Очільник поліції Іршавщини поспілкувався з жителями району (ФОТО)

березня 14 / 2018
Очільник поліції Іршавщини поспілкувався з жителями району (ФОТО)


Сьогодні, 14 березня, в.о. начальника Іршавського відділення поліції майор Василь Негря провів виїзний особистий прийом громадян в Ільницькій сільській раді. На зустріч з керівником поліції Іршавщини прийшли мешканці села та сільські депутати.

Зокрема, ветеран правоохоронних органів Іван Клим підняв питання відносно виділення окремого кабінету для дільничного офіцера поліції. Також надійшла пропозиція опублікувати в ЗМІ інформацію для громадян про дільничних: які вони обслуговують дільниці. Щоб мешканці сіл могли звертатись безпосередньо до них.

Один із депутатів цікавився ходом розслідування кримінального провадження по факту виявлення зловживань з боку посадових осіб під час облаштування сільських вулиць.

Інших цікавив хід розслідування навмисного підпалу техніки у кар’єрі.

Ще один місцевий житель, який веде соціальні сторінки, попросив керівника поліції надавати більше інформації щодо оперативної обстановки в селі.

Сільські депутати обговорили з керівником поліції, де саме в Ільниці буде встановлено камери відеоспостереження, а також поцікавилися їхніми технічними можливостями.

На завершення прийому Василь Негря зустрівся з сільським головою Ільниці Василем Павлищем, з яким обговорили питання загального характеру.

Вирішення порушених під час прийому громадянами проблемних питань керівник поліції Іршавщини взяв на особистий контроль, зазначивши, що за всіма зверненнями жителів селища буде проведено перевірку.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області
Категорія : Суспільство


загрузка...