У Берегові відпрацювання - на вулиці поліцейські штрафували всіх підряд

листопада 18 / 2017
У Берегові відпрацювання - на вулиці поліцейські штрафували всіх підряд

Задля зниження рівня правопорушень та підтримання громадського порядку поліція провела комплексне профілактичне відпрацювання міста Берегово і Берегівського району. В ході відпрацювання розкрито дві крадіжки, складено понад 10 адмінпротоколів, задокументовано факт незаконного зберігання наркотиків.
На відпрацюванні було задіяно понад 40 співробітників Берегівського відділу поліції. Також для проведення превентивних заходів були задіяні придані сили з інших міськрайвідділів поліції краю.
Наряди поліції були поділені на групи, які патрулювали у місті та районі. Метою правоохоронців була профілактика, попередження та розкриття злочинів.
Загалом за час відпрацювання працівники поліції склали понад 10 адміністративних матеріалів, в основному адмінпротоколи щодо порушення водіями правил дорожнього руху. Також було розкрито дві крадіжки. За даними фактами відкриті кримінальні провадження.
Також задокументовано факт незаконного зберігання наркотичних засобів, які виявили у двох жителів міста Берегово. Вилучені речовини направили на експертизу. Відомості про виявлений злочин внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочали слідство.
В ході відпрацювання наряди поліціі також перевірили осіб, які перебувають на профілактичному обліку, адміннаглядників, власників зброї тощо.
Начальник поліції Берегова Євген Калитич зазначив, що пріоритетним напрямком в роботі правоохоронців є забезпечення охорони публічного порядку та безпеки громадян. Такі комплексні заходи дають позитивні результати, можливість оперативно, а головне результативно виявляти та припиняти різного виду правопорушення.
Відділ комунікації поліції Закарпатської області
Категорія : Суспільство
SBI
18 листопада 2017 17:03

Петушня перепуганная...Убежали с мусарки по городу бродить ,только бы их не нагнули. Трусливая шваль в погонах ! 


Ттт
18 листопада 2017 19:23

Правильно шмонати Берегово по повній і завжди, то прикордонна смуга


Залишити Коментар