У ботанічному саду Ужгорода зробили зробили цікаву локацію (ФОТО)

липня 17 / 2017
У ботанічному саду Ужгорода зробили зробили цікаву локацію (ФОТО)


«Зелений клас» під відкритим небом, створений ГО «Агентство сприяння сталому розвитку Карпатського регіону «ФОРЗА» у рамках проекту FORSOC «Ліси для суспільства – ліси без бар’єрів», офіційно презентували сьогодні в Ужгородському ботанічному саду. Локація облаштована місцями для сидіння, дошкою, на якій можна писати крейдою, а також стендами із цікавою інформацією про міський ботанічний сад, зокрема, його історію, колекції рослин, календар цвітіння.
За словами голови ГО «ФОРЗА» Лесі Лойко, головна ідея цього мікропроекту – зробити освіту більш інтерактивною, дати можливість вчителям використовувати природній простір у навчанні не тільки дисциплін про навколишнє середовище, екологію, а й інших. Цей клас може використовуватися як у шкільному, так і позакласному навчанні.
Пані Леся висловила вдячність всім, хто долучився до реалізації проекту – керівництву Ужгорода, Ужгородському національному університету, ГО «Паралельний світ», а також Міжнародній програмі Лісової Служби США, яка спільно з норвезькими та словацькими фондами надала фінансову підтримку.
Заступник міського голови Ужгорода Олександр Білак зазначив, що ідея сворити «зелений клас» дуже цікава, а сам проект, безумовно, сприятиме тому, щоб «відірвати» дітей не тільки від шкільних класів і закритих просторів, а й сучасних гаджетів, комп’ютерів, які почали займати дуже багато часу у житті сучасного підростаючого покоління. «Продовженням такої ідеї могло б стати створення подібних класів і на інших локація міста – скверах, парках, які розташовані неподалік від навчальних закладів. Міська влада завжди готова підтримувати хороші ініціативи і сприяти, щоб такі корисні для наших дітей проекти реалізовувалися в Ужгороді», – підкреслив заступник міського голови.
Директор Ужгородського ботанічного саду Дмитро Сойма подякував керівництву міста та всім, хто долучився до створення «зеленого класу» і висловив сподівання на подальшу співпрацю, зазначивши, що у ботанічному саду є ще багато місця, де можна робити цікаві локації, втілювати різноманітні проекти, які сприятимуть розвитку науки, навчально-виховного процесу.

У ботанічному саду Ужгорода зробили зробили цікаву локацію (ФОТО)

У ботанічному саду Ужгорода зробили зробили цікаву локацію (ФОТО)
Категорія : Суспільство

Залишити Коментар