В Іршаві облаштують велозону (ФОТО)

березня 14 / 2018
В Іршаві  облаштують велозону (ФОТО)


У неділю, безпосередньо перед початком конкурсу "Міні Міс Іршава" на прохання юних велосипедистів Іршави відбулась коротка зустріч з керівництвом міста. Тема зустрічі – вибір території і облаштування велозони у м. Іршава.

Багато з нас спостерігають, як у будні після обіду, та в неділю чи не весь день на центральній площі міста збираються десятки юних велосипедистів, які використовуючи бордюри, сходи, сонячний годинник та саморобні конструкції проводять тренування і відточують навички катання на велосипедах.

До міської ради звернувся депутат Віталій Собко з проханням при реконструкції паркових зон, створити можливість тренуватися і велосипедистам. За тиждень до ідеї створення велосипедної зони підключились юні велосипедисти, які організувались для зустрічі з керівництвом міста і надали самостійно розроблені схеми розташування конструкцій.

Заступник міського голови Олександр Куртинець вивчатиме питання облаштування конструкцій згідно з запропонованим планом від юнаків. У неділю він разом з молоддю оглянули можливі площадки розміщення велозони, попередньо обговорили перспективи та безпосередньо в міському парку вивчили можливості встановлення відповідних споруд.

Спільно було досягнуто домовленість, що молодь опрацює всі варіанти розміщення, кількість і форму конструкцій та внесе конкретні пропозиції міськвиконкому.

В Іршаві  облаштують велозону (ФОТО)

В Іршаві  облаштують велозону (ФОТО)

В Іршаві  облаштують велозону (ФОТО)
Категорія : Суспільство


загрузка...