На Тячівщині поліцейські поспілкувались із батьками школярыв Дубового

квітня 23 / 2018
На Тячівщині поліцейські поспілкувались із батьками школярыв Дубового


Багатогранний навчально-виховний процес у навчальних закладах різного типу та в родинах неможливий без комплексного підходу. Саме тому педагогічний колектив Великолузької школи систематично організовує круглі столи та бесіди на актуальні теми як з учнями школи, так і з їхніми батьками.

Сьогодні, 23 квітня, вчителі спілкувалися з батьківським комітетом школи. До участі в розмові запросили й інспектора сектору ювенальної превенції Мирославу Грежинець.

На Тячівщині поліцейські поспілкувались із батьками школярыв Дубового


Лейтенант поліції роз’яснила присутнім батькам юридичний аспект їхньої відповідальності за дії і вчинки їхніх дітей. Тема розмови стосувалася проявів насильства над дітьми в сім’ях, прав і свобод дитини, дотримання батьками своїх обов’язків. Особливий наголос поліцейська зробила на уважності дорослих до психологічного стану і потреб дітей, особливо підлітків. Не оминули співрозмовники і теми булінгу та обставин його виникнення в учнівському колективі.
Крім того, одним із питань зборів було обговорення якості відвідування уроків учнями. Із цього приводу інспектор поліції не лише поспілкувалася із запрошеними на зібрання, але й відвідала одну з облікових сімей.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області
Категорія : Суспільство

Залишити Коментар