
Категорія : Спорт
Стадион «Крестовский» - соответствует...
29 грудня 2016 17:59

29 декабря 2016 г.

Северо-западное управление Ростехнадзора сообщило о выдаче заключения о соответствии построенного стадиона «Зенит-Арена» («Крестовский») в западной части Крестовского острова в Санкт-Петербурге требованиям проектной документации и технических регламентов.

«Проверены предъявленные к проверке строительные конструкции (в т.ч. по работам выполненным предыдущим подрядчиком), системы инженерно-технического обеспечения и безопасности в составе первого этапа»,— заявили в ведомстве.

Ростехнадзор добавил, в следующем году продолжит осуществление государственного строительного надзора при выполнении работ второго этапа- адаптации арены к требованиям Международной федерации футбола (FIFA).

Завершение строительства «Зенит-Арены»(стадиона «Крестовский») и сдачу работ продлили до 31 марта 2017 года.

Общая стоимость «Зенит-Арены» (стадиона «Крестовский») - 43,5 млрд рублей.

p.s.
Западный скоростной диаметр(ЗСД) в Санкт-Петербурге - сдан... ВСЕ 46,6 км ..., стадион "Крестовский" - 31 марта 2017 (на Крестовском острове).... , а станция метро "Новокрестовская" - ближе к концу 2017 года на Крестовском острове)

Адаптация арены к требованиям Международной федерации футбола (FIFA) в СМИ значительно была преувеличена и раздута.

Госстройнадзор разрешил ввести в эксплуатацию стадион «Зенит-Арена» на Крестовском острове в Санкт-Петербурге .

Все разрешительные документы уже подписаны.

Первый матч на новом стадионе (вместимостью 68 тыс. зрителей) должен состояться 23 апреля 2017 года, когда в рамках чемпионата России встретятся санкт-петербургский «Зенит» и екатеринбургский «Урал».

Этот спортивный объект примет футбольные матчи Кубка конфедераций 2017 года, чемпионата мира 2018 года и чемпионата Европы 2020 года.

p.p.s.
На Крестовском острове в Санкт-Петербурге уже есть одна станция метро - "Крестовский остров".


пропаГандон, сыграй лучше на балалайке
29 грудня 2016 20:11

У рисишных опёздалов новые темники выдали. Первая мысль — не все украинцы одинаково плохие, это только часть миздобулов кастрлюлеголовых нехорошие, которые не скорбят по Ту154 с танцорами. Вторая мысль — всепропалонаукраине. Третья мысль — у Путина растет рейтинг до небес, и если так пойдет, то скоро к выборам 2018 года достигнет 300%. Наукраинегоспереворот. Наукраинегражданская война снепокореннымижителяминовороссии. Ау, пропаГандон, сыграй лучше на балалайке и одень кокошник Захаровой, больше толку, чем от твоих методичек.


Залишити Коментар