Закарпатців закликають долучитися до заходів з перевірки перевізників

квітня 25 / 2018
Закарпатців закликають долучитися до заходів з перевірки перевізників
На Закарпатті триває комплекс цільових заходів під умовною назвою «Перевізник». Їхня мета – профілактика аварійності та зниження тяжкості її наслідків на пасажирському транспорті, дотримання водіями і перевізниками правил дорожнього руху та правил перевезення пасажирів. Особлива увага приділяється технічному стану транспортних засобів, наявності та справності аварійних виходів, розташуванню місць для сидіння, організації передрейсового контролю технічного стану автобусів та проведення щозмінного медичного огляду водіїв.
У рамках проведення комплексу цільових заходів також перевіряється дотримання вимог законодавства під час перевезення організованих груп дітей, пасажирів на регулярних спеціальних маршрутах. Про це йшлося на селекторній нараді, яка відбулася 24 квітня в облдержадміністрації під головуванням директора департаменту інфраструктури, розвитку і утримання мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення та житлово-комунального господарства ОДА Едуарда Маляра. Участь у нараді взяли керівники Управління Патрульної поліції в Закарпатській області, управління Укртрансбезпеки, керівники райдержадміністрацій, представники Служби автомобільних доріг у Закарпатській області, перевізники.
За підсумками наради Управлінню Патрульної поліції в Закарпатській області та управлінню Укртрансбезпеки рекомендовано забезпечити принципове реагування до автомобільних перевізників, які здійснюють перевезення пасажирів поза правовим полем та у межах повноважень застосовувати до зазначеної категорії перевізників міри впливу. А також інформувати організаторів перевезень про порушення транспортного законодавства водіями та перевізниками, які обслуговують на договірних засадах автобусні маршрути.
Райдержадміністраціям доручено систематично інформувати про наявність на території району перевізників, які здійснюють перевезення пасажирів поза правовим полем.
До проведення зазначених заходів організатори закликають долучитися і небайдужих громадян, представників громадських організацій та ЗМІ та інформувати Управління Патрульної поліції в Закарпатській області та управління Укртрансбезпеки про порушення, здійснені водіями автобусів на маршрутах загального користування.
Категорія : Суспільство

Залишити Коментар