Поліцейські дбали про безпеку та порядок гостей фестивалю «Гуцульська бриндзя»

вересня 04 / 2017
Поліцейські дбали про безпеку та порядок гостей фестивалю «Гуцульська бриндзя»
Рахівський фестиваль "Гуцульська бриндзя" зібрав цілі родини закарпатців та гостей краю. На святі побував і очільник поліції Закарпаття полковник Роман Стефанишин
Вчора, 3 вересня, у Рахові відбулося святкування уже традиційного фестивалю «Гуцульська бриндзя», який об’єднує майже всіх краян і віддзеркалює найкращі звичаї та традиції закарпатців.
Аби свято пройшло якнайкраще, правоохоронці були на сторожі спокою та громадського порядку.
«Зважаючи на мальовничість та багатство традицій, Закарпаття має неабиякий туристичний потенціал. Фестиваль бринзи в Рахові — один із найбільших масових заходів краю. Для поліції найвищим пріоритетом є безпека краян та гостей Закарпаття. Ми зробили все для того, аби свято пройшло вдало, спокійно та безпечно», — наголосив очільник Головного управління Національної поліції в Закарпатській області полковник Роман Стефанишин.
«Поліцейські Рахівщини забезпечували охорону громадського порядку у повному складі. Також було запрошено допоміжні служби ГУНП в Закарпатській області», — зауважує Михайло Палкуш — начальник Рахівського відділення поліції.
Конкурси, концертні виступи, куштування найрізноманітніших сортів бринзи та відпочинок гостей сімнадцятого фестивалю «Гуцульська бриндзя» пройшли без жодних порушень громадського порядку.
.
Категорія : Суспільство

Залишити Коментар