10-туру чемпіонату Закарпаття, ФК «Ужгород» – ДЮФК «Мукачево, завершився рахунком 3:0

липня 05 / 2015

4 червня на стадіоні «Авангард» відбувся центральний матч 10-туру чемпіонату Закарпаття, де зійшлися ФК «Ужгород» і ДЮФК «Мукачево».

Цей матч не дарма був винесений на суботу. Справжньому любителю закарпатського футболу було запропоновано насолодитись матчем, який безпосередньо впливав на чемпіонську гонитву. Із перших хвилин колектив із обласного центру взяв кермо від матчу у свої руки.

Після пропущеного голу гості намагались якось налагодити гру в атаці, проте компактна гра оборонної ланки «Ужгорода» стала на заваді для реальних загроз

Футболісти Сільваші відверто не встигали за моторними ужгородцями. Відтак, на 37 хвилині, молодий півзахисник технічно розвертається у карному опонентів і обвідним ударом встановлює підсумковий рахунок першого тайму. 2:0 – прекрасна гра «Ужгорода» забезпечує двоголовий гандикап за підсумками першого тайму.

Друга сорокап’ятихвилинка нічим не відрізнялась від першої. «Ужгород» домінував довівши рахунок до непристойного 3:0, «Мукачево» терпіло. – питання про переможця було зняте вже на 69 хвилині, за інформацією obda.at.ua

Категорія : Спорт