Футбольні таланти Закарпаття мають шанс!

квітня 20 / 2015
Футбольні таланти Закарпаття мають шанс!

Прізвище Іштвана Шандора добре відоме чисельному загалу шанувальників футболу Закарпаття. Як гравець, він чемпіон (1967 р.) та бронзовий призер (1970 р.) першості України, йому присвоєно почесне звання майстра спорту колишнього СРСР.
Вдало склалася для Іштвана Дьордьовича і тренерська кар’єра. Під його керівництвом футбольні команди «Закарпаття» (Ужгород), «Прикарпаття» (Івано-Франківськ), «Буковина» (Чернівці) успішно виступали у футбольних першостях.
Нових спортивних досягнень на тренерській ниві Іштван Шандор здобув і в Угорщині, очолюючи команди, більшість з яких займали високі місця у вищому футбольному дивізіоні цієї країни - «Дьор», «Відеотон», «Ніредьгаза», «Діошдьор» та інші.
Нині Іштван Шандор продовжує своє цікаве життя у футболі, працюючи міжнародним селекціонером в Академії футболу Ференца Пушкаша в містечку Фелчут поблизу Будапешта. У його функції входить виявлення футбольних дарувань у 5 країнах Європи – Хорватії, Словенії, Румунії, Словаччині та Україні, які можуть вдосконалювати свою спортивну майстерність в академії, яка носить ім’я легенди угорського футболу Ференца Пушкаша.
Тож футбольні таланти, якими багате Закарпаття, мають шанс проявити себе на міжнародному рівні. Дехто з них вже на прикметі відомого фахівця футболу, нашого земляка Іштвана Шандора.

Сергій Баранчиков, завідувач відділу організаційно-гуманітарної роботи Закарпатської облпрофради, фото автора
Категорія : Спорт


Loading...
загрузка...