Ярмарок кар'єри відбувся в Ужгороді (ВІДЕО)

квітня 20 / 2018
Ярмарок кар'єри відбувся в Ужгороді (ВІДЕО)


Весняний ярмарок вакансій “День кар’єри” зустрічав показовими виступами військовослужбовців Державної прикордонної служби, які використовуючи технічні засоби, показали як затримують контрабандистів. В такий спосіб наочно демонстрували переваги вступу на контрактну службу в прикордонні війська. Вони – одні із 33 роботодавців, які долучились до ярмарку вакансій.

Ярмарок вакансій вже став традиційним заходом, і має на меті особисто познайомити людину, яка в пошуках роботи, з потенційним роботодавцем.Сьогодні в Закарпатській обл. офіційно зареєстровано близько п’яти з половиною тисяч безробітних.

Як наголошує очільник обласного центру зайнятості, хоч цифра й велика, однак якщо порівнювати її з минулими роками, спостерігається її значне зменшення.І хоч факт безробіття існує, воно не повністю пов’язане із відсутністю вільних робочих місць. Тут головну роль відіграє попит та пропозиція, зазначає очільник організації роботодавців Закарпаття.

Багато фахівців шукають кращої долі за межами України, саме тому сьогодні необхідно створити всі умови для розвитку економіки, якою є безперечно робочі місця з гідною зарплатнею тим самим зупинивши відтік заробітчан. Тим не менше присутнім роботодавцям є що запропонувати людям. Сьогодні тільки за офіційними даними центру зайнятості близько 1,5 тис. вакантних місць чекають своїх працівників.

Категорія : Суспільство

Залишити Коментар