На території Рахівського та Тячівського районів планують збудувати масштабний туристично-рекреаційний комплекс "Свидовець" (Відео)

патрійот
25 червня 2018 08:20

може накінець у відсталому ЗАКАРПАТТЮ зроблять хоть щось путнє


Читатель
25 червня 2018 16:12

 Країни на півдні Європи – свідчення тому, що при найменшій кризі першою потерпає саме туристично-рекреаційна галузь. Тому не можна покладатися на туризм. Необхідно припинити суцільні вирубки лісу,  пам’ятати, що в Українських Карпатах граничне допустиме рекреаційне навантаження складає для широколистяних лісів 3,5 чол.на 1 га, для ялинкових – 2,4 чол. на 1 га. Не можна будувати туристичні та рекреаційні заклади в безпосередній близькості від лісів рекреаційного призначення, бо вони внаслідок «нашестя» швидко деградують.Сили нерівні, бо за меґа-курорт виступає ОДА. Цього разу голосом Галаса.

Неоколонізатори в першу чергу хочуть заволодіти землею, знищать природне середовище проживання корінного населення де обіцяють «процвітання». І це «відгукнеться» не лише в Свидовці та навколо, а й набагато ширше. Ліс в горах суцільно вирубувати не можна, бо він виконує природно-захисну функцію. Екологи і гості з Австрії мають рацію! ЩОРІЧНІ ЗБИТКИ лише від повеней в зоні діяльності об’єднання «Прикарпатліс»  складали 20 млн. руб., а прибутки  - 11,8 млн.руб.[Украинские Карпаты. Природа. Киев: «Наукова думка». – 1988.; с. 197]. Саме тому в останні десятиріччя існування СРСР суцільні вирубки лісу припинили.

Мають гроші, хай вкладають у виробництво продукції.


Залишити Коментар