На Рахівщині відбувся мітинг-реквієм з нагоди 79 річниці Карпатської України (ФОТО)

червня 18 / 2018
На Рахівщині відбувся мітинг-реквієм з нагоди 79 річниці Карпатської України (ФОТО)


Вчора, 17 червня, делегація Рахівського району, очолена заступником голови Рахівської районної ради Іваном Копичем, відвідала мітинг-реквієм з нагоди 79-ї річниці з дня загибелі воїнів Карпатської Січі та 18-річчя з дня їхнього перепоховання на Яблуницькому перевалі.
Мітинг почався із панахиди, яку відслужили представники духовенства українських церков. Духовні отці відправили заупокійну панахиду за убієнними та помолилися за мир і спокій у державі. Присутні також вшанували хвилиною мовчання пам’ять Небесної сотні та українських військових, що віддали своє життя за рідну землю на сході України.
Після панахиди відбулося урочисте покладання квітів та виступи представників місцевої громади, державної влади, вояків УПА, активістів. У своєму виступі Іван Копич зазначив, що у 1939 році на землях Закарпаття з ініціативи Августина Волошина було проголошено Українську незалежну державу - Карпатську Україну, за яку боролися цілі покоління українців. І цими днями, перегортаючи сторінку історії, ми згадуємо і молимося за хлопців, які в цю хвилину оберігають кордони рідної держави.

На Рахівщині відбувся мітинг-реквієм з нагоди 79 річниці Карпатської України (ФОТО)

На Рахівщині відбувся мітинг-реквієм з нагоди 79 річниці Карпатської України (ФОТО)

На Рахівщині відбувся мітинг-реквієм з нагоди 79 річниці Карпатської України (ФОТО)
Категорія : Суспільство
василь мулеса
18 червня 2018 20:18

Молодці! Слава Україні!


....у
18 червня 2018 20:42

 
В Дарницком районе Киева от передозировки настойкой боярышника скончался мужчина, врачи успели спасти его собутыльника.

В воскресенье, 17 июня, в Дарницком районе Киева от передозировки настойкой боярышника умер мужчина, а его собутыльника успели спасти медики, сообщает dtp.kiev.ua 

«Настойка боярышника вместо марша ЛГБТ: одного успели откачать, второму не хватило достаточной дозы. Увидела два тела, один бездыханный. Приехала скорая, откачала. Говорят, таких вызовов каждый день по 20 человек», – сообщает источник.

Настойка боярышника – это лекарство, содержащие этиловый спирт, которое из-за невысокой цены часто покупают лица, злоупотребляющие алкогольными напитками. Настойка используется в качестве успокоительного средства и для лечения болезней сердца.


Українець
18 червня 2018 23:13

Героям Слава по вічні віки.


Тутышний
28 червня 2018 21:37

Айно, Карпатська Україна и "президент" мсн. Волошин, ай то є наша Русинська історія так, як Австро-Венгрія, Чехословачина, Мадярштьина чи СРСР с УРСР. Словаки, Словенськый штат на чолі с президентом Тісом поважавут також за свою історію. А як Словенськый штат, так ай Карпатська Україна возникли паралельно и інштрукції на іх організоцію и ко має боти на чолі сих новоутвореных держав боли видани з канцеларії Адолфа Гітлера в Берліні. То же губернатора Пудкарпатської Русі пана Бровдіго має вымінити мнс. Волошин стало ся пріамо по діпломатичній інтервенції паном фон Генке, Адольфом Гітлером уполномоченим послом 3-го Райху, у штатного секретаря Чехословакії пана Масаржіка (непутайте с президентом Масариком).
По войні президента Словакії пана мсн. Тіса одсудили на смерть в Братиславі, а ай там го повісили як войнових злочинців в Нурімбергу. Перший Президент Словакії мнс. Йозеф Тісо кінчив як нацистськый зрадник-войновий злочинець.

Мнс. Волошин, як ректор (президент) Вільного Українського Універсітету жив под охранов СС-фюрера Гайдріха в Празі (Гайдріх бов 3-тьов людинов по Адолфові Гітлерові и Гімлерові в 3-тьом Райху) удкідь го (Волошина) вивезла НКВД до Москви, але в тюрмі за короткий час мнс. Волошин помер перед тим, як процедура НКВД вислухи пре судний процес cя зачав.
Мнс. Волошин, президент Карпатської України, скочив як герой України, а є в категорії с войновим злочинцьом Йозефом Тісом.
Європейскої унії хиблять такі тержави де нацистські кріміналники яких вішaли в Норімбергу суть типирь героями.


Цімбор Тутьішньому
29 червня 2018 10:16

Што и казати , ошибся старьій Волошин . И як інтересно , войовав из русинами ,и тоті многі на росії погьібли и увін там же погьіб .


без суда винуватий
29 червня 2018 12:13

А што Волошин бов признаний нацистським злочинцем на Нюрберзькому трибуналі? Кить - нєт, товди про што може йти мова?


Цімбор
29 червня 2018 12:42

Тадь нет ,ни бов . Волошин и Карпатська Украйина , ото лем мальій епізод из нашої історії . Всього навсього . 


Book
29 червня 2018 15:09

Малий,но дуже запутаний.


Тутышний
29 червня 2018 16:48

Вы пан Без Суда Виноватий читайте подробніше, штом написав:"Мнс. Волошин, президент Карпатської України, скочив як герой України, а є в категорії с войновим злочинцьом Йозефом Тісом."

 

То ош Мнс. Волошин помер перед тим як го судили, то для вас значить, што можно потенціального войнового злочинця перетворити нараз на героя України?

 Нигда вам в голову не прийшло, што такий підход рішати проблеми, як в Україні рішаєте поуказує на то, чого Словакія є успішна держава в Ейвропейской унії, а в Україні "Маємо, що маємо!"?

 


Залишити Коментар