Москаль: «36 гектарів землі для Аттіли Горвата вздовж українсько-угорського кордону було віддано в 2014 році»

листопада 18 / 2017
Москаль: «36 гектарів землі для Аттіли Горвата вздовж українсько-угорського кордону було віддано в 2014 році»

Геннадій Москаль вважає спецоперацію прикордонників та військової прокуратури на Закарпатті піар-акцією, яка викликала резонанс по всій Україні, однак не дала жодних серйозних результатів.
– Немає ніяких серйозних вилучень наркотиків чи величезних сум готівки, жодна людина не опинилася в ізоляторі, – заявляє Геннадій Москаль. – Що ж до «головного контрабандиста» (як його називають ЗМІ) Аттіли Горвата, то його вивезли із Закарпаття до Львова, а звідти до Києва, і що саме йому інкримінують, ніхто не знає. Наведу такий елемент спецоперації. У селі на Ужгородщині на город технічної працівниці геокадастру, яка не приймає жодних серйозних рішень, приземлився вертоліт, із нього повистрибували «черепашки-ніндзя» в масках і з автоматами, увірвалися до хати й поклали господарку разом із дитиною на підлогу. А потім з’ясовується, що жінка проходить у провадженні всього лише як свідок!
То для цього варто було збирати озброєний до зубів «спецназ» і летіти на вертольоті в село, наче там живе наступник Усами бен Ладена? Що це за показуха з бронетехнікою й авіацією? Якщо комусь із київських начальників, які претендують (чи претендували) на серйозну посаду, захотілося влаштувати особисту піар-акцію, то хай вибирають область, із якої вони виїхали в столицю, а не Закарпаття! Бо в нас і без цієї показухи купа бажаючих проводити різні політичні експерименти…
Єдиним результатом гучної спецоперації стало те, що один із доморощених політичних «стратегів» Балога, піднявшись зі смітника історії, куди його викинули в липні 2015р., проголосив, наче контрабандист А.Горват працював під прикриттям Москаля й Ланя, заніс 2 мільйони доларів у Генпрокуратуру за спокій, а зараз його хочуть «подоїти». То хочу проінформувати, що 36 гектарів землі вздовж українсько-угорського кордону А.Горвату виділили в 2014р., коли головою ОДА був ставленик Балоги Губаль. Котрий не робив жодного кроку (а тим більше в земельних питаннях) без благословення свого патрона. Тому Горвата міг прикривати тільки Балога, при якому той отримав землю, а не Москаль, при якому його затримали. До речі, керівницю Берегівського відділу Держгеокадастру, яка оформляла цю землю, звільнили з посади ще в 2016р., і ще відтоді по ній триває кримінальне провадження. І якщо в Балоги є хоч якісь докази про мільйони доларів у Генпрокуратуру, то хай надасть їх у НАБУ, а не засмічує інтернет-простір своїми галюцинаціями від чергового перепою.
Категорія : Суспільство
Кеша
18 листопада 2017 21:26

Но залупоглазий маразматіку коли уже наситишся кровавими грішми? Від наркоти та контробасу! Тебе з блюком треба  стругати рубанком як капусту за ваші гріхи! Нагодуйте наркотов своїх дітей і онуків! Хотя дяволське ваше отродіє сито дурью ! Та нехай вас уже нарешті накаже !!!


Дідо
21 листопада 2017 13:33

Як не крути а Москаль має правду. Як в нас говорять, з великого грому дождя не буде. Недавно також звозили з усієї країни корупціонерів в наручниках вертольотами в Київ а потім потихенько повідпускали. Кому потрібна така псевдо боротьба? Періодично зчиняють галас на  весь світ  для самопіару, а потім з того нич. Це форменна показуха без очікування суттєвого результату. Їм результат не потрібний, бо він для них смертельний.


ЦІМБОР
21 листопада 2017 16:11

Чсно што їм результат нетребаь,бо самі на себе годни уйти .

 

 


Залишити Коментар