Кубок України з художньої гімнастики завершився в Ужгороді

лютого 12 / 2015
Кубок України з художньої гімнастики завершився в Ужгороді

У середу, 11 лютого, в ужгородському спорткомплексі «Юність» завершилось всеукраїнське свято краси й грації.

На Закарпаття з’їхалося майже 250 гімнасток країни, аби взяти участь у Кубку України з художньої гімнастики пам’яті заслуженого тренера Валентини Зінченко. Найкращі спортсменки Києва, Київської, Закарпатської, Чернігівської, Кіровоградської, Миколаївської, Дніпропетровської, Полтавської, Запорізької, Одеської, Харківської, Львівської, Чернівецької, Волинської та Рівненської областей розпочали змагання 8 лютого.
На офіційному закритті турніру, крім поважних гостей, до юних гімнасток звернулася й головний суддя Альбіна Дерюгіна – Герой України, заслужений тренер України та СРСР, головний тренер національної збірної України з художньої гімнастики, заслужений працівник фізичної культури і спорту України, суддя міжнародної категорії, президент федерації художньої гімнастики України.
На жаль, серед 19 команд, представлених на Кубку, збірна Закарпаття не посіла гідного місця, але все ще попереду, адже наша область вже не вперше приймає такі серйозні турніри. А в планах керівництва Федерації художньої гімнастики й надалі розвивати цей вид спорту на Закарпатті.
Нагадаємо, що на нещодавній зустрічі в закарпатській облраді заслужений майстер спорту з художньої гімнастики, абсолютноа чемпіонка світу, віце-президент Федерації гімнастики України Ірина Дерюгіна зппропонувала створити в Ужгороді центр з художньої гімнастики. Де для дітей області можливо організовувати майстер-класи.
Категорія : Спорт

Залишити Коментар