Москаль: «У прийнятий Верховною радою освітній закон слід внести лише одну правку – дія закону не поширюється на мови країн Євросоюзу»

вересня 13 / 2017
Москаль: «У прийнятий Верховною радою освітній закон слід внести лише одну правку – дія закону не поширюється на мови країн Євросоюзу»

– Жодна з мов країн Євросоюзу, яка є рідною для національних меншин, що проживають в Україні, не становить загрози для функціонування української мови як державної, – заявляє голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль. – Україна обрала курс на Євроінтеграцію, Закон про держслужбу чітко вказує, що з 1 травня 2018 року всі претенденти на посаду держслужбовця категорії «А» мають вільно володіти англійською або однією з мов Ради Європи (до складу якої входять 47 країн), пише Геннадій Москаль на своєму офіційному сайті.

Прийнятий Верховною Радою України освітній закон, який спрямований на захист української мови через домінування в багатьох сферах життя російської, може посварити Україну з її сусідами – членами країн Євросоюзу, які підтримують нашу країну в євроінтеграційних процесах і виступають проти агресії Росії на Донбасі. Щоб не допустити цього, в освітній закон слід внести лише одну правку – дія закону не поширюється на мови країн Євросоюзу.
Категорія : Суспільство
Вуйко
13 вересня 2017 21:21

  Чому я маю вивчати одну мову ЄС коли в ЄС нiхто не вивчає українську? Це що за закони такi, хтось пiд когось собi видумовує. Кожна людина має право на ту мову яку вона собi обере сама, а не хтось їй навяже свою прогнилу думку. Хто бажає працювати в державних органах повинен володiти державною мовою, а далi все повинi вирiшувати самi громадяни. Дуже багато держав Європи мають двi державнi мови i це нiкому не мiшає бутим багатими i щасливими, а ось украєнськi полiтикани найшли мовний тупик, про який нам будуть розказувати вмiсто того щоб боротися з корупцiнонерами, пiднiмати економiку та зарплати населенню. Вже надоїла ця вся болтологiя про нi що.

  Наше населення, в порiвняннi з населенням ЄС, принижують цим законом.

  Заповiтна мрiя кожного заробiтчанина щоб повернутися додому, i щоб його європейськi колеги працювали в його державi, на Українi, i щоб вивчали українську, але мрiї пана Москаля як ви бачите самi зовсiм про друге.


степан
14 вересня 2017 06:38

гріх казати але пропозиція досить мудра


Залишити Коментар