На Закарпатті фіксують нові випадки АЧС (ВІДЕО)

лютого 19 / 2018
На Закарпатті фіксують нові випадки АЧС (ВІДЕО)


Уже цього року відстріляно понад сотня тварин цього виду.

У семи випадках вірус африканської чуми підтвердився лабораторно. Для уникнення масового розповсюдження, туші хворих тварин утилізують. А в три кілометровій зоні виявлення лісівники проводять повне знищення кабанів. У 10-ти кілометрах від місця ураження – моніторинг. У Держспоживслужбі запевняють, що серед свійських тварин підтвердження АЧС не має.

Утім не виключають вірогідність і їх зараження. Тому разом з лісівниками відстежують ситуацію і серед населення та рекомендують не нехтувати правилами безпеки.На Закарпатті фіксують нові випадки АЧС Не підтверджений вірус африканської чуми і загалом по Ужгороду та району. Тому підстав для паніки чи введення карантину на місці та й в області загалом - не має.

Лісівники запевняють – ситуація цілком контрольована. Щоб не повторилася ситуація торішньої давності, спеціалісти наполегливо радять не приховувати підозри вірусу у свійських тваринах. А відразу звертатися до правоохоронців чи до місцевого самоврядування. Наразі відомо, що у разі виявлення АЧС, господар зможе отримати певну компенсацію.

Категорія : Суспільство

Залишити Коментар