Тиждень безпеки дорожнього руху стартував в Україні

листопада 14 / 2017
Тиждень безпеки дорожнього руху стартував в Україні


Із 13 по 19 листопада, на загальнодержавному рівні, розпочався тиждень безпеки дорожнього руху за участі працівників підрозділів патрульної поліції.
Для нас це звичний режим роботи, оскільки ми постійно відвідуємо різноманітні навчальні заклади з метою попередження дитячого травматизму на дорогах. Відділ безпеки #дорожнього руху працює з проблемними дорожніми ділянками, щоб усунути недоліки, особливо зараз – у період осіннього комісійного обстеження доріг. А також ми часто проводимо різні профілактичні проекти за участі ЗМІ.
Така робота, звичайно ж дає свої результати. Так, згідно з порівняльним аналізом ДТП на нашій території обслуговування, від початку року спостерігається зниження аварійності на вулицях Ужгорода та Мукачева. До слова, в Ужгороді за останні 10 місяців, у автопригодах з потерпілими не загинула жодна особа, та ж ситуація й у Мукачеві.
А серед причин скоєння ДТП на першому місці керування у стані сп’яніння, тому вкотре нагадуємо – не сідайте за кермо напідпитку, п’яний водій – убивця! І пам’ятайте, що учасниками дорожнього руху є також діти, наше майбутнє.
Категорія : Суспільство

Залишити Коментар