Талановита молодь Закарпаття провела власний зліт

квітня 20 / 2018
 Талановита молодь Закарпаття провела власний зліт

Звичайна сільська школа подарувала нашому краю призерів не лише всеукраїнських олімпіад, а навіть міжнародних. Урочистий захід у Сокирницькій школі присвятили переможниці всеукраїнської учнівської олімпіади з французької мови Фанті Віталії, та Фречці Валентину – 16-ти річному юнаку, який винайшов спосіб як з опалого листя виробляти папір.

Десятикласниця Віталія Фанта, приділяє французькій мові чимало часу. Завдячує за отримані знання школі та каже, що вчити іноземні мови повинен кожен.Наставники переможців олімпіад пишаються своїми вихованцями, і пригадують, коли помітили потенціал учнів.

Голова відділу освіти наголосив: цей рік особливий для Хустського району. Адже стількох призерів всеукраїнських та міжнародних олімпіад тут не було більш ніж 15 років.Наголосили на урочистій лінійці, що праця вчителя – дуже важка. І що вчителі в цій школі вміють розгледіти талант дітей, та розкрити увесь їхній потенціал.

Підсумовуючи урочистий захід, наголосили, що Закарпаття має безліч талановитих та обдарованих людей. І вони мають прославляти нашу країну на світовому рівні, проте ніколи не забувати про Батьківшину.Закарпаття, Сокирниця, вундеркінд, переможець олімпіад.

Категорія : Суспільство

Залишити Коментар