Реконструкція площі Георгія Кірпи затягується (ВІДЕО)

січня 13 / 2018
Реконструкція площі Георгія Кірпи затягується (ВІДЕО)


Площа ім. Георгія Кірпи в Ужгороді є однією із візитівок міста, адже розташована перед залізничним вокзалом, вона стає першим місцем яке бачать гості, приїжджаючи до обласного центру Закарпаття.

Саме тому міською владою було ініційовано її реконструкція, яка розпочалась ще восени минулого року. Також на площі - нове вуличне освітлення. Наразі тут вже встановлюють тротуарну плитку, а також частково нанесено перший шар асфальто-бетонного покриття. Зміни відбулись й на території зеленої зони. Нова площа відтепер матиме круговий рух, який полегшить насичений транспортний проїзд перед залізничним вокзалом. Як розповідають в департаменті міського господарства, як тільки дозволятимуть погодні умови, роботи продовжать.

Самі ж ужгородці, реконструкцію площі Кірпи вітають, адже тут не проводили жодних ніяких ремонтних робіт вже не один десяток років. Однак містян обурюють терміни. Кажуть, роботи приносять неабиякі труднощі у пересуванні, та й реконструкція такого масштабу могла б бути набагато швидшою. Завершити роботи, згідно договору з підрядником, повинні наприкінці весни. Реконструкція обійдеться міському бюджету в трохи більше ніж 4 млн. грн.

Категорія : Суспільство
Патріот
14 січня 2018 08:33

А то така фішка у 200гривневого мера "почати і не не закінчити". Он пл. Петефі вже 3 роки в ремонтах...


Вася
14 січня 2018 12:10

галичина рулює, як би ви хотiли, головноє почати, йсе реклама, а що буде дале - робота, най її фрац трафить и вту роботу, мiсто мера занято, грошi в карман капавуть, будьте здоровi. Заплатав одну дiру а говорiльна на цiлий рiк штось те убрали вто и маєте. 


Залишити Коментар