На Тячівщині хизуються хорошими автошляхами - за сприянням Василя Петьовки (ВІДЕО)

грудня 12 / 2017
На Тячівщині хизуються хорошими автошляхами - за сприянням Василя Петьовки  (ВІДЕО)

Населені пункти, що входять до складу Тячівської ОТГ подекуди можуть похизуватися якіснішими автошляхами ніж у провідних містах краю.
Як і на більшості доріг закарпатських сіл востаннє капітальний ремонт у Лазах, зі слів місцевих жителів, проводили ще за чверть століття тому. Звичайно, що періодично автошлях латали, але такі методи вже давно показали, що вони тимчасові і буквально за декілька тижнів ями з’являлися знову.
Дорогу – Тячів-Лази-Округла-Вільхівці почали ремонтувати ще влітку 2016 року. Цьогоріч продовжили. Загальна протяжність 13,5 км. На досягнутому не планують зупинятися оскільки дальні села також потребують ремонту дороги. Окрім того, вже готова проектно-кошторисна документація на прокладення дороги від Округлої до села Вільхівські Лази. Загальна вартість ремонту 25 мільйонів грн.
А ще у цьому регіоні планують розвивати туристичний потенціал, адже недалеко від Округлої є мінеральні сірководневі джерела і дорогу до них, як власне і комплекси відпочинку там планують також відновлювати.
Категорія : Суспільство

Залишити Коментар