На Закарпатті як і в усьому світі, проблема інтеграції інвалідів у суспільство є однією з найактуальніших соціальних проблем

серпня 28 / 2017
На Закарпатті як і в усьому світі, проблема інтеграції інвалідів у суспільство є однією з найактуальніших соціальних проблем
Найбільш гідним способом забезпечення соціальної рівності цієї категорії громадян є надання можливості самореалізації та досягнення ними економічної незалежності. Тому соціальна реабілітація інвалідів має за мету, перш за все, забезпечення зайнятості цієї категорії громадян.
Рахівським районним центром зайнятості приділяється особлива увага та впроваджуються нові підходи до вирішення проблем зайнятості та працевлаштування інвалідів.
Реєстрація інваліда, який не досяг встановленого статтею 26 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” пенсійного віку та отримує пенсію по інвалідності або державну соціальну допомогу відповідно до Законів України “Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам” та “Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам” у службі зайнятості проводиться за умови пред’явлення:
- паспорта громадянина України або тимчасового посвідчення громадянина України,
- облікової картки платника податків;
- трудової книжки (цивільно-правового договору чи документа, який підтверджує період зайнятості),
- а в разі потреби також військового квитка;
- диплома або іншого документа про освіту;
- подає копію довідки до акта огляду медико-соціальною експертною комісією та у разі наявності пред’являє індивідуальну програму реабілітації.
Особи з інвалідністю мають вільний доступ до усіх джерел інформації служби зайнятості, для них створений інформаційний куточок з місцем для самостійної роботи.
Детальну інформацію можна отримати у Рахівському РЦЗ, а також на на сайті Державної служби зайнятості України за адресою:
Категорія : Суспільство


загрузка...