«Динамівський» футбольний турнір виграла команда Закарпатської митниці ДФС

грудня 24 / 2016
«Динамівський» футбольний турнір виграла команда Закарпатської митниці ДФС
Перемогу команда Закарпатської митниці ДФС здобула напередодні, під час турніру з міні-футболу. Футбольне змагання організувало фізкультурно-спортивне товариство «Динамо». Участь у спортивному змаганні, яке проходило у спорткомплексі «Юність», взяли 8 команд правоохоронних органів області.

Команда Закарпатської митниці ДФС розпочала шлях турнірною таблицею з поєдинку з командою відділу Державної пенітенціарної служби в Закарпатській області, який закінчила з рахунком 4:1.

Далі команда митників змагалась з футболістами Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій і виграла з рахунком 1:0.

Після цього футболісти митниці здобули перемогу у поєдинку з командою Управління Служби безпеки України в Закарпатській області, з рахунком 2:1.

За вихід з груп у паралельних півфіналах зустрілись команда Нацгвардії та Закарпатської митниці ДФС. Футбольна дуель завершилась з результатом 0:2, на користь митників. В другій групі зустрілись команда Головного управління Національної поліції в Закарпатській області та Управління служби безпеки у Закарпатській області. Матч завершився з рахунком 4:2.

У фіналі футболісти Закарпатської митниці ДФС впевнено отримали перемогу у команди Головного управління Національної поліції в Закарпатській області з рахунком 2:0.

Таким чином, третє місце посіла команда Управління Служби безпеки України в Закарпатській області, друге – Головного управління Національної поліції в Закарпатській області, а перемога – перше місце у турнірі з міні-футболу, – на рахунку Закарпатської митниці ДФС.

ДФС у Закарпатській області
Категорія : Спорт

Залишити Коментар