Хто править ринком зовнішньої реклами в Мукачеві? Муніципали vs підприємці

лютого 24 / 2018
Хто править ринком зовнішньої реклами в Мукачеві? Муніципали vs підприємці


Рішення члени виконкому підтримали, тож є ряд приватних підприємців, які, згідно списку, повинні в 15 денний термін демонтувати рекламні вивіски, які, на переконання муніципальної поліції, шкодять іміджу Мукачева Конструкція типу сіті-лайт М- фото на вул.. Миру, панно на огорожі готелю «Стар», ресторану «Бограч», хостел «Центр» за адресою пл.. Кирила і Мефодія, канцтовари та спортивні товари на вул.. Ілон Зріні, та інші.
Іван Лендєл – член ГО «Єдність краю» - у нас міська рада трактує закони по своєму, так вони можуть прийти будь до кого, забрати бізнес любий.
Іван Балога – громадський діяч згідно закону про рекламу, благоустрій повинен бути, але є декілька але З’явились представники муніципальної міліції, аби демонтувати рекламу і на М-фото. Члени громадської оргнанізації Єдність краю, які об’єднують підприємців Мукачева, прийшли на місце події, аби з’ясувати в чому справа, та нагадати працівникам муніципальної міліції про те, що закони поки ніхто не відміняв.Словесні перепалки представників ГО Єдність з муніципалами, що не мають право на демонтаж, має бути рішення суду, це – приватна власність, не мають право втручатися; виконують злочинні накази, утримуються коштами платників податків, громади, а так чинять? За таку вивіску, яку підприємець сам облаштував, за кордоном йму б ще і доплатили – освітлюється, закрили непривабливі території. Прийшла і патрульна поліція. Їх викликали з метою, аби не допустити зіткнень . Члени ГО Єдність краю заявили, що не дозволять муніципалам вчиняти жодних дій, щодо втручання у приватну власність підприємства
Іван Балога – громадський діяч: . зробили маски-шоу, всім підприємцям потрібно звертатися в суд
А тим часом поки працівники муніципальної міліції займаються демонтажем вивісок, у документах жодної згадки, що зніматимуть вивіски на об’єктах, які знаходяться у власності людей, близьких до представників влади. Чи відповідають там ці вивіски нормам правил благоустрою? Питання очевидно відкрите
Іван Лендєл – член ГО «Єдність краю»: у мене виникає запитання… Мукачево - це Україна чи не Україна вже?, звертаюся до Порошенка, Гройсмана, чому тут не діють закони України? підприємці самостійні люди, створюють робочі місця, місцева влада тисне на них, можливо і з політичною метою, тому що скоро вибори, і будуть змушувати підприємців замість реклами вивішувати владних кандидатів?

Категорія : Суспільство


загрузка...