За перший тиждень з початку прийому заяв до УжНУ подано більше 5 тисяч заяв абітурієнтів

липня 19 / 2017
За перший тиждень з початку прийому заяв до УжНУ подано більше 5 тисяч заяв абітурієнтів
Найважливіші питання вступної кампанії до університету розглянули ввечері у понеділок, 17 липня, члени Приймальної комісії УжНУ.

Насамперед розподілили фіксовані обсяги держзамовлення, обговорили ситуацію з електронним поданням заяв абітурієнтів та вирішили низку поточних робочих питань.

За інформацією відповідального секретаря Приймальної комісії Петра Горвата, усього ДВНЗ «Ужгородський нацiональний унiверситет» отримав від Міністерства освіти і науки України фіксований обсяг держзамовлення на закриті пропозиції на базі повної загальної середньої освіти та освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста на рівні 328 місць на денній формі навчання та 63 – на заочній.

Члени приймальної комісії проголосували за орієнтовний розподіл цих обсягів прийому за державним замовленням між факультетами університету. Ректор Володимир Смоланка поінформував присутніх, що той обсяг держзамовлення на закриті пропозиції, який УжНУ отримав від МОН, – 14-й серед усіх вищих навчальних закладів України, що підтверджує високий рейтинг університету і свідчить про визнання Міністерством належного рівня якісної підготовки фахівців в Ужгородському національному університеті.

Що ж стосується перебігу вступної кампанії, то найбільші труднощі наразі виникають через те, що Єдина база перевантажена. З цією проблемою стикаються всі вищі навчальні заклади України. Утім, абітурієнтам хвилюватися немає причин – усі заяви, які коректно оформлені, прийняті і будуть опрацьовані.

До слова, за перші 6 днів з початку прийому заяв до Ужгородського національного університету вже подано більше 5 тисяч заяв абітурієнтів. Приймальна комісія УжНУ під час вступної кампанії працює без вихідних, тож завжди є можливість з’ясувати будь-які питання, які виникають у абітурієнтів чи їхніх батьків.
Категорія : Суспільство


загрузка...