Журналісти розвідали про вигляд нових купейних вагонів потягу сполученням “Ужгород-Київ” (ФОТО)

листопада 15 / 2017
Журналісти розвідали про вигляд нових купейних вагонів потягу сполученням “Ужгород-Київ” (ФОТО)


Потяг знаходитиметься в рейсі 13 годин і робитиме лишень 5 зупинок: відправлення зі столиці о 21:02, прибуття до Ужгороду о 10:02. А це ж майже рекорд: на цілі 3 години коротший шлях, ніж у потягів аналогічного сполучення: №81 і майже стільки ж - №99. Щоправда, у Львові доведеться трішки понудьгувати, але не більше 25 хвилин. - повідомляють 0312.
Зіпсує настрій майбутнім пасажирам хіба що висока ціна за квиток - 570 грн. Потяг №99 значно дешевший, різниця у цілих 300. Але, якщо хочете їхати у нових комфортабельних вагонах кольору “metalic” - платіть і насолоджуйтесь.
А що ще нового? А ось що: жалюзі на вікнах (ходять чутки, що вікна у нових вагонах відкриваються), економні лампи і, найголовніше, розетки, які справді віддадуть вам всі 220!
Яка частина вагону завжди була найпроблемнішою у всьому потязі і не припиняла вражати навіть бувалих мандрівників? Правильно! Туалет. Тепер він теж металевого кольору, наче кабіна пілота космічного човна з чергового епізоду “зоряних війн”. А ще, коли туалет зайнятий, ви побачите червоне світло. А, коли вільний - зелене. Сам унітаз, хоч і не золотий, але теж нічого так: білий звичайний, як і має бути.
Новий вагон - нові краники і рідке мило. Однак, чи вартий цей потяг вартості квитка на нього - вирішувати вам.
Категорія : Суспільство

Залишити Коментар