Пенсійна реформа, або як наш уряд "вішає локшину на вуха народу"

жовтня 20 / 2017
Пенсійна реформа, або як наш уряд "вішає локшину на вуха народу"
В мережі фейсбук, ужгородець Serhiy Davydovych, розповів своє бачення щодо пенсійної реформи.

Звісно, всі пенсіонери в очікуванні новин про підняття своєї пенсії - не без того була і моя мама, песіонерка, яка віддала 34 років свого життя навчаючи дітей в початкових класах. Ще до нашої революції гідності, до періоду, коли доллар почав зростати нечуваними темпами, а за ним поповзли і ціни, пенсія рядового пенсіонера з 176$ (тоді це було 1450 грн ) сягнула аж сумми 58$ !!!! ( пенсію за 2014+2016 роки підняли аж на 8$, тобто 200 грн). Вірніше, ні про яке підняття не йде мова, тому що самі розумієте, що таке 176$ при Януковичі та 66$ при "крутій" пенсійній реформи бацьки Порошенка (щоб він жив на ці гроші....)

Здавалося б, ось він, цей період справедливої пенсійної реформи - він настав! Сьогодні в моєї мами свято: Гросман-Порошенко підняв моїй мамі пенсію аж на цілі 277 грн!!! . Чесно, не треба ніякого підвищення - верніть те, що вкрали підняттям курса долара, тобто падіння гривні - просто зробіть індексацію!!! Бо наш уряд все переводить на світові ціни, прирівнюючи все до курса долара, тільки от індексацію виплат забув перевести по курсу гривні, який штучно обвалили в 3 рази, щоб зробити зубожілими все населення.

І нехай мені тут скажуть, що вона мало працювала та ін., от і вийшло що так мало, хоча працювала на повну ставку, а то і на 1.5-2 ставки.... Я просто зрозумів: вчитель з вищою освітою - це "ніхто" завжди був для України, таки пустим місцем і залишеться.

Просто справедливості як не було, так і не має, бо є пенсіонери, що мали 4000 грн, зараз отримали ще 5 000 грн, і зараз в них пенсія сягнула 9 000 грн!!! То чи варта чекати допомоги від держави??? - Сепгій.
Категорія : Суспільство

Залишити Коментар