На Тячівщині нагородили матерів-героїнь

лютого 13 / 2018
На Тячівщині нагородили матерів-героїнь
Важко переоцінити місію матері в житті кожної людини. З раннього дитинства ми переповненні почуттям безмежної любові та подяки своїй мамі, берегині домашнього затишку, найдорожчій та найближчій людині у нашому житті.
Сьогодні, 12 лютого 2018 року у Тячівській райдержадміністрації відбулось нагородження матерів-героїнь району, яких нещодавно відзначено на державному рівні.

Виконали приємну місію, вручили заслужені нагороди та квіти матерям-героїням, голова райдержадміністрації Василь Дем’янчук та голова районної ради Іван Фабрицій.

Цього разу 63 жінок району отримали державні нагороди – посвідчення про присвоєння почесного звання України «Мати-героїня» та нагрудні знаки.
«Мати-героїня» — жінка, яка народила та виховала до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, у тому числі дітей, усиновлених у встановленому законодавством порядку, враховуючи вагомий особистий внесок у вихованні дітей у сім’ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей.
Вітаючи матерів-героїнь з присвоєнням почесного звання України «Мати-героїня», керівництво побажало присутнім побільше хороших світлих днів у їхньому житті, довголіття, благополуччя, родинного тепла та радості від дітей і онуків.
Особлива увага при цьому звертається на духовні , моральні та громадські якості жінок, які представлені для нагородження почесним званням України «Мати -героїня»
Категорія : Суспільство

Залишити Коментар