У Мукачеві провели зустріч-навчання поліцейські з прикордонниками (ФОТО)

січня 19 / 2018
У Мукачеві  провели зустріч-навчання поліцейські  з прикордонниками (ФОТО)

Співробітники Мукачівського відділу поліції провели робочу зустріч-навчання з військовими Мукачівського прикордонного загону. Темою бесіди було попередження порушень на дорогах та експлуатації службового транспорту.

Під час заходу, ініціатором якого виступило керівництво Мукачівського прикордонного загону, поліцейські спільно з військовими обговорили питання безпеки дорожнього руху, останні зміни до вимог законодавства, спрямовані на боротьбу з порушеннями ПДР.

Інспектор сектору превенції Мукачівського відділу поліції Микола Голянич розповів про найпоширеніші випадки недотримань правил та відповідальність, передбачену правопорушникам за окремими статтями Кримінального та адміністративного кодексів України.

Капітан поліції зазначив, що серед основних причин ДТП, які трапляються на дорогах нашого регіону – це керування транспортними засобами у стані сп'яніння, перевищення безпечної швидкості, порушення правил маневрування, виїзд на смугу зустрічного руху, порушення правил об'їзду перехресть, недодержання дистанції, порушення правил обгону, проїзду пішохідних переходів, правил зупинки і стоянки транспортного засобу.

У Мукачеві  провели зустріч-навчання поліцейські  з прикордонниками (ФОТО)


Заступник начальника Мукачівського прикордонного загону підполковник Сергій Микитюк зазначив, що особливу увагу приділятимуть профілактиці порушень на службовому транспорті серед прикордонників Мукачівського загону, аби не допустити подібних випадків.

У військових під час діалогу з поліцейськими виникало багато запитань щодо вимог, передбачених адміністративних стягнень чи відповідальності за недотримання норм законодавства.

Подібні зустрічі поліцейські проводитимуть і в інших колективах задля безпеки і правової свідомості громадян.

Відділ комунікації

поліції Закарпатської області
Категорія : Суспільство


загрузка...