Закарпатці втікають жити за кордон

березня 19 / 2018
Закарпатці втікають жити за кордон

Пріоритетні напрямки роботи на цей рік та підсумки діяльності за минулий обговорювали на розширеній колегії Головного управління ДМС України в Закарпатській області за участю керівників структурних та територіальних підрозділів.

Як зазначив начальник міграційної служби краю Ігор Михайлишин, акцент буде зроблено на покращення матеріально-технічної бази підрозділів, створення належних умов як для обслуговування громадян, так і для роботи працівників. Це можливе лише завдяки тісній співпраці з органами місцевого самоврядування.

На сьогодні в усіх районах області є можливість оформити біометричні документи. За минулий рік оформлено понад 153 тисячі закордонних паспортів та 45 з половиною тисяч громадянських паспортів у формі ID-картки. До районних та міських бюджетів Закарпаття від адміністративних послуг, які надаються територіальними підрозділами міграційної служби краю, надійшло майже 45 мільйонів гривень.

Очільник міграційної служби звернув увагу присутніх на поглибленні співпраці з Центрами надання адміністративних послуг, надання їм допомоги в удосконаленні процесів надання адмінпослуг. Наразі в краї біометричні паспорти оформляє лише ЦНАП Тячівської міськради.

Серед постійних пріоритетів – протидія нелегальній міграції та посилення контролю за перебуванням іноземних громадян на території України. Наразі на обліку Головного управління перебуває 2457 іммігрантів та 2025 іноземців, документованих посвідкою на тимчасове проживання. Більшість із цих іноземних громадян знаходиться на території Закарпаття у зв’язку з навчанням та у зв’язку з возз’єднанням сім’ї з громадянином України.

Крім того, минулого року 698 закарпатців оформили виїзд на постійне місце проживання в країни далекого зарубіжжя. Найпопулярнішими країнами для еміграції наших краян є Угорщина, США, Німеччина та Чехія.

За підсумками колегії прийнято ряд рішень, які сприятимуть покращенню результативності роботи територіальних підрозділів. Основним критерієм, за яким оцінюватиметься робота кожного районного відділу, буде оцінка людей, які отримують послуги міграційної служби, повідомила головний спеціаліст із зв’язків з громадськістю та ЗМІ ГУДМС України в Закарпатській області Ольга Поштак.
Категорія : Суспільство
анфиса
19 березня 2018 19:07

хожу за новым паспортом второй месяц.Говорят - ждите! По компу отправлено в Ужгород еще 28 февраля.как думаете сколько надо отдать той милой барышне в паспортном столе Ужгорода,, чтобы получить паспорт ну хотя бы к лету? хожу за новым заграничным  паспортом второй месяц.Как думаете, сколько надо заплатить милой барышне в городском паспортном столе, что бы получить паспорт ну хотя бы к лету?


Залишити Коментар