В Ужгороді розпочався турнір з петанку

травня 07 / 2016
В Ужгороді розпочався турнір з петанку

Учасники з Угорщини, Чехії, Словаччини, Польщі, Марокко, США, Індії, Голландії, Білорусі, Литви, Естонії, Росії, а також команди з усієї України з'їхалися до Ужгорода. Тут уже вдев'яте проходить міжнародний турнір з петанку "Сакура-2016".

Сьогодні у парку "Підзамковий" під час офіційного відкриття турніру учасників змагань привітав міський голова Богдан Андріїв, який запевнив, що вже незабаром у Боздоському парку буде облаштовано спеціальний майданчик для гри у петанк, щоб спортсмени мали відповідні умови та можливість не тільки постійно тренуватися, а й проводити ще більш масштабні змагання.

Довідково.
"Турніри "Сакура" та "Каштани", які проводяться в Ужгороді, є єдиними турнірами на всьому просторі колишнього СРСР, які внесені в офіційний міжнародний календар Всесвітньої федерації петанку.

Основна мета гри у петанк полягає у тому, аби кинути кулю якомога ближче до маленької дерев'яної кульки, яка називається "кошонет". Її можна зачіпати, власне, як і кулю суперника.

Назва гри пішла від французького виразу "pied tanque", що означає "ноги разом". Гра починається з того, що навколо ніг малюється круг, з якого не можна виходити аж до зупинки кинутої кулі. Обидві ноги слід тримати разом, торкаючись п'ятами замлі. Команда може складатися з одного, двох або трьох учасників.

Гра у сучасній інтерпретації виникла у 1907 році у Ла Сіота, в Провансі, на півдні Франції.


Ужгородська міська рада.
Категорія : Спорт

Залишити Коментар